Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Network

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arrow Network

arkadaşlar bu yazıyı yazmadan önce çok düşündüm.Yazmamayı düşünüyordum ama artık son damla da damladı...yazmadan önce şirket danışmanına şirket hakkında yazı yazacağımı söyledim.aynı zaman da turkishwata da üye olan danışman kişi istediğim herşeyi yazmakta serbest olduğumu ve site yöneticileriyle konuşulduğunu, iyi ya da kötü şirket hakkında herşeyin yazılabileceğini söyledi.
    Konuya gelelim.şubat sonunda bu şirketin ankara bahçeli şubesine 5 kişi kayıt yaptırdık. şirkete kayıt sebeplerimizden en önemlisi iş seçenekleri ve özellikle istediğimiz bi işin olmasıydı.250 dolar önkayıt ücretini yatırdık ve kayıt işlemlerine başladık.gel görki 1 günde halledilebilecek sponsor kaydı 1 ay içinde bitirilemedi.şirkette çalışan sorumsuz bi danışman yüzünden 1 ay bekledik.dolayısıyla istediğimiz işin kontenjanı doldu.ve bizden 5 alternetif iş seçmemizi istediler.bu 5 işten de red gelmesi ve istediğim işin olmaması nedeniyle kaydımı aldım.diğer arkadaşlar almadılar ve bi 5 iş daha seçtiler.o işlerden 2 hafta boyunca haber gelmedi.ve bugün aldıkları bi haberle tamamen hayal kırıklığına uğradılar.seçtikleri 5 işten yine red yediler.şubat sonundan bugünlere hiç bişey yapılamadan gelindi.şimdiye kadar uçak biletlerini dahi almaları gereken arkadaşlar hala bekliyorlar.ve bugün kayıtlarını almak istediklerini söylediler ve danışman sponsor şirketin çok uğraştığını ve şirketin önkayıt parasını veremeyeceklerini söylediler.bildiğim kadarıyla sponsorun parası paranın tamamı yatırıldıktan sonra ödeniyor ve henüz ds formu bile istenmedi. ben 2 hafta önce kaydımı aldım neyse ki paramı kurtardım.paramı verirken de sizin olanı size veririz gibisinden laflar söylediler.paramın tamamını verdikleri için bu yazıyı yazmayacağımız söyledim kendilerine ancak yapılan ilgisizlik ve sorumsuzluktan ders alınmadığı aşikar.

Arkadaşlar network'ü önermiyorum...sorumsuz ve ilgisizler.çalıştıkları sponsor da bir işe yaramıyor...
    Konu BarisMT tarafından (29-04-2008 Saat 09:56 PM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya hangi sirket bizleri tam olarak onemseyip ustumuze titriyorki zaten :S
    Did u see the lights,as they fell all around u?Did u hear the music,Serenade from the stars?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla şimdi ki şirketimin danışmanlığından çok memnunum...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

valla nazar değmesin benim şirkette mukemmel gidiyo su ana kadar. hiç bi problem çıkmadı istediğim tarihte vize gorusmesine gonderdiler. şu an hersey hazır gideceğim gunu bekliyorum.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

aman maşallah diyelim yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik.umarım hepimiz için terslik çıkmaz...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

abı nıye oyle olsun bende cok memnunum walla sırketımdem..nerde gorulmus ds formu geldıgı gıbı daha gelmeden sevıs odendıgı netten deıl dırek ordan odemısler sevısı falan kagıdı geldı yanı ds le..hıc bıseyde sorun cıkmıyor ne dıolarsa oluor..her sırketı bır tutmayın yanı..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

@BarısMT yeni şirketin adı ne?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Aslında burda şirket kadar sponsor da önemli, bütün aksilikler genellikle onlar yüzünden oluyor, sponsor firmayı da yazarsanız iyi olur.
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

şirket sponsoru spiritexchange. şirketim adını danışman şirketlerin içersinde görebilirsin.burda yazmam doğru olmayabilir...
    Her ne söylersen söyle senin bildiğin, karşındakinin anladığı kadardır...
    Mevlana Celalleddin Rumi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

en iyi sponsor bence cıee problem çıkmıyorr

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks