Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SSSoruşturma süreleriii ???

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Wink SSSoruşturma süreleriii ???

arkadailar soruşturmaya giren arkadaşlar ne kadar sürede belli oldu soruşturmanız ? orada numaramızı görmek yeterlimi ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

şirketim bana 3 hafta dedi ama konsolosluktan verılen kağıtta 4 ile 6 hafta yazıyor.ben 3cu hafta arıycam eğer açıklanmazsa şirketede baskı yapcam aramaları için.sende bekle istersen iki hafta.umarım sonuc iyi olur.senın göruşmen iyi geçtimi veya ne sordular sana.akrabalrın varmı usa'de.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı krm11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şirketim bana 3 hafta dedi ama konsolosluktan verılen kağıtta 4 ile 6 hafta yazıyor.ben 3cu hafta arıycam eğer açıklanmazsa şirketede baskı yapcam aramaları için.sende bekle istersen iki hafta.umarım sonuc iyi olur.senın göruşmen iyi geçtimi veya ne sordular sana.akrabalrın varmı usa'de.
    görüşmem pek iyi geömedi ingilizcem çok iyi olmadığından heyecan yaptım birazda . banada şirket artık hızlı açıklanıyor dedi 3 haftadan belli olur dedi 10 gün geçti bakalım her cuma güncelleniyormuş haftaya bakalım ismin çıkınca haber ver dostum ... hiç akrabam yok uzaktan yakından abd gidende yok hiç

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benimde tam 3 haftada açıklanmştı ama numaram nette gözükmemişti aramışlardı beni yollayın ds we pasaportu dediler ve ben nerdeyse 1 aydır hala ds bekliorm gelse artk yollıcaz

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı indeus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde tam 3 haftada açıklanmştı ama numaram nette gözükmemişti aramışlardı beni yollayın ds we pasaportu dediler ve ben nerdeyse 1 aydır hala ds bekliorm gelse artk yollıcaz
    inşallah benide ararlar bakalım bi umut haftaya

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar benimde soruşturmam yaklaşık 4 hafta sürdü ve açıklandı pasaportuma vizemde basıldı yanlız benim bi sorum olacak pasaportumun uzerıne o verdıklerı kucuk karton beyaz kagıt zımbalı duruyor ne olacak o hep üstündemi kalacak yoksa cıkarımmı? bi sorun olurmu acaba?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

daphne bence o kağıdı çıkar yırt we at onla işin kalmamış senın.soniverson işallah olumlu olur ya haber werelım birbirimiz.işallah herkez mutlu olur

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

daphne bence o kağıdı çıkar yırt we at onla işin kalmamış senın.soniverson işallah olumlu olur ya haber werelım birbirimiz.işallah herkez mutlu olur
    inşallah kardeş o kdar emek verdik kötü sonuç almayız umarım 1 kez istanbula 2 kez ankara gittik bu iş için hayırlısı olsun bakalım pasaportta vizeyi görür görmez kocaman yazacam aldım diye

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı daphne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benimde soruşturmam yaklaşık 4 hafta sürdü ve açıklandı pasaportuma vizemde basıldı yanlız benim bi sorum olacak pasaportumun uzerıne o verdıklerı kucuk karton beyaz kagıt zımbalı duruyor ne olacak o hep üstündemi kalacak yoksa cıkarımmı? bi sorun olurmu acaba?
    nettenmi baktın gönderdin pasaportunu dostum ?
    gönderdikten kaç gün sonra geldi ?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar ne sorusturması biri bana burda hangi konudan konusuldugunu anlatabilirmi lutfen

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı stephen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ne sorusturması biri bana burda hangi konudan konusuldugunu anlatabilirmi lutfen
    isim soruşturması arkadaşım namecheck

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı soniverson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    isim soruşturması arkadaşım namecheck
    isim sorusturması nerde yapılıyo.? konsolosluktamı:S

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı stephen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    isim sorusturması nerde yapılıyo.? konsolosluktamı:S
    konsolosluta kardeş sen almışsın sanırım artık korkma bu dakikadan sonra

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

konsolosluta kardeş sen almışsın sanırım artık korkma bu dakikadan sonra
    evt aldım ama hiç oyle bişey duymadım o yuzden merak ettim sorayım dedim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benim 4. hafta sonunda nette açıklandı numaram ve ds belgelerımle pasaportumu yolladım vizemi bastılar... ama benden önce soruşturmaya takılan bi sınıf arkadasım vardı onun 2 ayı gecmesıne ragmen acıklanmadı hala konsoloslugu aradı,dosyasını unutmuslar onun ve 8 haftayı gectıgı ıcın işlemleri yenıden baslatalıacakmıs...ama hata konsoloslukta oldugu ıcın telafı ederler dıye dusunuyorum... bence ara sına konsoloslugu aramada fayda var derım 3. haftayı gectıkten sonra tabi...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benim 4. hafta sonunda nette açıklandı numaram ve ds belgelerımle pasaportumu yolladım vizemi bastılar... ama benden önce soruşturmaya takılan bi sınıf arkadasım vardı onun 2 ayı gecmesıne ragmen acıklanmadı hala konsoloslugu aradı,dosyasını unutmuslar onun ve 8 haftayı gectıgı ıcın işlemleri yenıden baslatalıacakmıs...ama hata konsoloslukta oldugu ıcın telafı ederler dıye dusunuyorum... bence ara sına konsoloslugu aramada fayda var derım 3. haftayı gectıkten sonra tabi...
    teşekkürler dostum birazda olsa rahatlattığın için bu hafta ümitliyim 3. hafta bakalım cuma günü sadece numara görmek yeterli değilmi yada karşısında yazacakmı ds yi gönder diye ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

teşekkürler dostum birazda olsa rahatlattığın için bu hafta ümitliyim 3. hafta bakalım cuma günü sadece numara görmek yeterli değilmi yada karşısında yazacakmı ds yi gönder diye ?
    numaranın gözükmesi yeterli.. bi eksik varsa onlar arayıp bildiriyor zaten bazılarından sabıka kaydı fılan ısteyebılıyorlarmıs... bu sene gercekten cabuk acıklanıyor sorusturma .. en kısa zamanda acıklanır inş.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

teşekkürler arkadaşım bilgilendirdiğin için bu hafda umutluyum bakalım 3 hafta olacak

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

soniverson dostum sonucu bıldır bende bekliyorum ama benim daha 6 gun oldu ne olck bılmıyorum ama işallah sonu ıyı olur emeğe ve paraya yazık

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

soniverson dostum sonucu bıldır bende bekliyorum ama benim daha 6 gun oldu ne olck bılmıyorum ama işallah sonu ıyı olur emeğe ve paraya yazık
    kardeş numaram çıkar çıkmaz yazacam hemen forma birde pasaporta vize bsıldıktan sonra yazacam hemen her cuma kontrol edelim bakalım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kardeş numaram çıkar çıkmaz yazacam hemen forma birde pasaporta vize bsıldıktan sonra yazacam hemen her cuma kontrol edelim bakalım
    bazen 2 bazende 3 günde güncellenebiliyor numaralar.. illada cuma günlerini beklemenize gerek yok yani

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

haklısın dostum ama ben hep cumadan cumaya gördüm 2 haftadan beri hergün bakıyorum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

soniverson konsolosluğu aramayı dusundunmu yada aradınmı 3. hafta olmus sennın?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar çok saçma bir şey sorcam bnm kağıdım ba ki numara 0 ile başliyor ve ardından 4 rakam war fakat 0 ın onun de sılık bir rakam war.kağıdın arkasında ise 00---- olarak yazıyor şimdi hangisi doğru??

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar çok saçma bir şey sorcam bnm kağıdım ba ki numara 0 ile başliyor ve ardından 4 rakam war fakat 0 ın onun de sılık bir rakam war.kağıdın arkasında ise 00---- olarak yazıyor şimdi hangisi doğru??
    her iki numaranında birbiri ile aynı olması lazım kesinlikle... demekki silik olanın başındada 0 varmış... bende o konudan muzdarip oldum başıma gelmeyen kalmadı bende soruşturmadaydım numaramın başında çok silik bişey var ama inanılmaz silik (her iki no un başındada çok silik) neyse numaram açıklandı benim ama yinede bi arıyım dedim konsolosluğu aradım adımı verdim ya benim no açıklandı ama başında silik bişey var acaba bi sayı daha mı var dedim kadın ismimi aldı yok yok işlem bitmiş yollayın pasaportu dedi yolladım sonra 17 gün oldu hala gelmedi pasaport aradım bidaha ne oldu diye demesin mi bana sizin soruşturma devam ediyor diye nasıl ya dedim aradım 17 gün önce bitti yollayın dediniz meğerse benim numaramın önünde silik olan şey sıfırmış neyke kızdım nasıl olur diye filan ilgilenecez dediler... biletimi alıcaktım ben 2 gün sonra ne olacak şimdi filan dedim... aradılar beni tekrar ok 3 gün sonra elinizde olur dediler... anlıyacağın değişik bişey geldi başıma...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ozaman yollıyım pasaportum dimi eğer sıfır warsa açıklandı bnm eğer o numaraysa bnm 10 gunde açıklanmıs olck

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ozaman yollıyım pasaportum dimi eğer sıfır warsa açıklandı bnm eğer o numaraysa bnm 10 gunde açıklanmıs olck
    yani beyaz kart verdiler ya beyaz onda 2 tane no var biliyorsun ki.. o noların ikiside aynı olmak zorunda anladınmı bence sen pazartesi saat 14,30 ile 16,00 arası bi konsolosluğu ara sor aklında kalmasın ....

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar hangi no'yu arıyoruz soruşturma sonucu için? Bi de niye pazartesi saat 14,30 ile 16,00 arası arıyoruz?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı fenasi594 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hangi no'yu arıyoruz soruşturma sonucu için? Bi de niye pazartesi saat 14,30 ile 16,00 arası arıyoruz?
    sadece pazartesi değil hafta içi hergün arayabilirsin ama saat 14,30-16,00 arası olması lazım... bu saatler arası degılse karsı taraf sana bu saatler arasında arayın kapalı diyor

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar siz istanbuldamı girdiniz benim numaram 5 haneli sonu 00 ile bitiyor ? kafam karışdı şimdi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks