Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: tecrubeli arkadaslar acil goruslerinizi bekliyorum iş hakkında

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart tecrubeli arkadaslar acil goruslerinizi bekliyorum iş hakkında

arkadaslar bugun şirketim benim adıma lake george ny tan bi iş almış. İş Photographer/ Sales associate saati 9 dolar artı komısyonu var. konaklama saglamıyo o yuzden bi fiyat bilmiyorum. gecen senden tecrubesi olan olan ve bu zamana kadar guzel bi iş secmek için bekleyen ve bekletılerı olan birisine bu iş nasıl sizce? beklenti derken paradan bahsediyorum tabi. bu işte bu sehirde veya yakınlarda calısan arkadaslarlar varmı? varsa tecrubeleri ve onerileri nelerdir? gorüslerinizi yorumlarını beklıyorum. cunku halen işi değiştirme imkanım var.. goruslerinizi esirgemeyin...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar yokmu yardımcı olacak hem iş hakkında hemde mekan hakkında goruslerinizi beklıyorum.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

lake george hakkındaki bütün bilgileri detaylıca aşağıdaki linkten alabilirsin.işine gelince işin oldukça iyi hem saatlik ücret miktarı hem de bonus olması açısından.danışman şirketinin konaklamayı ayarlama zorunluluğu yokmu?

http://www.turkishwat.net/forums/six...e-ny-t829.html
    Konu BarisMT tarafından (09-05-2008 Saat 09:46 PM ) değiştirilmiştir.
    Her ne söylersen söyle senin bildiğin, karşındakinin anladığı kadardır...
    Mevlana Celalleddin Rumi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tskkur barısMT lake george hakkında forumda baya bişey yazılmıs okudum onları. özellikle erken gidenlerin 2. iş olanagı cok yuksek denmiş. job offer da işveren konaklamayı saglamıyo ama yardımcı oluyo yazmıslar. turkıyedekı şirketim ise senınle beraber aynı yere gidecekl olan 3 kişi daha var gerekırse biz size ayarlarız falan diyolar. ama ben konaklamayı pek sorun etmıyorum tabı. ilk basta tabıkı sırketın ayarlamasını istiycem ama olmazsa orda kendim de bulabilrim diye dusunuyorum nasıl olsa her yaz orda baya bi turk oluyomus. bide 9+komısyon denmiş komısyon yuzke kac acaba bilen varmı?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

meraba arkadsim ben soyleyim sana bisiler, simdi o is nerde, yani nerde sen fofgrafci olacaksin bi park ta mi , bi dukkan mi neresi onuda solersen oyle yardimci ommam daha kolay olur...
    para yonunden, yani para biriktirme yonunden lake geroge iyi bir yer, guvenli de, gezilecek vakit gececek yer dersen az cok var, belli saatten sonra siksada....
    ama is olayina gelince sana ne kdr saat veririler bilmyom cunki sriketini soylemen lzm bana onu sana soyleemem icin... ama ikinci bi si imkani olablir william hanry oatilnde calisirsin, six flags te calisirsin, ordaki basak parklarda var oralarda olablir, sonra Mina HA hA diye gezi vapuru var orda da calisabilirsin....
    kalma yerin fiyatlarida degisiyor 50 dolar ile 80-90 dolar arasi.... sahir cinde genlde 75-80 civari, lake george tan brz uzak bolgelerede 50-65 oluyor,,, bunlar haftalik konaklama fiyati... uzak bolgede konaklarsan servisler var onlarla gidip geleblirisn 1 doalr 1 binmesi... kalcak yeri miolaylikla bulursun orda...
    ama dedigin gibi ikinci bir is icin ve iyi yerde konaklman icin erkek gitmende yarar var...
    basak sorun varsa yaz...grz... bana ozel msj atarsan dhah iyi olur...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dessertsun oncelikkle tsk ederim ilgilendigin için. işin tam adresi şu: on beach lake george diye yazıyo şirketin adı da shooter imaging.. şirket nerde çalıştırır bilmiyorum acıkcası bu konu hakkında bişey yazmamıslar. muhtemelen turistlerin geldiği mekanlar olur. sözleşmede 40 saat yazıyo haftalık calışma zamanı ve overtime yok diye de belirtmişler. 2. iş sart oldu gibi bişey. bide şu durum var ben sadece para kazanmak için gidiyorum yanı calışmak benım içim 1. planda böyle bi durumda da 2. işin kesinlikle olması lazım. önerdiğin yerlerden inşallah bi sonuc cıkar yani 2. işi buluruz.
    bi aksilik olmazsa 10-14 hazıran gibi gitmeyi planlıyorum. 2. iş için uygunmudur? bide ssn numaram var gecen seneden bu da muhakkak avantaj saglar diye dusunuyorum.bide sunu sormak istiyorum: gitmeden internetten ordaki şirketlerle irtibata gecip 2.işi garantiye alma imkanı var mıdır.? yada senin tavsiye edeceğin kişiler yada işletmeler varsa memnun olurum. kalcak yer ayarlaması bize ait o konuda da somut bilgiler verirsen sevinirim.

şimdiden tşk ediyorum yardımların için. henüz 100. mesajıma ulaşmadıgım için sana özel mesaj atamadım. facebooktan zubeyr gunduz ' den de ulaşabilirisin....
    Konu zubeyr86 tarafından (16-05-2008 Saat 12:32 AM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dessertsun bu arada "six flags the great escape lake george ny" konu baslıgı altında verdiğin bilgileri de takip ediyorum. eyvallah...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dessertsun nerelerdesin acil yardımlarını beklıyorum???

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

slm.. ben msj i baya sonra gordum, kusura bakma, simdi coktan ordasindir.... bari neler oldu onu anlat bnm msn kaimde hotmail.com,, mail dessertsun gmail.com... aralarda (at) var..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

::::::::

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)