Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1.51 Ortalama Ile Yeşil Kağıt Verdiler Lütfen Yardımcı Olun. Ppt???

Şirket Temsilcisi
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 1.51 Ortalama Ile Yeşil Kağıt Verdiler Lütfen Yardımcı Olun. Ppt???

Arkadaslar 1.51 Ortalamayla Gittim 7 Mayıs Günü Ortalamamın Düşük Oldugunu Ve Yüksip Transkriptimi Ve Pasaportumla Birlikte Ds Formumu Yollamamı Söyledi Ve Yeşil Kagıdın üzerine Ppt Diye Bişey Yazdı Bunun Anlamını Bilen Varsa Iletsin Lütfen. Ve Ortalamamı 1.9 A Cıkarsam Yeterli Olurmu Vize Almam Icin Ne Dersiniz Arkadaslar?????
    Konu arfundali tarafından (15-05-2008 Saat 06:02 PM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

fazla ümitlenme ama 1.9 a çıkarırsan alırsın büyük ihtimal. ppt ne bilmiyom

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşım senin sorunun cevabını bir üye arkadaşımız biliyordu ancak konun kapatıldığı ve konuyu bilen arkadaş özel msg atamadığı(100 msg kriteri) için bununla ilgii bir başlık bile açtı özel msg saçmalığı diye..yani amacı bilgilendirme olan bir forumda bilgilendirilememiş oldun, geçmiş olsun..umarım konuya hakim arkadaş tekrar görür ve seni cevaplar...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

biraz çalışıp notlarını yüksirsen neden olmasın ama 1.9 a kadar cıkıyorsa az gayret 2.00 yap sana verilen bu imkanı iyi değerlendir. direk red yememişin 2. görüşme için tekrar bir ödeme yapman gerekmiyor hem..
    PPT konusuna gelince geçen yine sen sormuştun heralde ama sanırım vahşi ilan edilmiştin ettiğin bir söz dolayısıyla hatta o konu kapatıldıktan sonra özel mesaj sıkıntısı diye konu başlığı açıldı belkide aradığın bilgiye ulaşacaktın (100 msg sınırı) umarım gerekli cevaba ulaşabilirsin bende baktım ama bişeye ulaşamadım bu PPT hakkında..
    Konu PiTcHeR tarafından (15-05-2008 Saat 06:18 PM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

1.8ı gec alırsın bence cok sorun etmıolar 2ye yakın oldukca

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ppt sorusu daha önce sorulmuştu. hatırladığım kadarıyla hocalarından referans mektubu istiyorlardı cevap. bu çocuk iyi de arkadaşları kötü o yüzden notları düşük gibi : )

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

7 mayista DS olmadan gidip te yesil kagit alamazsin arkadasim..DS le gitmiş olmalısın.Cunku 18 veya 25 nisan sonduuu DS 2019 belgesi olmadan konsolosluga gitmenin deadline i !..Eger ds le gittiysen de sana verilen yesil kagit sorusturmaya takildigini gosteren yesil kagittir..Burada bir problem var..7 mayis imkansiz yani DS2019 suz gitmenin hic bir imkani yok

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Notunu yuks gonder dedigi.Okulun ne zaman kapaniyor arkadasim..Eger 31 mayistan önce 2. dönem transckript in yetişirse vize alma ihtimalin var..Aksi taktirdee maalesef..31 mayistan sonra WAT gorusmeleri sona eriyor..

Şirket Temsilcisi
    Tecrübe Puanı
    0

ds Formumla gittim zaten ds formumu geri verdi sadece. Soruşturmaya kalmadım istersen temmuz sonu gönder dedi sorun olmaz dedi ortalamamı zaten ben self placement olarak gidiorum kendim buldum işi sorun yok o yüzden sadece olay 1.51 i ne kadar yüksip göndermem gerekiyor bunu ögrenmem gerekiyor diğer konulara hakimim çok teşekkürler.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ppt=pasaport

Şirket Temsilcisi
    Tecrübe Puanı
    0

Deneyımlı Arkadaslar Ne Dıyosunuz Kaca Kadar Cıkartmam Yeterli Olur Sizce

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

31 mayıstan sonra alınır vize arkadaşlar, körükle gitmeyin. tamam açıklama yaptılar ama bugün şirketim ardı. bu sene cok younluk var ki gecen senelerde 29 haziranda wat vizesi alan var

Şirket Temsilcisi
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı rahdan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    31 mayıstan sonra alınır vize arkadaşlar, körükle gitmeyin. tamam açıklama yaptılar ama bugün şirketim ardı. bu sene cok younluk var ki gecen senelerde 29 haziranda wat vizesi alan var

arkadasım sendemi floridadasın?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı arfundali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deneyımlı Arkadaslar Ne Dıyosunuz Kaca Kadar Cıkartmam Yeterli Olur Sizce
    ben 1.96 ortalamayla gittim hicbir sorun cikmadi. benim sirket eger muhendislik okuyosan ve bolumun zorsa 1.80 e kadar tolerans taniyolar demisti. bana sadece neden dusuk ortalaman dedi. bende bolumumum dersleri biraz zor dedim hemen ups ye yolladi senin bolum ne?

Şirket Temsilcisi
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı fritz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 1.96 ortalamayla gittim hicbir sorun cikmadi. benim sirket eger muhendislik okuyosan ve bolumun zorsa 1.80 e kadar tolerans taniyolar demisti. bana sadece neden dusuk ortalaman dedi. bende bolumumum dersleri biraz zor dedim hemen ups ye yolladi senin bolum ne?
    marmara iktisat 4. sınıf ama 5 e uzadı tabi 0.81 di ortalamam ilk dönem 1.51 e ne diller döktüm ADAM EN SONUNDA yeşil kagıdı verirken dedi notlarını yüks referans al hocalarından dedi bakalım hayırlısı. Ortalamayi 1.9 yapıp sansımı denicem referans mektuplarıyla destekleyip bakalim hayirlisi
    Konu arfundali tarafından (24-05-2008 Saat 07:14 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı arfundali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    marmara iktisat 4. sınıf ama 5 e uzadı tabi 0.81 di ortalamam ilk dönem 1.51 e ne diller döktüm ADAM EN SONUNDA yeşil kagıdı verirken dedi notlarını yüks referans al hocalarından dedi bakalım hayırlısı. Ortalamayi 1.9 yapıp sansımı denicem referans mektuplarıyla destekleyip bakalim hayirlisi
    arkadaşlar 5 martta görüşemeye girdim ortalamam 1,88 vize görüşmesinde 1 dk kadar ingilizce konuştuktan sonra kadın transkriptimi açtı ve ııhh iyi değil dedi transkript ve bana 2. dönem notlarını yüksirsen bir ihtimal vize alabilirsin dedi bende okuldan ona benzer bir yazı aldım fakat daha önce bu tip bir olayla karşılaşmış arkadaşımız varsa beni bilgilendirsin herhangi bir faydasının olup olmadığı hakkında yoksa ümitlenmek istemiyorum...sizce alabilirmyim..??? teşekkürler...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)