Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1234567 ... SonuncuSonuncu
Toplam 215 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Delta Airlines

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Delta Hava Yolları

Arkadaşlar bugün Delta'yı aradım ve sadece uçuş günümde 5 günlük bir aksama olacağını söyleyip, tek bir uçak biletimin tarihinin değiştirilmesini ( ABD içi aktarma) istedim.

Bana çıkardıkları fiyat : 920$

Daha sonradan bir kaç görüşme daha yapıp tarihi 1 2 gün oynattım en son 260$'a indi..Ve min. 200$'ın zaten ödenmesi gerektiğini söylediler.

Bu konu hakkında bilgisi veya farklı fikri olan var mı?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Evet delta hos guzel bir sirkette su ceza fiyatlari adami kanser ediyor bende 2 ay onceden biletimi degistirmek istedim banada 200kusur ceza cikardilar halbuki yapilacak sey biletimi bos olan milyon tane ucaktan birine aktarmak. Hayirlisi olsun biraz bastir ben kisisel insiyatif kullanabileceklerini dusunuyorum kolay gelsin.
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Yaw arkadaşlar ben de bir arakdaşın biletini değiştirdim.Türkiyedeki acentayı aradım 10 gün sonraya alın dedim.30 euroya hallettiler.
    Bu ceza olayı bize işlemdei anlamadım niye.
    Şu WAT olayı bana zehir olsun da beş kuruş kazanamadan, Amerika'yı gezemeden Türkiye'ye döneyim diyorsanız Wildwood -New Jersey tam size göre.

ABD'de eğitimle ilgili geniş bilgi için:
    http://www.turkishwat.net

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

gökçek arkadaşım senin degişdigin bilet delta havayollarımı....

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Hayır Alitalia.Ama Delta hava yolları uçuşu düzenliyor.

Operated by Delta Airlines muhabbeti
    Şu WAT olayı bana zehir olsun da beş kuruş kazanamadan, Amerika'yı gezemeden Türkiye'ye döneyim diyorsanız Wildwood -New Jersey tam size göre.

ABD'de eğitimle ilgili geniş bilgi için:
    http://www.turkishwat.net

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bu arada benden size bir haber alitalia satılıyor yarısı KLM ye yarısı Lutfansaya yad air france mıydı nyse bu arada THY de australia hava şirketini satın alacakmış kısa bir haber olarak vereyim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar virginia bileti arıyorum...ama bıkac fırmaya sordum ve fıyatlar asırı yuksek..1 bucuk mılyarı buluyor...ama bı yandan bı fırmanın gıdıs donus promosyon bıletını gordum washıngtona gıdıs donus 329 euro...gıdıcegım yer bu havaalanına 3 saat...ama dogrudan gıdıcegım yere 20 dk uzaklıkta olan havaalı olursa dedıgım gıbı 1 bucuk mılyara yakın...washıngtondan otobus ya da metroyla mı gıtsem ne dersınız???
    gülümse...

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Eğer biletini şirketin almış ise şirketle konuş , kendin almış isen acenta ile görüş internetten almış isen onların isteğinden başka çaren yok .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende newyorka 11 gun stop over koydurdum 5eylul 16 eylul arasi degistirmek icin sadece 50$ odedim oda penalty istesemde istemesemde oducektim.. ( ilk aradigimda ayni gun icin 150$ istediler 3-5 gun sonra aradigimda 50$ 'a halloldu.. garip dimi?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

soyle soyleyim ben gustav hurricane yuzunden bilet tarihimi ve havaalanin degistirim bana 250 euro fiyat cikardilar.ben odeme zorunda olmadigimi ve ucretsiz degistirmeleri gerektigini soyledim.birseyler yapti pc de bakti etti 100 dolara degistirebilirz dedi.alla alla bela misin arkadasim dedim. biraz daha zorladim bi kac yere telefon acti 10 dk bekletti filan tmm buyrun biletniz burda dedi.hic para odemedn bileti aldim.biraz israr hakkini arama sonuc getiriyor ben tamam desem bana 250 euro odetecek.bnm durum firtinaya bagli olarak 2 tarafinda elinde olmadgindan biraz da israrla ucretsiz aldim ama yine de israrci olmak lazim bir yere kadar.
    Time division multiplexing of fibre optic interferometric sensor

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

delta ile gitmeyin ben gidiş dönüş aktarmasız gittim.. kötü bir firma.. uçakları eski idi ve küçük.. ayrıca bagajım fazla geldi die 150 dolar istediler. 1 saat boyunca yalvar yakar o bavuldan digerine eşya aktar yok elime aldım v.b sonuçda 80 dolarla kurtuldum.. ayrıca bilet degiştirmekde kazık en az 200 dolar isitiolar.. siz siz olun gitmeyin deltayla...

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ya hakkos sanki delta sana sinirsiz agirlikta bagaj alinir mi dedi zaten kurallar belli. her firma da asagi yukari ayni. bu arada ben de gittm aktarmasiz deltayla evet ucaklar eski ucaklar ama 12 saaatin altinda direk ucuyosun ben yeni ve aktarmali bi ucakla gitmeyi istemezdim. bi de sunu dusun bizim calistigimiz yerde avrupa kokenli firmalarla ucanlar vardi sonuc mu 3 kisinin bavulu kayip iki kisinin de ucuslari iptal edildi ertesi gunu beklediler. ha bu arada alitalia ile giden arkadasimi solemeyim en iyisi donus te gelebilmek icin baya cile cekti burda firmalari bu kadar keskin elestirmek yanlis bence.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arkadaşlar gidiceğiniz en son firma olsun delta ben allak bullak oldum gidrken ve gelirken giderken 6 havalimanı gelirken 2 ülke İtalya falan karman çorman bi halde geldim ordan oraya ordan oraya sizi haşata çeviriyorlar
    Ayrıca alkollü içki yemekle beraber şarap 5 dolar birada 3ila6 dolar arası bi şeydi son geldiğimde
    I was there....

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

konu disinda ama ben lufthansa ile gittim cok super di yolculuk.ucaklari yeni servis de cok guzeldi.icki servisi de vardi ve ucretsizdi yanilmiyorsam.10 numara sirket lufthansa bana gore

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Delta ile iç hat uçuşu yaptım ve tabir-i caizse beş kuruş etmezdi.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende delta ile gittim ve geldim ii köü bişi dyemem neticede gdişim sorunsuz ve rahattı ama dönüşüm tam bi felaketti.kendi uçgıma amadılar beni uçak dolu iye 4 iri kıyım zenc ile bi saat kavga ettim çirkefliğin dbine urdum ama ucagın kapazitesinn %10 üstünde blet satma hakları varmış(her frmanın) ben kavga edince özür parası fln verdler milano aktarmalı baska bi ucakla geldim ben ve 2 arkadasım tabiki onşarıda almaılar öncelik urklerin deili hepimiz dışarda kaldık şaka gibi zatn neyse milanodan aktarmayı turk hava yolları ile yapacaktık ama o ucakta doluyudu gene 2 saat kavga ettk para karsılıgı bilet sattı 2 yolcu bis iki arkadas bnebildk 1 arkadasımız gene baska bi uzak bekledi.neden anlattım bunu cunku konu delta deil butun hava yollarında sorun cıkabilir yasalar net neticede ama lux söz konusuysa e imkanlar delta pekte iç acıcı deildi bavuarada para ödemiyorsun bu arada hatta benm dönüşte 23 kiloyu astı ama bişi istemediler o benm şansıma tabi ayrıca yanımada 2 el cantası aldım teki elektronik doluydu belkide ondan bişi sölemediler ama sorun olmadı.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben geçen sene deltayla gittim geldim kesinlikle böyle bir uygulama yok ayrıca kesinlikle tavsiye ettigim bir firmadır. 4 kere bilet tarihi degistirdim 1 kurus para almadılar dier firmalarda 400 dolardan başlıor ufak bişey gibi gözüküor ama çok önemli bir ayrıntı...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu arada merak eden arkadasım deltada içki servisi var iki kere ücretsiz dierleri ücretli ama fiyatlar abartı deil normal

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı h_asar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada merak eden arkadasım deltada içki servisi var iki kere ücretsiz dierleri ücretli ama fiyatlar abartı deil normal
    ee bende gecen sene deltayla gittim sordum içki alabilirmiyim die bana fiyatlarını söledi bu nası oluyo?
    Beni Çekemeyenler,Anten Taksın

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ben de gittim bir tane sarap verdiler bedava demekki ne anliyoruz ayyas hosteslere dusersek icki alamiyoruz muhafazakar hosteslere dusunce bedava icki oluyo

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

deltada hosteslerin yaşını bilmiyorum fakat türkçe konuşan bir hostes oluyor mutlaka ve 3 çeşit yemek çıkıyor yahudi/hiristiyan müslüman ve çinlilere köpek etli diye ve kalitesi belli olan bi havayolu zaten

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

en arka düşüşlerde tehlikeli
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı sakurek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en arka düşüşlerde tehlikeli

aferin sana yaa,

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

yapılan istatistiklere göre uçağın arka tarafında uçarsanız kaza anınad ön tarafta uçanlara göre çok daha şanslı olursunuz.. yani parayı bastırıp first class bilet alıyosun düşünce uçak ilk sen ölüyosun first class ayrıcalığı heryerde var

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Lufthansadaki hizmeti duyduktan sonra gecen yil delta ile gidis-donuste gecirmis oldugum yolculuk,Istanbul-Zonguldak hattindaki Metro Turizm seyahatinden farksiz geldi bana
    Ama non-stop ucuslari uygun bu yuzden yine olsa tercih ederim,fakat bu yil fiyatlari arttirmislar.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı anyhow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    deltada hosteslerin yaşını bilmiyorum fakat türkçe konuşan bir hostes oluyor mutlaka ve 3 çeşit yemek çıkıyor yahudi/hiristiyan müslüman ve çinlilere köpek etli diye ve kalitesi belli olan bi havayolu zaten
    peki mesela hangi menuden istedigini ucaga bindiginde mi bildiriyosun hostes e ?
    if you`re good at something , never do it for free.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı demmah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki mesela hangi menuden istedigini ucaga bindiginde mi bildiriyosun hostes e ?
    yemekler dagitilirken,onlar soruyorlar 2 yada 3 secenek oluyor.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

British biletim için kullanıcı paneline girip meal request kısmını doldurdum. Muslim olarak seçtim hepsini. Garanti veremeyiz diyorlar ama ellerinden geleni yapacaklarmış.

Geçen sene Delta ile gidiyordum. Yanımdaki Yahudi adama özel yemek gelmişti.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı koko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben takmadım hosteslerin yaşlılığına ekşi sözlükte okudum hemen hemen bütün yorumlarda buna takılmışlar..
    hosteslerin çok yaşlı ve sinirli falan olduğundan bahsetmişler
    neyse arkadaşlar daha önce delta ile giden arkadaşlar yorum yapabilirlerse sevinirim çünkü ekşi sözlüğü okuduktan sonra her an karar değiştirebilirim çünkü genelde olumsuz görüş belirtmişler..
    THY'de de muavin bolluğu var... Elemanlar iyi hizmet ediyor ama.
    Turkishwat - WildWood / New Jersey Şubesi

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı taltrap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lufthansadaki hizmeti duyduktan sonra gecen yil delta ile gidis-donuste gecirmis oldugum yolculuk,Istanbul-Zonguldak hattindaki Metro Turizm seyahatinden farksiz geldi bana
    Ama non-stop ucuslari uygun bu yuzden yine olsa tercih ederim,fakat bu yil fiyatlari arttirmislar.
    Gördüğün olumsuz yanları nelerdi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)