Sayfa 2 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 123456 ... SonuncuSonuncu
Toplam 302 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: amerikadan laptop fiyatları

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ya bende bilgisayarı götüriyim mi götürmiyim mi karar veremedim new jersey ortley beach e gidicem
    nolur nolmaz diye götürmemeyi düşünüyorum

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ya bence goturmek lazım,yani ben goturcem.orda insanlar bazı seylere doygun oldukları için bu anlamda bir hırsızlıkla inşaallah karşılaşmayacagımızı umit ediyorum...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı joe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bence goturmek lazım,yani ben goturcem.orda insanlar bazı seylere doygun oldukları için bu anlamda bir hırsızlıkla inşaallah karşılaşmayacagımızı umit ediyorum...
    keşke öyle bir doygunluk olsaydı ama hiç sanmıyorum :S

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya siz manyakmısınız ordan ucuza pc almak varken turkıyeden oraya demode olmus pclerı göturmenın neresı mantıklı

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar yaw benm kafama bisey takıldı.iyi güzel götürces laptopları da orda sebeke gerilimi 110v,burda 220v.ordan gelen laptop burda dönüstürücü yardımıyla sarj ediliyor.Peki burdan oraya giden laptop icin 220v--->110v dönüstürücüyü nasıl temin edebilirz?

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

arkadaşlar çoğu laptop bunu kendi içinde hallediyor zaten. yani hemen hemen çook eski olmadıkça tüm laptoplar dünya standartlarına uygun. sizin orada volt dönüştürücü almanıza gerek yok sadece prizleri farklı. biz burada iki adet küçük deliğe priz derken onlar iki miydi üç müydü artık neyse ince deliklere priz diyorlar sadece yaklaşık 4 dolara priz girişi alacaksınız ve avrupa çıkışlı fişleriniz amerikaya uyarlanacak. aynı şekilde amerikadan aldığınız laptopların fişleri farklı olduğu için bu sefer tam tersi dönüştürüyü türkiye için alacaksınız.
    admin (at) turkishwat.net

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar laptop aldığımız zaman gümrükte geçerken herhangi sorunla karşılaşıyormuyuz ve ücret veriyormuyuz

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet bir dunya laf işitiyorsun

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı gezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çoğu laptop bunu kendi içinde hallediyor zaten. yani hemen hemen çook eski olmadıkça tüm laptoplar dünya standartlarına uygun. sizin orada volt dönüştürücü almanıza gerek yok sadece prizleri farklı. biz burada iki adet küçük deliğe priz derken onlar iki miydi üç müydü artık neyse ince deliklere priz diyorlar sadece yaklaşık 4 dolara priz girişi alacaksınız ve avrupa çıkışlı fişleriniz amerikaya uyarlanacak. aynı şekilde amerikadan aldığınız laptopların fişleri farklı olduğu için bu sefer tam tersi dönüştürüyü türkiye için alacaksınız.
    mrb gezgin,priz girişi demişsin.amerikada kolaylıkla bulabileceğimiz bir şey mi bu priz girişi dediğin şey,ben laptobumu gotrcem de.ve ingilizcesi nedir bunun?ona gore alacağız yayanıtlarsan sevinirim...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ark. türkiyede 2-3 ytl ye satılıyor bu ceviriciler onlarınkı 3 fazlı fişlerden mutlaka görmussunuzdur.bizdeki ler iki cıkıslı oldugu ıcın onu 3 luye cevıren bir aparat elektrikcilerden gitmeden alın bence burda deneyın elektrikcilerde vardır orda deneyebılırsınız

Tecrübe Puanı
    10

evet kaplanın dedği gibi buradan da temin edebilirsiniz hem abd ye göre 1-2 dolar kar edersiniz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kibristakilerle aynimi prizler bilgisi olan varmi
    cunku bunlarda ikiliyi ucluye ceviriyo

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

ya ben elektronikçilere sordum.onlarda yoktu.bi de elektrikçiye sorayım bakalım var mı?yarın gidip ilk işim çevirici aparatı almak
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

1-2 dolar kar mı biz 36 dolara almıştık radioshackten

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

amerikaya gidilirde laptopsuz dönülür mü

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı gskapun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eee zenginlik baska birsey

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

zenginlikle ne alakası var burdan alamamıştık son gün elektrikçilere yetişememiştik ondan oldu..salaklıktan yani zenginlikten diil kaplancıımm

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı gskapun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gskapun o nasıl bir dönüştürücü öyle 36 dolara. fotosu falan varsa görelim. bende shoprite'dan almıştım. tüm dünya prizleri için çevirici 9 dolara. merak ettim şimdi 36'lığı

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

altın külçesi gibi yaa görmen lazım..
    yok yok herkes herşeyin ucuzunu bulurken biz gidip en pahalısını alırız..normaldir yani ilk defa olan bişi diil

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

berkayakarsu2000

hocam utah nasildi? salt lake city e gitmissin sanirim merkezde miydin utah da yoksa baska kucuk bi yerde mi braz bilgi verir misin?bende utah-moab a gidiyorum da bu sene

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaşlar ya ben circuitcity bestbuy newegg gibi sitelere baktım da fiyatlar çok da makul değil..acaba daha ucuz yerler yok mu?ayrıca bestbuy ve newegg in Instore olayı yok..mağazasından bakıp da alabileceğimiz yerler nereler amerikada?bir de bu rebate olayını güzelce açıklayabilir misiniz?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Bende de donusturucu yoktu, Turkiyede bulamayip ABD ye gelmistim. Radioshack buldum bir tane en dandiginden 10$+ vergisiyle 10 kusur $ a aldim bir donusturucu. Size tavsiyem daha gitmediyseniz arayin bulun ama Abd de iseniz bi radioshack bulun voltaj donusturmeyen en basitinden alin bir tane. Voltaj ayari da yapan converterlar pahali ona gore. Yardimci olabildigimi dusunuyorum, size bir tek radioshack bulmak kaliyo

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaslar tekrardan yazayim bu konuyu aydinlatmis olalim ole paralar vermenize gerek yok hemen gidip almayin. bende arastirdim ilkin pahali urunler buldum sonra tam aradigima ulastim hemde new yokun gobeginde. bizim conventer dedigimiz 1 dolar. buradaki urunu bircok ulkenin prizine uygun hale getiren bi conventer daha vardi cok baslikli oda 5.95 dolardi ben 1 dolarlk aldim oda halletti sorunu...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Biz daha usa gidemedik siz priz dönüştürücü tartışıyorsunuz iyi valla
    Bu priz dönüştürücüler üçlü oluyor kıbrısdakiler gibi onladan mı bahsediyorsunuz acaba?
    Tek derdiniz prizler olur umarım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ya ben circuitcity bestbuy newegg gibi sitelere baktım da fiyatlar çok da makul değil..acaba daha ucuz yerler yok mu?ayrıca bestbuy ve newegg in Instore olayı yok..mağazasından bakıp da alabileceğimiz yerler nereler amerikada?bir de bu rebate olayını güzelce açıklayabilir misiniz?

arkadasin konusu kaynamasin arada gusel bi soru arkadaslar deneyimlerinizi bekliyoruz

Tecrübe Puanı
    10

onur eylül aylarına doğru fiyatlar gittikçe düşüyor özellikle back to school dedikleri okul öncesi kampanya sırasında bir hayli düşüyor. ama ürünler kapış kapış olduğu için çabuk bitiyor.

Tecrübe Puanı
    18

hawlett-packard amd turion 64x dua-core mobile technology tl-54 modeli dv2415nr .fiyati vergiler dahil 900 dolara geldi.laptopu bestbuy dan aldim.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı fatih26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hawlett-packard amd turion 64x dua-core mobile technology tl-54 modeli dv2415nr .fiyati vergiler dahil 900 dolara geldi.laptopu bestbuy dan aldim.
    çok çabuk almışsın bilgisayarı. ya işler çok iyi ya da paralı gitmişsin

Tecrübe Puanı
    18

burda isler fena degil haftada 40saat calisiyoruz.bir de 2.is bulduk.haftada 9 saatte onu yapiyoruz.laptopu kazandigim parayla aldim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Turkiye ile hemen hemen ayni beyler.

MSI notebook 800 YTL
    polende
    Emeğini en yüksek paraya sat
    Ama ruhunu asla !!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks