Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: istanbul S.Gökçenden Atatürk hava limanına

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart istanbul S.Gökçenden Atatürk hava limanına

arkadaşar ben kayseride yaşamaktayım. şimdiden biletler ucuz olduğu için istanbula bilet aldım. fakat uçak sabiha gökçen hava limanına iniyo. ben daha önce istanbula hiç gitmedim. sabiha gökçenden atatürk hava limanına geçmem gerekiyo esas uçağıma binmek için. en ekonomik şekilde nasıl gidebilirim aramızda istanbulu bilen arkdaşlar varsa yardım edebilirmi?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

dostum sabiha gökçenden pendik arabalarına biniyorsun ve son durakta beşiktaş arabalarına biniyorsun (E-8). Beşiktaşa geldikten sonra inip aksaray a gidiyorsun. ve oradan zeytinburnu tramvayına biniyorsun. tramvaydan indikten sonra havalimanı metrosuna biniyorsun ve hava alanı da son durak. Valla istanbul dışı olduğun ve akbilin olmayacağı için her vasıtaya 1.3 ytl vereceksin. evet biraz karışık oldu ama istanbulun bir ucundan bir ucuna gidiyorsun sen de .

1- pendik arabaları (1.3)
    2- pendik-beşiktaş (2.6 çift bilet kesiliyor köprü geçiyorsun. express yerine normal otobüslere binersen 1.3)
    3- beşiktaş-aksaray (1.3)
    4- aksaray-zeytinburnu (1.3)
    5- zeytinburnu-havalimanı (1.3)

bitti.. daha kolay yol bilen varsa söylesin görelim kolay gelsin iyi yorulcan

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

watcı dostum tarifin için çok teşekkürler. bukadar zor olacağını düşünmemiştim. busayede istanbuluda gezmiş olucam galiba peki her bindiğim vasıtada son durağa kadar mı gidicem? ayrıca bütün bu yolculuk tahminen nekadar zaman alır?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı wat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum sabiha gökçenden pendik arabalarına biniyorsun ve son durakta beşiktaş arabalarına biniyorsun (E-8). Beşiktaşa geldikten sonra inip aksaray a gidiyorsun. ve oradan zeytinburnu tramvayına biniyorsun. tramvaydan indikten sonra havalimanı metrosuna biniyorsun ve hava alanı da son durak. Valla istanbul dışı olduğun ve akbilin olmayacağı için her vasıtaya 1.3 ytl vereceksin. evet biraz karışık oldu ama istanbulun bir ucundan bir ucuna gidiyorsun sen de .

1- pendik arabaları (1.3)
    2- pendik-beşiktaş (2.6 çift bilet kesiliyor köprü geçiyorsun. express yerine normal otobüslere binersen 1.3)
    3- beşiktaş-aksaray (1.3)
    4- aksaray-zeytinburnu (1.3)
    5- zeytinburnu-havalimanı (1.3)

bitti.. daha kolay yol bilen varsa söylesin görelim kolay gelsin iyi yorulcan

aksaraydan zeytinburnuna gitmesi gerekmiyor ki.. aksaraydan tramvay hattı ile zeytinburnuna gitmeyip , aksaraydan direkt olarak metro hattına biner ve havalimanına ulaşabilir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı gokhaNJan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aksaraydan zeytinburnuna gitmesi gerekmiyor ki.. aksaraydan tramvay hattı ile zeytinburnuna gitmeyip , aksaraydan direkt olarak metro hattına biner ve havalimanına ulaşabilir.
    doğru yaa şaşırmışım aksaraydan direk gidersin

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

kafam karıştı nasıl yapıcam şimdi. beşiktaştan aksaraya gidicem oradanda metroya binip direk havaalanına mı gidicem.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

evet aynen öyle jeconur kusura bakma fazladan vasıta bindirecektim sana

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

daha kolayı var sabiha gökçenden E10a binip kadıköyde iniyosun ordan bakırköye idoyla geçiyosun ve her deniz otobüsünü karşılayan havaşlardan birine biniyosun al sana atatürk havaalanı
    ben sabiha gökçene çok yakın oturuyorum gel ben seni aliim götüriim nereye gitceksen karşılığında amerikadan abur cubur çıntı pıntı isterim ama

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

benim sölediim yol daha kolay bi kere 3 adımda havaalanındasın sen bayaa karıştırmışsın yaw
    şöyleki sabiha gökçen kadıköy arası yaklaşık 45 dakika (her gün gidip geliyorum nefretler olsun )
    30 dakikada bir ido olsa 20 dakikada bakırköye geçiyosun
    bakırköyden havaalanı da 20 dakika flan sürer

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

gskapun istediğin abur cubur olsun ne istersen getiririm ben ordan zaten dönüşte 3 gün kadar istanbulda kalıcam inşallah sen yeterki beni sabihadan atatürk hava limanına götür o aradada biraz istanbulu gezdirirsin

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben götürürüm seni cidden sınavımın olmadığı bi gün olursa yardımcı olurum abur cuburumu da isterim ama

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

anlaştık gskapun dilediğin kadar abur cubur isteyebilirsin. umarım sınavın olmaz ogun. 18 haziranda yani...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

büyük ihtimalle olur ama bakalım haber verirsin ehehhe

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

gskapun haber verecektimde özel msj ın azizliğine uğradım. malum 100 barajı gelmiş. neyse ben 18 haziran sabah 9:30 da istanbulda olucam...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arkadaslar benim hemserinin kafası iyice karistı en iyisi hemşo sen Sabihadan Havasabin Ataturk caddesine git aynı yerden de Atatürke Hava alanına Havas var ona bin hava alanına e guvenli kolay sekilde gidersin...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Peki arkadaşlar Sabiha Gökçen Havaalanından Atatürk havaalanına gitmek ne kadar tutar acaba?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

http://www.havas.com.tr/tr/default.asp

havas ı kullanabilirsiniz

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

http://www.ss127koop.com/tr/taksii.htm

şurda da taksi ücretleri yazıyor

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı jeconur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gskapun haber verecektimde özel msj ın azizliğine uğradım. malum 100 barajı gelmiş. neyse ben 18 haziran sabah 9:30 da istanbulda olucam...
    Dostum kafanı hiç karıştırma ona bin buna bin bir sürü bavulla çile çekeceksin, hemde ondan buna aktarma yaparken gene baya bi paran da gidecek. Sabiha gökçenden havaş kalkar taksime her yarım saatte bir. Ona bin. Taksimden de indiğin yerden direk atatürke giden havaş var gene. BİR aktarmayla gidiyosun. Bavullla neyim sıkıntı yaşamıyosun. Ona mı bincem buna mı bincem derdin yok. Anladığım kadarıyla İstanbul'un yabancısısın, senin için en rahat yol bu olur. Hem daha vakitlice gidersin hem kafan rahat olur.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı justinx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.ss127koop.com/tr/taksii.htm

şurda da taksi ücretleri yazıyor
    Taksi ücretleri 10 Ocakta, sabiha gökçen havalimanı taksileri 100 lira civarı yazıyordu. Biz otelden yolladığımızda 120 dedirtiyoduk, 20si bizim oluyodu anlaşma gereği, oradan biliyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks