Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yardım istiyorum...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart yardım istiyorum...

Size birkac sorum olacak yardımlarınızı bekliyorum...

arkadaslar ılk olarak sıze sormak ıstedıgım bu sirketlerın sponsorları hakkında ciee amerex vb.. gibi

bu sponsorların vıze almada ne gıbı faktorlerı var?

sirket ne kadar onemlı ?

farklı sırketlerden fiyatlar aldım
    edu turka da 650 olan self placement secenegı advıs de 850 usd bu fark nıcın ?
    sizce hangısıyle gıtmelıyım
    ornegın:
    armanda grandee yada edu turka hakkında olumlu yada olumsuz dusunenler var mı?
    yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler....

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

self placementten kesilen ücret ikisinde de aynıdır diye düşünüyorum edu turka başka bir yerlerden kesinti yapmıştır bence. aama ben şimdiye kadar eduturka yı duymadım. hakkında yorum yapamam. ciee amarex yani abd tarafından sponsor şirketlerden yana derdin olmamalı. türkiyeden adı duyulmuş köklü şirketlerle gitmeni ben tavsiye ederim. son yıllarda bir kez amerikaya gidip gelen ve şirket kuran birçok insan var ve geneli ilk senelerinde batıyor. ha bunlara şans tanınmayacak mı? elbette tanınanacak ama abartılı tarifeler yapıyorlar fiyatları düşürüyorlar sonra altından kalkamıyorlar batıyorlar olan öğrencilere oluyor

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

evet yolcunun dediği gibi pazar genişliyor ve bu iyi bir şey...İki sponsor firması da iyi. Ciee ile geçen sene gitmiştim benim sponsorumdu ;ama onlarla bir işin olmuyor ki.Sadece sana sponsor oluyorlar vizeni alman için işi buluyorlar okadar,bu tip şirketlerle amerikaya gidince temasa geçen var mı ki?Bilmiyorum ben kurmadım ,hatta bu sene bana sponsor olan şirketi de bilmiyorum kalkıp bakmak lazım..Kısaca sanırsam hepsi iyi şirketler o yüzden çok düşünme bence ikiside aynı derece de bence.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart Arkadaşlarrr,

meraba arkadaşlar bende geçen sene katıldım bu sene tekrar başvurdum benim gibi 2. kere başvuran arkadaşlara 2 sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim

1)vize görüşmesine 30 nisan veya mayıs başı gitmek geç mi?
    2) ben geçen sene gittiğimi yere gitmek istiyorum şirketimde orda iş buldu zaten bu konsoloslukta bi problem çıkarır mı? bu durumda olan arkadaşlarımızda bilgilerini ve görüşlerini paylaşmalarını önemle arz ederim şimdiden saolun

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

yakamoz kesınlıkle gıttıgın sırket cok onemlı basına bısey gelse burdan cogu sırket mudahale emedez ama edenler var yardımcı olabılıyorlar ama emın ol kı cogu yapamaz dolayısıyla amerıkada kı sponsoruna ıs dusuyo onun ıcn burdakı kadar amerıka da kı de onemlı kımsenın basına bısey gelmedıgı ıcın amerıka dakı sırketın onemını anlamıyorlar ama benım bı arkadasımın havuza cakıldı sponsor fırma hemen hastaneye geldı ve hatta turkıyedekı sırkette amerıkaya geldı yanında aılesını de getırdıler ve tek kurus odemeden turkıyeye donduler baska arkadaslarım yanı orda tanıstık 3 kısı bır ay ıssız kaldılar ve bodrum gıbı bı yerde kaldılar hıc kımse yardımda bulunamadı ve nerdeyse gerı donceklerdı sonra tanıstık ve onlarda bızım parkta calısmaya basladılar
    sence sırketlerın farkı yok mu

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar sırketle yaptıgınız sozlesmelere ıyı bakın ben gecen bı tane sozlesme gordum orda amerıkada ıssız kaldıgı her sure ıcın odeme yapmayı taahhut edıyorlar bunlar cok onemlı artılar

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Armada Grandee için şirketler kısmına yorum yazdım. Çok iyi ilgilenirler. İstanbul, Ankara ve İzmir'de şubeleri var.
    Ayrıca şirketler bölümüne de konu açtım. Bazı şirketler sigortada kısıntıya gidip uygun fiyat çıkarıyorlar ki çok tehlikeli bir durum.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

vize iicin erken tarihlerde gitmek guzel bi secim olurdu tabi..
    ama bu demek degilki gec gidenler icin kotu bir durum bu..
    sen kendini ifade et ve sartlarin tutsun , herzaman vizeni alabilirsin

self placementtaki ucretlerde her sirkkette farkli olabilir tabiki
    fark sirketin kalitesinden ve guvenirlirliginden ve tecrubesinden kaynaklanir..
    her kosulu goz onunde bulundurmak lazm ve ona gore secim yapmak lazm..
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

nısan mayıs gec degıl korkmana gerek yok aynı yere getmek ıstıyorsun ve sırket sana aynı yerımı buldu yanı demek ıstedıgım sen self olarak gıtmıyormusun

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

aynı yere gıdıyon dıye konsolosluktan bı sorun cıkmaz hatta hıc bı yerden hıcbı sorun cıkmaz eger gecen sene programa uyduysan

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks