Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KLM Nasıl bilirsiniz???

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı 2pacbatu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aktarmasını amsterdam dan yapması itibari ile gonulleri fetheden firma.Eger bekleme suresi fazla ise transit vizesi alıp şehir içinde gezmek kacınılmaz
    Ya bu transit vize midir nedir nasıl alabiliriz onu? Alınabilirse alalım gezelim napcaz orda 10 kusur saat..
    IF SOMETHING IS HARD TO DOING,THEN IT IS NOT WORTH TO DO....
    BY HOMER SIMPSONS (The Simpsons)
    When The World is mine your death shall be quick and painless....
    BY STEWİE GRIFFIN (Family Guy)
    Ray, when someone asks you if you're a god, you say "YES"...
    BY WINSTON ZEDDEMORE (Ghost Busters)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ucuza almışsın eleman:)

Alıntı burak159 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 712avro San Antonio'ya aldım... Sitketim buldu...

Bu arada cevap verenlere tesekkurler... Maksat icimiz rahatlasın..
    bende şirketim aracılığıyla aldım 760 euro.ama tarihlere göre fiyat farklılığı oluyo genelde. sen kaçında yolcusun nasipse.
    ben 3 haziranda gidiyom inş

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı sony22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende şirketim aracılığıyla aldım 760 euro.ama tarihlere göre fiyat farklılığı oluyo genelde. sen kaçında yolcusun nasipse.
    ben 3 haziranda gidiyom inş
    ben haziran sonu olmasına rağmen los angelesa 672 euroya bulduysam sende çok daha uygun fiyata bulabilirsin bence..klm de yerler boşalmış çünkü fiyatlar düşmüş..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı chucky... Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesin ida turizmden almışsınızdır,bende ordan aldım rezervasyonu, klmde yerler açıldığı için fiyatlar düşmüş..

yok gencturdan aldık bileti....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar bende KLM den aldım biletimi. 18 haziran 14 45 te gidiyoruz inş new york bileti 650 avro ve dönüş tarihlerinde değişiklik ücretsiz. amerikadan yılda bi kaç kez gelen kuzenime sordum klm en iyi firma dedi. ama görücez artık iyi mi kötü mü.

yalnız aklıma bişi takıldı. amsterdamda aktarma süresi 1 saat . acaba normal şartlarda yetişebilirmiyiz. nedir bu aktarmanın prosedürü.? ve istanbuldan oraya giden uçak rötar yaparsa ve diğer uçağı kaçırırsak ne olucak halimiz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ok sağol fiorex

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı metifeyk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende KLM den aldım biletimi. 18 haziran 14 45 te gidiyoruz inş new york bileti 650 avro ve dönüş tarihlerinde değişiklik ücretsiz. amerikadan yılda bi kaç kez gelen kuzenime sordum klm en iyi firma dedi. ama görücez artık iyi mi kötü mü.

yalnız aklıma bişi takıldı. amsterdamda aktarma süresi 1 saat . acaba normal şartlarda yetişebilirmiyiz. nedir bu aktarmanın prosedürü.? ve istanbuldan oraya giden uçak rötar yaparsa ve diğer uçağı kaçırırsak ne olucak halimiz
    sa.metifeyk abicim aynı uçaktayız inş..18 haziran 14.45..ben bi ark ımla richmonda gidiorum.bizim amsterdam da bekleme var baya.
    sende marmaralısın bütler ibeklemisoun herhalde.
    görüşeblrrz.benim msn hotmail.. seninki msn mi ?

eklersen grsrz..
    Konu Fiorex tarafından (01-06-2008 Saat 01:36 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dostlar benim ilk tecrübem olacak inş... KLM iile gidiyorum bende, İstanbul-Amsterdam-Detroit-Sipringfield Branson bu aktarmalar nasıl oluyor ?? Beni yönlendirecek, yardımda bulunacak birileri olacak mı ?? Tecrübesi olan kardeşlerden yanıt bekliyorum...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla tek başına gidiosan kalabalığı takip etceksin tabi uçakta bir iki eleman daha bulursun bu senin yapacağın aktarmaları yapıcak artık halledersiniz bi şekilde bende daha önce yapmadım bilmiorum ama kalabalığa kaptır kendini

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kalabalığa bak hayatına yaşa haa , bir arkadaşım var beraber gidiyoruz inş. sorun olmaz kardeş...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende metifeyk arkadasimin bahsettigi ucusla gittim.Istanbulda KLM personeli bize ucagin rotarli oldugunu armsterdamdan kalkan ny ucagini kacirabilecegimizi soylediler bende ozellikle onlara eger kaciracaksak bize orda konaklmaa saglanip saglanamayacagini sordum cunku diger ny ucagi bir gun sonraydi eger oyle bir durum varsa istanbulda kendi imkanlarimizla kalalim dedik.KLM personeli israrla kendilerinin otel rezervasyonu yaptigini soyledi.Zaten rotar yapan ucak KLM personelinin ucaga binmek icin beklenen son salonun anahtarini bulamamkda dahil cesitli yollarla ucagin rotarine 40dakka daha eklediler.tabi sonuc olarak armsterdam a indigimizde ucak kacmisti.Ucakta bizim gibi ABD ye gitmeye calsian ABD ve avrupa vatandaslari vardi.Onlar gumruk kapisinda vize alarak girdiler hollandaya ama Turk pasaportlularini almadilar.Turk bir polise niye bizim alinmadigimiz sorduk.KLM nin rotar yapma nedeni kendi hatasi oldugu icin izin verilmedigini soylediler.Yani eger klm hava sartlari dolayisiyla veya teknik ariza nedeniyle rotar yapsa hollandaya girebilecez.Bu sayede yaklasik 20 wat ogrencisi 18 saat hava alaninda kaldik.Allahtan yanimizda tecrubeli ve disli bir arkadas vardi ve gitti tartisti hepimize yaklasik 50euroluk havaalaninda harcayabilecegimiz gida ceki aldi.ama yinede cok kotuydu.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Klm den bilet alıyosunuz diye klm ye gidecek diye bişey yok klm tarafından operate edilmiş uçaklarla yolculuk yapacaksıznı mesele ben bileti klm den aldım amsterdamda northwest aırlınes memphıstede jet lıne ıle uçtum onu biletinizde göreceksiniz. Genelde avrupa aktamalı ikinci uçuşunuzda güzel yemekler geliyor sakın uyumayın derim ben.bide bizim makedonyalı arkadaşın valizi kaybolmuştu amerıcan aırways kaybetmiş içinde üç beş parça eşya varmış 900 dolarlık çe göndermişlerdi. Iyi para:

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ABD`ye iki kez gittim.Ikinsinde de KLM ile uctum.Fiyati uygun diyebliirim
    verilen yemeklerde guzeldi.

Ikinci gidisimde ciddi diyebilecegim bir sorun oldu ama.Ucagin motoru havada durdu. (Kaptan her ne kadar sorun degil sonucta iki motorumuz var desede uc bucuk atmadim degil) Onun icin Amsterdama geri donmek zorunda kaldik.Ama geri dondugumuzde de yeni bir ucak coktan ayarlanmisti yani uzunca bir sure bekletmediler...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

[QUOTE=necro;23976]Gecen yıl Klm'yle gitmiştim. Uçakların konforu ve porsonelin ilgisi gayet güzel... hatta Hollandalı Uçak Personeli olan yaşlı amca Türk olduğumuzu duyunca "Efendiler, efendiler hoşgeldiniz" dedi... kendimi Meclis-i Mebusan'da hissetmiştim...

komedi yaa

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bence de klm ii.ben gecen sene dönüste ucagı kacırmıstm.hic sorun cıkmadan iki saat sonraki uucusa bilet verdilerr hic bi ek ücret de ödemedik.illa duymussunuzdur 200 dolar gibi ücret talep edildigini.bizimle aynı durumdaki bi arkadasımız ödemk zorunda kalmıstı bi gün havaalanında yatması da cabası

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

KLM ve Air France arasinda kararsiz kaldim,gecen yil KLM ile gidenlerden gorus bekliyorum.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı taltrap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KLM ve Air France arasinda kararsiz kaldim,gecen yil KLM ile gidenlerden gorus bekliyorum.
    2007 olmaz mı ? İlla gecen yıl mı giden lazım
    Cevaplarım süperdir sinir ve stres artık kötü espri olarak output veriyor bende. If ı come to the point, KLM ve NWA ortak ucusu ile gitmistim 2007 de. Ucaklar ve servis gayet iyiydi, her hangibir sorun yasamadım. Amsterdam aktarması yapıldıgını da göz önünde bulundurursak Amsterdam havaalanına da +1 oy veriyorum. Diger firmalarda ne kadar var bilmiyorum ama ek olarak KLM'den aldıgım bilet ögrenci biletiydi. Dönüsümü ücret ödemeden sorunsuz degistirmistim. KLM tercih etmende sorun yok, önerilir...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Floridaya giderken KLM ve Martinairı kullanmıştım.Amsterdam havaalanı dünyadaki en güzel havaalanlarından biri.Kraliyet havayollarıda zaten bence üst düzeyde bir havayolu.Tercih ederseniz sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum en azından ben memnun kalmıştım
    Somethings never changes..

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

tesekkurler arkadaslar klm daha agir basiyor suanda.
    bavul yine air france gibi 2x23 mu?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

evet 2 valiz 23 kg
    Somethings never changes..

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Evet sanirim THY-KLM KLM-KLM biletini alacagim saatleride uygun oldukca.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bende KLM ile gidiyorum 29 Haziran. Dönüş tarihini ücretsiz değiştirebiliyor olman güzel. Amsterdam daki havaalanını da merak ettim öve öve bitiremiyorlar. bir de Amerikadan önce Hollanda'ya gideceğim diyince aynı tarz espriler baydı artık şu ana kadar tek dezavantajı olarak bunu gördüm

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı DEMIR17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende KLM ile gidiyorum 29 Haziran. Dönüş tarihini ücretsiz değiştirebiliyor olman güzel. Amsterdam daki havaalanını da merak ettim öve öve bitiremiyorlar. bir de Amerikadan önce Hollanda'ya gideceğim diyince aynı tarz espriler baydı artık şu ana kadar tek dezavantajı olarak bunu gördüm
    donus her halukarda ucretsiz degisebiliyor mu?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

evet geçen yıl arkadaşım iki kere değiştirmiş dönüş tarihini hiçbir ücret ödememiş.bana da bu yıl şirketten aynı şeyi söylediler.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Bnmki ögrenci biletiydi, o yüzden ücretsiz degistirmistim. Aynı firma hatta aynı ucakla gelen arkadaslarımınki ögrenci bileti degildi ve 200$ istemislerdi bilet degisimi icin. Ögrenci bileti olma sartı var diye biliyorum...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bende klm ile uçacağım.Beğenilen bir kuruluş olmasına sevindim.
    уєѕ,ι ℓιƒт ωєιgнтѕ.ησ,ι ωσηт нєℓρ уσυ мσνє.ѕтιℓℓgяσωιηg

At&t sim kart ile dunya telekom uzerınden turkıyeyı ucuza ara

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben de klm ile gidiyorum, inş bi sorun yaşamayız.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

iyi bilirdik allah rahmet eylesin....

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

26 Haziranda İstanbuldan 05:55 de Amsterdam'a oradan da Detroit en son olarak da Milwaukee'ye uçuyorum KLM ile var mı bu tarihte gidecek arkadaş ??

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)