Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 59 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: british airways ile ist-ny 669.59 euro

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

aa evet ben alcam ondan istanbulda bi şirketle görüştüm form doldurup 15 ylt bide öğrenci belgeni gönderiosun gönderiolar sana..ben alcam bulunsun yanımda

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bende sordum bu firmaya 590 seuro sultanhamette peki gidis tarihinde aldıktan sonra bi degişiklik yapma şansımız olur mu acaba çünkü benim sınavlara göre degişecek gidiş tarihim ya geç gitmek...şu an risk almayıp 1 temmuza alıcam bileti 30 haziranda tek ders sınavım var eger finallarde geçersem 15 i hazirana aldırmayı düşünüyorum. ceza filan mı öderiz acaba
    onur

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

eğer büyük şehirlere gideceksenişz newytork san-diego vb. gibi o cardın almanızda yarar var sitesinde indirimli yerleri gösteriyor birde oraya buraya girerken barlara vs.pasaportunuzu taşımınıa gerek yok onuda kabul ediyorlar türk kimligi vs.kabul görmiyor.

ben geçen sene aldım myrtle beach de sadece hardrock cafe de geçiyordu ogrenci menüsü alabiliyordun bu cardı gösterip

ama büyük şehirlerde çok yerlerde geçiyor hostellerde filan 1-2 dolar indirim sağlıyor almanızda fayda var yani
    onur

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı loveronur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende sordum bu firmaya 590 seuro sultanhamette peki gidis tarihinde aldıktan sonra bi degişiklik yapma şansımız olur mu acaba çünkü benim sınavlara göre degişecek gidiş tarihim ya geç gitmek...şu an risk almayıp 1 temmuza alıcam bileti 30 haziranda tek ders sınavım var eger finallarde geçersem 15 i hazirana aldırmayı düşünüyorum. ceza filan mı öderiz acaba
    abi senin durumun bana ne kadar cok benziyo benimde aynen tek ders durumu var o yuzden bu zamana kadar bekledim zaten ama vize sonuclarına baktım muhtemelen kalmam tek derse. yani oyle umuyorum..
    o yuzden finallerden sonraya alıcam. kalırsam da artık yapıcak bişey yok 135 euro cezayla deiştiricez tarihi..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Şu anda British ile NY 590€ mu?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

abi bende öyle yaa benimde vizelerim çok iyi ama ne yapsam diye düşnüyorum vizeler finaller 6 haziranda bütler 22 haziranda bitiyor tek ders sınavıda 30 haziranda mezuniyet kep töreni balo filan var 11 hazirana kadar şeytan diyor 12 hazirana al bileti ama risk e girmek istemiyorum şimdi.

acaba bu 590 euroluk bilette tarih değişikligi oluyor mu olursa ne kadar ceza ödeyecegiz. bana bilgi verirsen çok sevinirim kardeş ya.

bende newyorka gidecegim. valla durumalarımız aynı
    onur

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben Gecen sene İstanbul londra phoenix gidis newyork londra ist donus 620 euro ya almistim bu bileti aldıgın yere baglı kimisi 2 saat ugrasiyor yer ariyor kimisi 10 dk. bakıp pahalı secenekleri soyluyorlar

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

abi bende öyle yaa benimde vizelerim çok iyi ama ne yapsam diye düşnüyorum vizeler finaller 6 haziranda bütler 22 haziranda bitiyor tek ders sınavıda 30 haziranda mezuniyet kep töreni balo filan var 11 hazirana kadar şeytan diyor 12 hazirana al bileti ama risk e girmek istemiyorum şimdi.

acaba bu 590 euroluk bilette tarih değişikligi oluyor mu olursa ne kadar ceza ödeyecegiz. bana bilgi verirsen çok sevinirim kardeş ya.

bende newyorka gidecegim. valla durumalarımız aynı
    valla bilmiyorumki sen keske sorsaydın aramısken ben daha aramadım burayı. ben muhtemelen britishle alıcam gibi. ama yinede belli olmaz. bi kac gune kadar almayı dusunuyorum artık bi bilet daha fazla beklemek istemiyorum..
    newyorkun neresine gidiyosun sen. işin konaklaman bellimi?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

590 € süper fiyatt
    bekle beni amerika

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Gidiş dönüş tarihi belli birisi için çok ideal fiyat 590€ eğer gerçekten böyleyse.
    Gidip britishden alayım bari.Çok büyük bi aksilik olmazsa gidiş dönüş belli.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

belli idi netten işi kendim bulmuştum long island de ama vazgeçtim ordan, bi arkadaşım var newjersey west newyorkta, onun yanına gidicem belli degil yani işim daha ama ben gitmeden ayarlarım dedi sana. eleman arayan çokmuş yani.. benzinliklerde filan. zaten bu sene niyetim kalmak orda dikiş tutturabilirsem kalıcam. sen neresine gidiyorsun newyork un
    onur

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

british degil arkadaslar aitalia firması bu sultanahmette. sdc turizm.
    onur

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

belli idi netten işi kendim bulmuştum long island de ama vazgeçtim ordan, bi arkadaşım var newjersey west newyorkta, onun yanına gidicem belli degil yani işim daha ama ben gitmeden ayarlarım dedi sana. eleman arayan çokmuş yani.. benzinliklerde filan. zaten bu sene niyetim kalmak orda dikiş tutturabilirsem kalıcam. sen neresine gidiyorsun newyork un
    abi hakkatten bizim kaderimiz aynı benimde arkadas var brooklynde banada o ayarlıcak bende orda kalmayı dusunuyorum okul bitiyo bu sene. bi dil okuluna falan yazılmayı dusunuyorum. arkadas Kingsborough Community College de okuyo. onun okuluna yazılabilirm. bakalım gidince daha ayrıntılı arastırıcam. orda kalma olayında paslasalım abi. yardımlasırız vize uzatma proseduru hakkında bilgilerimizi paylasalım kalmayı basarırsak ikimizde aynı surecten gecicez muhtemelen..
    Konu stephen tarafından (11-05-2008 Saat 05:37 PM ) değiştirilmiştir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

bu arada newarkta kalıcam ben..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı stephen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada newarkta kalıcam ben..

oo dostum newark uzak kalır brooklyn e arkadasın ordaysa.benim gidecegim west newyork a da 20 mile filan yarım sat yani. ama irtiaba geçeriz benımde bi arkadasım o kolejde okuyordu ama onunla irtibata geçemedim şu anda myrtle beachte o. baska bi arkadaşımın yanına gidecegim. bende koleje yazılmak istiyorum ama olmadı dil okuluna yazılıcam

newark newjerseyde, brooklyn uzak kalmaz mı sana.

beni facebooktan onur alkilic diye arat msj at istersen. burda msn vermek yasak galiba paslaşalım .zaten geçen sene wat ile giden arkadaşımda öyle yaptı ondan alıcam bende statü degişikli hakkında bilgileri, beraber hareket ederiz.
    onur

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar ben yarın sabah saat 09.15 de vizeye girecem.son sınıf öğrencisiyim,alttan dersim var yanrım dönem uzadı yani.ds 156 da da kimlik numaramın sondan ikinci harfi yanlış yazılmış.ne diyorsunuz vize şansım kaç....

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

dostum benim bi arkadaşımın dogum tarihi gün ay yıl şeklinde oldugu için kabul etmediler bence değiştir onu şirket ile irtibata geç boşuna başın agrımasın yani...bide okulunun uzaması önemli degil mutlaka iş şözleşmesi götür yanına okulu uzayan bi arkadaşa vize vermediler...
    onur

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

british degil arkadaslar aitalia firması bu sultanahmette. sdc turizm.
    Yahu alitalianın namı pek iyi değil diye biliyorum ben.
    Hatta iflasın eşiğindelermiş. Satışı falan da olmadı Nisan haberiydi.Air France alacaktı. Berlusconi aray girmiş satışını engellemiş çok düşük fiyat diye.
    Tamam belki 590€ çok cazip görünüyor ama Alitalia Nisan ayındaki habere göre günlük 1 milyon zarardaymış. Biletler patlarsa eyvah eyvah.

Arkadaşlar var mı böyle bi iflas olasılığı için yorumunuz??

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dostum benim bi arkadaşımın dogum tarihi gün ay yıl şeklinde oldugu için kabul etmediler bence değiştir onu şirket ile irtibata geç boşuna başın agrımasın yani...bide okulunun uzaması önemli degil mutlaka iş şözleşmesi götür yanına okulu uzayan bi arkadaşa vize vermediler...
    kardeş sabah çok erken vize görüşmem yenisini çıkardım ds 156 nın internetten ama şirketin kaşesi eksik üstünde yetişemem büyük bir ihtimal geç kalsam ne olur onuda bilemiyorum.geç kaldığımı sölesem acaba bi daha tekrar alırlarmı.aynı gün içinde yani.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar ben aldım bu bıletten hatta buraya yazanda benım sdc turızm de bılet 590 euro ve alitalia ıle..

birisi gidis tarıhı degısıyormu dıe sormus ewet degısıyo oda ama kadının dedıgı eger yer varsa.yoksa yer fark odenıyormus ama tam yıne ayrıntısını bılmıyurm....
    KeNdİmE YeNi BiR bEn LaSıM

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Yer yoksa neyin farkını ödüyorsun. Olmayan yerin farkını mı? Fark ödeyince bir anda sistemde yer olduğunu mu farkediyolarmış.
    Değiştiriliyorsa değiştiriliyordur.Ya da değiştirilmiyordur.
    Böyle kelime oyunlarına kanmayın arkadaşlar.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar o değilde,hiç şirketi aracılığıyla alan yokmu?bütün şirketler tanıtımlarında "ucuz uçak bileti sağlanması" ibaresini yazıyorlar,ama birçok kişi kendisi alıyor sanırım biletibende salı günü vizeden sonra bakacağım ama bugüne kadar hep şirket ayarlar diye düşündüm sanırım

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı Kriptografi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yer yoksa neyin farkını ödüyorsun. Olmayan yerin farkını mı? Fark ödeyince bir anda sistemde yer olduğunu mu farkediyolarmış.
    @Kriptografi

Uçaktaki her koltuk bildiğimiz üzere aynı değil.Bir kaç sınıf mevcut.Arkadaş X sınıfından aldıysa biletini (ki büyük ihtimal kısıtlı bir sınıftır ve kontenjanı azdır) böyle bir açıklama yapmış olabilirler.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Kriptografi

Uçaktaki her koltuk bildiğimiz üzere aynı değil.Bir kaç sınıf mevcut.Arkadaş X sınıfından aldıysa biletini (ki büyük ihtimal kısıtlı bir sınıftır ve kontenjanı azdır) böyle bir açıklama yapmış olabilirler.
    EWET OLE BI ACIKLAMA YAPMAYA CALISDIM VEYA YAPAMADIM

ARKADASLAR BIDE BEN GIDISDE SORUN OLMUYCAGI ICIN O KONU HAKKINDA PEK BI SORU SORMADIM O YUSDEN SIZ BENCE KENDILERINE SORUN ARAYIP DAHA IYI YANITLARLAR SANIRIM

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı taltrap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar o değilde,hiç şirketi aracılığıyla alan yokmu?bütün şirketler tanıtımlarında "ucuz uçak bileti sağlanması" ibaresini yazıyorlar,ama birçok kişi kendisi alıyor sanırım biletibende salı günü vizeden sonra bakacağım ama bugüne kadar hep şirket ayarlar diye düşündüm sanırım
    SANADA KALTILYRUM TALTRAP HEP OLE YAZIYOLAR AMA GIDIP SORDUGUMDA BANA PIYASADAKI EN YUKSAK RAKAMI VERDILER VALLA BU SIRKET ISI FOS YAAA AF EDERSINIZ BI TOK YAPTIKALRI YOK!!!!!!!!!!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Şirketine göre değişir vede şirketle biraz daha sıkı pazarlık yapın illaki daha ucuz bilet bulmalıyım die. internette bakıyorum daha ucuza var deyin. o zaman bulma şansınız artar

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

ya bu sdc turizmi aradım ben, kadın ne aksi bişey oyle fırca attı resmen dedi ne kadara buldun en ucuz 669 dedim. onu alıcam dedim bu aksam. "ben senin için arastırıcam ucuza bulucam" dedi. "sen izin vermiyosun arastırmadan bilet alıcam diyosun" dedi bana kadın bende "arastırmasam sizi bulmazdım dedim" bakalım bu aksam arıcam dedi seni...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı Kriptografi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

dostum class farkı biz economy class alıyoruz bileti eger erken davranmaz isen econmyde bilet kalmayabilir busıness class ödemek zorunda kalırsın fark degigi bu
    onur

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı stephen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bu sdc turizmi aradım ben, kadın ne aksi bişey oyle fırca attı resmen dedi ne kadara buldun en ucuz 669 dedim. onu alıcam dedim bu aksam. "ben senin için arastırıcam ucuza bulucam" dedi. "sen izin vermiyosun arastırmadan bilet alıcam diyosun" dedi bana kadın bende "arastırmasam sizi bulmazdım dedim" bakalım bu aksam arıcam dedi seni...
    malesef dedıgın gıbı kadın cok sınır bısı benıde delı etmısdı bılet elırken ama ne demısler kopruyu gecene kadar beare dayı dıyeceksın

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)