Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 81 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bir türlü gelmeyen ds yıkılmaya başlayan hayaller

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arkadaşlar bugün g.v denilen şirketimi aradım ve Ds nin hala gelmediğini sölediler Uçak biletimi son alım tarihimde 19 mayıs ne yapacağım bilmiyorum....

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

vize görüşmeni yaptınmı?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar ya benim ve bikaç arkadaşımın da gelmedi hala ds si ve vize görüşmem 16 mayısta ama büyük ihtimal ileri bi tarihe ertelencek ama benim finallerim başlıyor hergün arıyorum şirketi yani nerdeyse biz de artık tartışmaya başlıycaz çok sıkıldım ve bunaldım. işini benden daha geç seçen insanların ds si geldi ama benim çok ilgilenmeme rağmen gelmiyorrrr

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı n.erdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bactery_6;
    tabıkıde haklısın ama bır ıs yapıyorlarsa hakkını vermeleri gerek.sonucta bir sürü bu işi yapan firma var.ve bazıları düzgün yapmak zorundalar.ben böyle düşünüyorum yanineyse artık olan oldu zaten beklemekten başkada çare yok.zaten 2 günde bir arıyorum.bıktılar benden
    Tabikide hakkını vermek zorundalar ama işte bir yerlere bağlı olmak ve bağlı olunan yerlerde onların kontrolu dışında olduğundan böyle şeylerin olması bana doğal geliyor. Kendimden biliyorum okulda ne zaman bir iş yapcak olsam okuldaki bürokrasi olayı zorlaştırıyor ve geciktiriyor

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Benim ilk randevum 22 Nisan dı gelmedi DS sonra 13 Mayıs oldu onda yetismedi basıldı falan dı filandı salladılar sımdı 27 Mayısa aldılar bu sefer gelecek ama basılmıs DS yakın zamanda elimde ama 2 hafta daha sarktı ' arkadasımdabenı beklıyor bılet almak ıcın olan bızım paralara oluyor hıc bırısının umurunda deyıl vallahiii

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evet arkadaşlar nihayet ds formları gelmiş şirkete istanbula postalancak bizde alıp 22 mayıs 8 45 te vizeye gireceğiz. yavaştan heyecanlanmaya başlıyor insan her ne kadar vizeye girmiş arkadaşların heyecan yapmayın telkinlerine rağmen hayatlarında ilk kez böle birşey yaşicak insanlar olarak heyecan yapmamak elde değil diye düşünüyorum. ama bildiğimiz kelimeleri unutursak vay o zmn halimize

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı metifeyk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar nihayet ds formları gelmiş şirkete istanbula postalancak bizde alıp 22 mayıs 8 45 te vizeye gireceğiz. yavaştan heyecanlanmaya başlıyor insan. her ne kadar vizeye girmiş arkadaşların heyecan yapmayın telkinlerine rağmen hayatlarında ilk kez böle birşey yaşicak insanlar olarak heyecan yapmamak elde değil diye düşünüyorum. ama bildiğimiz kelimeleri unutursak vay o zmn halimize
    Evet ben de her vizeye girmiş öğrenciler gibi heyecan yapma dicem Ben de vizeden önce çok heyecanlanmıştım ama içerde bi kaç saat beklerken bütün heyecanın gidiyor fakat sıra sana geldiğinde çok garip bir duygu yaşıosun Görüşme bittikten sonra da ulen ben bunun için mi heyecan yaptım diye kendi kendine kızıyosun

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

darısı bizim başımıza, pozitif düşün düşün nereye kadar. hala gelmedi
    gittim; gezdim; gordum....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar benim ds geçen hafta çarşamba geldi perşembe ups e verdim bu seferde vize bekliyorum herkesin 2 günde geliyor bakalım benim ki kaç günde gelecek şanssızlığın bu kadarı...

BannedUser
    Guest

işte arkadaşlar böyle firmalarda peki siz bu firmalara başvururken hiç gidenlerle konulmadınız mı. şimdi bazıları diyecek ki sponsor firma ile alakası var yok kardeşim tek suç firmaların peki bu vize giremeyince gene para yatırıyomusunuz size bunun bedelini veriyolar mı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı _DaUt_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün g.v denilen şirketimi aradım ve Ds nin hala gelmediğini sölediler Uçak biletimi son alım tarihimde 19 mayıs ne yapacağım bilmiyorum....

slm bende aynı şirketle gidiyorum hala ds formumu getirmediler şubatta başvurduğum halde napçam bilmiorum vize görüşmesinede girdim biletimide almak zorunda kaldım süresi dolduğu için. Ne yapçam hiç bilmiorum

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Alıntı med29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm bende aynı şirketle gidiyorum hala ds formumu getirmediler şubatta başvurduğum halde napçam bilmiorum vize görüşmesinede girdim biletimide almak zorunda kaldım süresi dolduğu için. Ne yapçam hiç bilmiorum
    şirketin size verdiği allianceabroad log in bilgileriyle siteden ds sorgunuzu yapabiliyorsunuz... ve bu şekilde dsinizin yola çıkıp çıkmadığını öğrenebiliyorsunuz... yola çıktıktan sonra en geç 10 gün içinde gelir...
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar bende aynı şirketteyim ama ds formları geliyor merak etmeyin biz 4 kişiyiz 4ümüzünki de ayrı tarihlerde geldi hele bi arkadaşımınki nerdeyse bizden 2 hafta sonra geldi ki bu arkadaş ilk vize görüşmesine arkadaşımızdı aynı şekilde vize sonucuda ds yi gönderdikten sonra sarkabiliyor hallolur yani fazla stres olmayın bence

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tüm sevinç ikonlarını şu an kullanmak istiyorum
    ds formum uzun bir aradan sonra bugün geldi, darısı sizin başınızza...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben hala ds bekliorm bakalım haftaya gelcek dediler kesin umarım doğrudur vizeye 14mart da girdm umarım bidaha girmek zorunda kalmam..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

5 Mayıs'da bir şirketle anlaştım ve kayıt oldum.Aynı gün gerekli belgeleri yollayarak işlemlere başladım.
    Bugün itibariyle DS belgem Ankaradaki şirketime ulaşmış, onlar da postayla bana yollayacaklar.

Bence DS'in gelmesi biraz şirketle alakalı bir durum.Bazı arkadaşların dediği gibi -ki kesinlikle katılıyorum- şirkete yoğun pres uygulayın.Bu işler biraz böyle yürüyor.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı necro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şirketin size verdiği allianceabroad log in bilgileriyle siteden ds sorgunuzu yapabiliyorsunuz... ve bu şekilde dsinizin yola çıkıp çıkmadığını öğrenebiliyorsunuz... yola çıktıktan sonra en geç 10 gün içinde gelir...
    slm allianceabroad a log in oldum karşıma direk bilgilerim çıktı. Ama ds ile ilgili birşey yazmıyor. Acaba nasıl sorgulatabiliriim yardımcı olabilirmisin?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı profosör Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tüm sevinç ikonlarını şu an kullanmak istiyorum
    ds formum uzun bir aradan sonra bugün geldi, darısı sizin başınızza...
    vee şu anda vizemin geldiği haberini aldım. 7.iş günü
    darısı bekleyenlerin başına artık...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı profosör Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vee şu anda vizemin geldiği haberini aldım. 7.iş günü
    darısı bekleyenlerin başına artık...
    vaavvv ilk tebrik benden olsun profilini degistir
    Safinaz...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı tevenen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vaavvv ilk tebrik benden olsun profilini degistir
    saol hatırlattığın için hemen değiştirdim,
    bu arada seninde hayırlı olsun

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bugün benim de geldi vizem çok şükür.

Uçak biletimi de aldım.

Cumartesi yolcuyum kısmetse...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks