Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 69 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eurovision

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ama tabiki azerbaycanlı kardeslerimizi dekutlamak istiyorum.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bu sene ermenistani systems of a down grubu temsil edicek..birde sarti var ama grubun tabiki..eurovisiona ancak turkiyenin soykirim yaptigini vurgulayan bir sarkiyla cikmak..buyuk ihtimal kabul edilecek..bu gurbu cok iyi taniyoruz aslinda,,daha oncden de konserlerine dev pankartlarla ''kopekler ve turkler giremez'' yazdirmislardi...amrikada kurulan bu gurub tam bir ermeni lobisi yapiyor..bnm masum huseyin amcam, ali dayim, ayse teyzem de hersene masimane bir sekilde ermenistana eurovisyonda 10-12 puan veriyor..keske bizim dusundugumuz gb masum bir oyun olsa..burasi tam bir zeka -savas alani..lobi faaliyetlerinde hep geride kaliyoruz ..paylasmak istedim
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı S-pectacuLar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sene ermenistani systems of a down grubu temsil edicek..birde sarti var ama grubun tabiki..eurovisiona ancak turkiyenin soykirim yaptigini vurgulayan bir sarkiyla cikmak..buyuk ihtimal kabul edilecek..bu gurbu cok iyi taniyoruz aslinda,,daha oncden de konserlerine dev pankartlarla ''kopekler ve turkler giremez'' yazdirmislardi...amrikada kurulan bu gurub tam bir ermeni lobisi yapiyor..bnm masum huseyin amcam, ali dayim, ayse teyzem de hersene masimane bir sekilde ermenistana eurovisyonda 10-12 puan veriyor..keske bizim dusundugumuz gb masum bir oyun olsa..burasi tam bir zeka -savas alani..lobi faaliyetlerinde hep geride kaliyoruz ..paylasmak istedim
    system of a down müzikal açıdan çok büyük isme sahip bir grup...lordi gibi bir grubu 1. şiğe taşıyan özenti metal gençlik systemi hayli haylı 1. yapar..adamlar ermeni..SÖZDE soykırımı bu büyük arenada vurgulamak en doğal hakları...bizim gibi orasını burasını sallayan şarkıcı müsvetteleriyle,muhalif takılan rocker gruplarda çıkıp antisoykırım şarkıları yapsalardı..en azından iydiği bi t shırtle falan anlatsalardı bunu..ermenıstana oy verenlerınde ayse teyze alı dayı oldugunu sanmıyorum..manukyan teyzeler, yorgo amcalar,dink abiler yolluyor o guzelım oyları

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

@ataraksia
    valla goren duyan da seni ermeni sanir..nabtin abi sen..muzik guzel olabilir..muzige karsi diiliz tabii..biz boyle bir platformda neden siyaset var bunun karsisindayiz burda..
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

@ataraksia
    valla goren duyan da seni ermeni sanir..nabtin abi sen..muzik guzel olabilir..muzige karsi diiliz tabii..biz boyle bir platformda neden siyaset var bunun karsisindayiz burda..
    yok Allaha şükürler olsun Türk üm..neden siyaset var kısmını geç abi..herkes biliyo ki oyunun gizli teması siyaset..madem bu kural işliyor o zaman biz de kullanmalıydık bunu..rimi-rimi ley gibi uyduruk şarkılarla çıkacağımıza bir mesaj verirdik..o adamlar öyle bi grup, engelleyemezsin..çıkarlar soykırım diye bağırırlar..dünya da alkışlar...keşke bizim de milyon dolarlar kazandırdığımız çakma dunya starımız tarkanda cıksa ermenı soykırımı yoktur dıye sarkı yapsa da sonuncu olsa..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

rimi rimi ley gb sarki demeye sahit absurd seyleri bizde istemioruz tabii..ciksin oraya aslan gb birii tum hunerlerini gostersin..her ulke kendi komsusuna puan vererek siyasetini zaten yapiyor..ama bunun daha da ileri gitmemesi gerekirdi..bir sonraki adimi dusinebiliyormusun sen neler olabilri..dedigin gb bizde yapabilirdik..tarkan cikar oda soleyebilirdi belki...ama iyiki olmadi bole bisi..dusunsene son senlerde rum kesimi , yunanistan ve ermenistana verdigimiz puanalra..bizim burda soykirmmis falanmis filanmis gutmedigimiz belli..dedign gb bizde haklarimiz savunacagiz..ama biz biliyoruzki bunun yeri burasi degil,,turkiyenin ermeni soykirimi konusunda sahip oldugu ve yillardir izledi saldirgan olmayan bir tutumu var ortada..istedigimiz seyi sahnenin arkasinda alicaz islh birgun..tabi aydinlarimiz bizi arkamizdan vurmassa ve bizi savunurlarsa
    S-pectacular

