Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir Sorunum Var

BannedUser
    Guest

Standart Bir Sorunum Var

arkadaşlar benim sorunum şu lütfen bi fikir verin

firma adını vermeyeceğim ama firmam çok iyi şimdiye kadar ne dedilerse 1 gün aksamadı...

ben şubat ayında job faire katıldım orada firma tanıtımı olan bi form aldım kağıtta bizi seattledan alıp anchorage (alaska ) oradan sıtka ve king cove a götürecekler yazıyodu. ancak gelen job offerımda alınacağım yer ancohorage görüküyo.. böle oluunca benim vereceğim ücret bir anda 300 euro artıyo ben bizim şirketten olmayan bi arkadaş bbuldum bu siteden onunda job offerda ancho yazıyo ben böle böle dedim onun ingilizce çok güzel sonra o telde ve msnde konuşmuş canlı canlı demişlerki biz sizi seattledan alacağız diye ben şimdi seattle a gitsem sizce bir sorun yaşarmıyım firmama diyıorum ki işte arkadaş aradı böle diyo diyorum onlar anchorage gitmen lazım diyolar ben ne yapayım şimdi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bence sirketyin ne diorsa onu yap kardesim sora bsina bla alma ortada kalma sirketn nereye dosa oraya git bence

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

seattle la gec bencede ne kaybedersın eger gelmezlerse bıner gıdersın ancourhrecha

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

sponsor firman hangisiyse bir mail at kararsız kaldığına dair, onlar yönlendirirler seni, böylece arada kalmazsın...
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.

Bookmarks