Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 48 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ukla Abroad

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

her şirket iş ve konaklama için güvence veriyor ama her giden verilen güvencelerin boş olduğunu söylüyor :S bu nasıl bi çelişki?

BannedUser
    Guest

Alıntı onurpasazade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her şirket iş ve konaklama için güvence veriyor ama her giden verilen güvencelerin boş olduğunu söylüyor :S bu nasıl bi çelişki?
    dur bakalım konaklama bir kere seçtiğin işe bağlı Onur kardeşim. Öncelikle şunu bilki hiçbir şirket konaklama sağlamıyoruz iş güvencesi vermiyoruz demez. Ne demek iş güvencesi vermek ya zaten ne işe yarar şirket bana iş bulacak demek 100 tane şirket varsa yüzüde zaten iş gvencesi verir. Ama önemli olan bunu yapıyor mu kardeş. ben kimsenin temsilcisi değilim adımıda biraz araştırsan bulursun faceden de ulaş bana sana sağlam şirketleride söylerim yamuklarıda ben zaten açık açık yazıyorum kim sahtekarsa ellerindeyse versinler mahkemeye elimde kapı gibi delil var

Sana tekrar söylüyorum iş güvencesi veriyoruz, konaklama var, şu kadar kazanabilirsin, şu iş cok iyi (ki ellerinde olan her iş iyidir ellerinde olmayan her iş kötüdür firmalarda), seni amerikada karşılıyoruz, bileti ucuza alıyoruz, 5 sponsorla çalışıyoruz bunlara kanma gidenler bilir bu işleri ama gidenlerinde temsilci olmayanlarını bul akılı onlardan al şirketlerden değil.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

senin kafan cok karisti bu isten gecen sene bu zamanlarda bende boyleydim, sen en iyisi moreys piers (lake georgetaki) Cedar Point yada Lagoon Park a bunlardan birine git kafan rahat olsun. konaklama garantisimi istiosun O zanan Cedar Point haftalik 20 dolar boyle konaklama Amerikanin hic bi yerinde yok

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

lagoonpark in ustune eglence parki isi tanimam...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

rcp sizin şirketin ismi neydi birde lagoon park'ın saatlik ücreti ve haftada kaç saatti?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 2010-2011'de Bu Şirketle Gidenler

Foruma şirket ismi vermek istemezdim yanlış anlaşılmak istemem ama maalesef şirket ve gönderim yaptığı işletmeler hakkında bilgi bulamıyorum.

Sizlerden rica UKLA Abroad ile gidenlerden veya gerçekten şirket hakkında kötü duyumlar edinen arkadaşların yorumlarını bekliyorum.. Konunun reklam veya karalama olarak algınmasını düşünecek arkadaşlar özelden de cevap yazabilirler.

Normalde böyle bi yöntemi kullanmazdım ama malum 2012 fiyatları gereği gidipte şirkete 2.500 TL ödeme yapmak istemiyorum.Hele ki bu kadar parayı verdikten sonra hiçbir pürüz yaşanmadan ilerleyeceği garantisini alamayacağımı bilmek sorun Gidenlerden veya gidenlerin yakınlarından özelden veya bu konu altına yorum yazmasını rica ediyorum arkadaşlar,erken başvuru tarihleri içinde bu şirketle gitmeyi düşünüyorum lanet dolar beni köşeye sıkıştırdı :S

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

gerçekten bu konuda bilgilere benimde ihtiyacım var. birkaç arkadaşa sordum. kimisi sakın aman uzak dur diyo. kimisi kaçırma fiyatlar çok uygun . hemde güvenilir firma diyo. kafam çok karışık

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

bu sekilde konu acilmaz.. danismanlik sirketleri forumunda eger ki bilgi aradiginiz sirket yoksa sirketin ismini yazarak konu aciniz. ayrica konu acmadan evvel arma butounu lutfen kullanin. ukla ile acilmis bir konu var o konuya devam edin. linki asagida
    http://www.turkishwat.net/work-trave...la-abroad.html

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

O konu maalesef bi senesini doldurmuş talep yok gibi bişey..
    neyse beni konunun nerede hangi başlıkla açıldığı pek bağlamıyor açıkcası şu aşamada cerenahmet gibi dört gözle bende bu firmayla wat yaşayanların tecrübelerini yazmalarını bekliyorum..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Geçtiğimiz yıl giden dostlarım oldu Ukla ile, 3. kez gidiciyim bu yaz ve ben de Ukla ile gidicem, gerçekten inanılmaz ucuz diğer firmalara göre şu aşamada. Pek fazla sorun yaşayan duymadım bu firmayla.
    What happens in vegas stays in vegas, until it tries to find its real father

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu firmanın istanbul şubesi yok di mi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı tubik.2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu firmanın istanbul şubesi yok di mi
    hayır yok.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı cerenahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gerçekten bu konuda bilgilere benimde ihtiyacım var. birkaç arkadaşa sordum. kimisi sakın aman uzak dur diyo. kimisi kaçırma fiyatlar çok uygun . hemde güvenilir firma diyo. kafam çok karışık
    bu konuda şunu söylemem lazım, sorun yaşatmayan firma yoktur, az yaşatan vardır bu firmalar yıllardır wata öğrenci gönderiyo ve birileri şikayet illa ki edicek, aynı iş yerine giden aynı firmayla giden 2 kişiden birinin memnun olmayıp diğerinin çok halinden memnun olduğunu tecrübe ettim 2 yılda biraz böyle bakmak lazım bence, bnm korkum firma falan filan değil, seneye de olmaz tekrar umarım bu kasırga, bi de alaska diyoruz

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

@Huan Bu şirketin ücreti ne kadar, istanbuldan halledebilirmiyiz acaba ?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

31 Aralık'a kadar erken Kayıt kampanyası olarak geçiyor
    Full 1300$ Self 650$
    İstanbul'dan telefonla halledebilirsin.Belgeleri de kargoyla yollarsınız karşılıklı.

Bu şirket değil ama yurtdışı eğitimde bilindik bi şirket görevlisi yüzünü görmeden yolladığım öğrencilerim oluyo demişti

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

herkes kafasina gore yeni konu acmasin. mevcut bir konu varken sorularini oradan sorun..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Huan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konuda şunu söylemem lazım, sorun yaşatmayan firma yoktur, az yaşatan vardır bu firmalar yıllardır wata öğrenci gönderiyo ve birileri şikayet illa ki edicek, aynı iş yerine giden aynı firmayla giden 2 kişiden birinin memnun olmayıp diğerinin çok halinden memnun olduğunu tecrübe ettim 2 yılda biraz böyle bakmak lazım bence, bnm korkum firma falan filan değil, seneye de olmaz tekrar umarım bu kasırga, bi de alaska diyoruz
    kesinlikle katılıyorum ut la gittim bende bu yıl aynı şirkewtle gelip en az 10 tane kendi departmanımdan sorun yaşamış adam bulabilirim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı AN1L Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Huan Bu şirketin ücreti ne kadar, istanbuldan halledebilirmiyiz acaba ?
    dostum hallediliyor pek sorun olmadan bu işler, ama kargo ücreti vs.. masrafı olur belki senin için ekstra, bir arayıp öğren hala kayıt olmadıysan bir firmaya...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)