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

s-pectacular
    sen inanıyormusun buradan türklerin yunanistana ermenistana ve rum kesimine oy verdiğini?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya arkadaşlar ne kadar işin içinde siyaset,politika olsada bence en iyi olduktan sonra 1.lik kaçınılmaz.örneğin sertab erener.kendi yarışmasının en iyisiydi ve o kazandı.güney kıbrıs rumdan bile oy almıştı.bizim en büyük dezavantajımız ya da diğer ülkelerin avantajı(doğu avrupa,iskandinavya,yugoslavya,komşu avrupa ülkeleri) topluluk halinde olup her yıl kötü bile olsalar ilk 10-15 e girebilmeleri.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bu arada amerika eurovisionda olsa 12 puanı israile,10 puanı ermenistana,8 puanı yunanistana,7 puan fransa olurdu.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

hadise gzl,ing bi şarkı yaparsa alma olasılığı yüksek
    bütün avrupa tanıo cünkü onu
    sertabla kazanmamız bi mucizeydi,onun artısı sadece sarkının gzl olmasydı
    sonucta sertabı sadece biz tanıodk

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

öyle popülerliğe bakılırsa systemın tüm ülkelerden 12 alması gerekiyor.sertabtada tatu vardı en ünlü olarak ama şarkısı kötüydü.umarım hadise hem göze hem kulağa hitap eder,birinci olur.bu arada hadisenin şarkısı ne zaman açıklancak.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı hellguard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    s-pectacular
    sen inanıyormusun buradan türklerin yunanistana ermenistana ve rum kesimine oy verdiğini?
    inanmadigim sey icin konusmam zaten..muhakka ermeniside vardir kendine oy veren..ama dedigim gb turku de var fransizida var almanida var ermeniye oy veren turkiyeden..bunu bu verdi su verdi diye dusunemsssinizki..ispatlayamyiz kaldiki...belkide en cok turkler vermistir..bana ispatlayabilirmisin..kimbilir..ben kibristada yasadim ...3 sene ingiliziyle rumuyla irlandliliyla ic ice yasadim..kimin neler hissetgini biliyorum az cok birbirlerine karsi..birsenesinde bana rum arkadas Teodiris di adi..eurovision olduktan bir hafta sonra ''siz bize puan vermeyi birak yuksek puan veriyorsunuz , ama biz size puan bile vermiyoruz..siz hale bu oyunun amacini anlayamamissiniz'' demisti..gercekten dedigi bg belki..anlayamadik cunki gercekten biz bunlari bu platformda dusunmek dahi istemiyoruz...biz sadece sarkimizi solemek istiyoruz..ama TRT nin bir sunucusu gecenlerde hersey yavas yavas degisecek goruceksiniz..demisti..bakalim gorelim
    S-pectacular

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

türklerden oy veren çıkmaz o konuda emin olabilirsin
    bize 0 verene 12 verecek kadar aptal bi millet değiliz
    türkiyedeki rumlar,yunanlar ve ermenilerin maddi durumları ortada
    bunu siyaset bilimciler söylüyor ben değil

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

şarkının n zaman acıklanacaını ben d merak ediorm dorusu

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı hellguard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    türklerden oy veren çıkmaz o konuda emin olabilirsin
    bize 0 verene 12 verecek kadar aptal bi millet değiliz
    türkiyedeki rumlar,yunanlar ve ermenilerin maddi durumları ortada
    bunu siyaset bilimciler söylüyor ben değil
    neye dayanarak bu kadar kesin konustugunu bilemiyorum..bizim bu platformda bole seyler yapmaya ihtiyacimiz yok..sana ornek verim mesela..hurriyet gazetesi arif verimli(yazar)

ARİF VERİMLİ: Bu benim de dikkatimi çekti. Bu şudur bana göre; Türk halkının herhangi bir şekilde kin gütmediğini, kendisine yapılanları bilse de bağışlayıcı olduğunu gösterir. Gerçekten buradan bakılınca Türk halkının çok insancıl bir halk olduğunu söyleyebilirim. Diğerlerinin bize uyguladığı düşmanca politikalara rağmen biz onların gönlünü almak için uğraşıyoruz.

Ben bu ülkelere yüksek puan verilmesinin ardında suçluluk duygusu olduğunu da düşünmüyorum. Geçmişte Ermenistan'ın bize sözünü ettiği soykırım meselesine hiç bir Türk inanmaz, öncelikle Ermeniler'in bu olayı başlatıtğını bilir.

Kısaca bu ülkelere yüksek puanlar verilmesi, Türk halkının kin gütmediğini gösterir. Türk halkı bu ülkelere yüksek puan vererek barış elini uzatıyor: Bir iyi niyet gösterisi olarak düşünüyorum ben bunu.

Bu ülkelerden aynı şekilde karşılık gelmemesi ise bu ülkelerin ne kadar kindar olduğunu ve tarihi hafızalarını sağlam tutmaya çalıştıklarını gösteriyor diye düşünüyorum.

Bir de şu var, biz çok büyük bir imparatorluğun varisleriyiz. Dolayısıyla bu ülkeler, bizim geçmişteki imparatorluğumuzun birer tebasıydı. Dolasıyla Türk halkının onları kendine "bir düşman" diyecek kadar bile değerli görmediğini düşünüyorum.
    S-pectacular

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

katılıorm tamamıyle

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

her neyse ermenileri rumları yunanları çok severiz ondan çok oy veririz onlara
    almanlar danimarkalılar fransızlar hollandalılar belçikalılar da bizi çok sever ondan onlar da bize oy verir.
    Konu hellguard tarafından (27-12-2008 Saat 10:54 PM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

@hellguard

ortami geren bir yazi yazdigimi sanmiyorum..sadece bilgi paylasimi icerindeyiz burada seninle..ben savundugum seyin arkasindayim sende savundugun..bundan daha dogal ne var..wat ile alakali oldu acik ve net sitenin..ama sende hak verirsinki diger basliklara baktigimizda genel ,guncel, siyaset , ekonomi vs gb basliklar altinda insanlar paylasmak istediklerini paylasiyorlar..ozetle alaksiz bisi yapmiyoruz..attigin rakamlara gelince paylasimin gercekten guzel , bende sayende belki bilmedigim birkac istatistigi ogrenmis oldum..benm sana sadece sordugum bir tek soru var..nasil bir konu hakkinda bukadar kesin konusabiliyorsun..iki ucu acik bir yasrisma bu cunki..tesekkur ederim
    S-pectacular

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kesin konuşmuyorum ama bilmeni istediğim tek bir şey var
    halkın verdiği oylar etkisiz kalıyor
    çünkü inan bana gsm operatörleriyle beraber kurulan üçgende müthiş ticaret dönüyor ve halkın verdiği oylar bunda devede kulak kalıyor.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

buaksam trt de hadise aday bikac sarki selendirebilir belki
    S-pectacular

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sarki aciklaniyor bugece...http://www.youtube.com/watch?v=Nn-h9CcJNZM
    S-pectacular

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

http://www.haber7.com/haber/20090101...kisi-VIDEO.php

Hadisenin Eurovision şarkısını buradan dinleyebilirsiniz.. Bana göre mükemmel olmuş. Sertab Erener'den sonra bir 1. lik daha gelebilir

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.haber7.com/haber/20090101...kisi-VIDEO.php

Hadisenin Eurovision şarkısını buradan dinleyebilirsiniz.. Bana göre mükemmel olmuş. Sertab Erener'den sonra bir 1. lik daha gelebilir
    sana katılıorum fiorex bence de güzel bi dansla birincilik gelebilir.hareketli ve ingilizce bi parca olması lehimize

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

cok guzel bir parca secilmis gercekten..gorsel olarakda guzel bisiler ciktiginda birincilik kapida demektir..gerci son 2 yila baktigimizda insanalr cok garib parcalari seciolar ama..gecen sene secilen parca herkesi bir haylis sasirtmisti..
    S-pectacular

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

arkadaslar bu sarkiya turkiye'den 12 puan gelirmi sizce?

http://www.youtube.com/watch?v=wiaHC3dJwdk

Turkiye'ye garanti 12 puan gelicek,hergun otobuslerde hadisenin sarkisini dinliyorum

ALWAYS AYSEL & ARASH (EUROVISION 2009) AZERBAIJAN
    Konu break tarafından (06-03-2009 Saat 02:24 PM ) değiştirilmiştir.
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

ermenistan adına system of a down un yarışacağını duymuştum bi yerden.. Eğer öyle bişey olursa hadisenin işi zor ne yazık ki ..
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

hayir ermenistani , inga and anush isimli sarkicilar temsil edicek.

yorumlariniz ne oldu? 12 puan gelirmi tr'den?
    Konu Roma tarafından (06-03-2009 Saat 02:29 AM ) değiştirilmiştir.
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

şu an dinleyemiyorum şarkıyı ses alabilecek bi sistem yok malesef yarın dinleyip yorum yaparım
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

@roma

o sarkiya normalde 12 puan fln gelmez..
    ama malumun komsu diye mecburen 12 puan vericez..
    hatta verdik say bile her sene verioz zaten..
    S-pectacular

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

@roma

o sarkiya normalde 12 puan fln gelmez..
    ama malumun komsu diye mecburen 12 puan vericez..
    hatta verdik say bile her sene verioz zaten..
    Bence sarki cok guzel olmus . Arash gayette taninan bir isim iyi sarkilari var . Aysel 'de cok sempatik gorunuyor . Bu sarkiyla Azerbeycan 'in seneye direkt olarak katilacagini umuyorum bakalim gorecegiz artik .

Alıntı Roma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu sarkiya turkiye'den 12 puan gelirmi sizce?

http://www.youtube.com/watch?v=wiaHC3dJwdk

Turkiye'ye garanti 12 puan gelicek,hergun otobuslerde hadisenin sarkisini dinliyorum

ALWAYS AYSEL & ARASH (EUROVISION 2009) AZERBAIJAN
    12 Sizindir Roma
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks