Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ds formları nihayet geldi!!!!!!!

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Ds formları nihayet geldi!!!!!!!

valla ds formum bugün gelmiş bakalım vize sonucu ne olacak.heralde herkesin formu gelmiştir. hepsi beraber geliyor denmişti

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

selam benımkıde gelmişşş
    only GoD CaN JuDgE me!!!!!

"FiRsT YoU GoT ThE MoNeY
    TheN YoU GoT ThE PoWeR
    WheN YoU GoT ThE PoWeR
    YoU HaVe ThE WoRLd
    YoU HaVe ThE WoMeN...

LaNeT OlSuN İçiİmdeKi İnsAn SeVgİsine

nerede o eski saf temiz bir beklenti olmdan olan sevdalar aşklar,,,,ya mecnun olmuş küpeli ya leyla kaşar

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

valla ya hele şükür geldi 50 gün filan oldu benim ama nese sonuç iyi olsun da

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benimkide gelmiş bugun :d

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benımkı daha gelmedı

BannedUser
    Guest

bana mesaj attı firma para yatıranların ds si geldi diye ben yatırdım o zmaan benim ki geldi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ciee yada cci yla gıdenlerın bugun dslerı geldı..interexchange le gıdenlerın daha gelmedı elı kulagında

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Şirket sponsoru Intrax olanlarında gelmedi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arkadaslar hayırlı oılsunn oncelikle

Ds gelenler işlemlerini ne zaman bitirmişlerdi acaba

biraz anlatırsanız bizde rahatlarız
    bekle beni amerika

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Smile

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana mesaj attı firma para yatıranların ds si geldi diye ben yatırdım o zmaan benim ki geldi
    aslında para yatırmayanlarında gelmıstır ama sırketler para odensin diye gelmedi diyolar yrn parayı ver hmn cıkarırlar dsyi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlarr,,hangi şirketsiniz ds niz gelmiş bende ciee baglı bir sözleşme yaptım ama haber gelmedi daha şirketten?? sabırsızlıkla bekliyorum.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

valla can beimki de intrax ama benimki geldi hatta intrax kimliği bile yollamışlar ne işe yarar bilmiyorum

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya banada parayı getırırsen daha hızlı gelır dıye gayet mantıksız bişi söyledıler.ben yatırmadım acaba gelse bıle gelmedi mi derler parayı yatırayım diye..

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

arkadaşlar ben bugün yaşadığımı anlatayım. şirkete gittim ve ds formu gelmiş almaya geldim dedim. bana soyadımı sordu ve evet parayı yatırmışsın tamam dedi sonra hangi sponsordu diye baktı haaa intrax mış dedi ve onlarca ds formu ve sevis dekontu arasından benimkileri buldu ve verdi. en az 60 70 tane form vardı. yani eğer parayı yatırmamış da olsam ds formu gelmişti ancak sanırım parayı yatırmadan vermicekti. bi de toplu gelmiş formlar zaten geçen gün şirketi aradığımda bana amerikadaki sponsor hepsini aynı anda yolluyor dedi yani toptan geliyor. ben 7 haftaya yakın bekledim ama daha az bekleyenler de varmış şirkette en çoklardan biriyim.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bugün yaşadığımı anlatayım. şirkete gittim ve ds formu gelmiş almaya geldim dedim. bana soyadımı sordu ve evet parayı yatırmışsın tamam dedi sonra hangi sponsordu diye baktı haaa intrax mış dedi ve onlarca ds formu ve sevis dekontu arasından benimkileri buldu ve verdi. en az 60 70 tane form vardı. yani eğer parayı yatırmamış da olsam ds formu gelmişti ancak sanırım parayı yatırmadan vermicekti. bi de toplu gelmiş formlar zaten geçen gün şirketi aradığımda bana amerikadaki sponsor hepsini aynı anda yolluyor dedi yani toptan geliyor. ben 7 haftaya yakın bekledim ama daha az bekleyenler de varmış şirkette en çoklardan biriyim.
    sen parayı yatırmana rağmen baya beklemişsin.7 hafta bekledim diyosun..yani bende en kısa zamanda yatırmalıyım sanırım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar peki bu ds formunun amerikadan yollanıp yollanmadığını öğrenmenin bir yolu yokmu??neden boyle zor durumda bırakıyor aracı şirketler.eger geldıyse soylesınler parayı yatırıp alalım neden işimizi zorlaştırıyolarki

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bide işin ilginç benım şirketin çalışanlardan birisi bi miktarını yatır diyor diğeri tamamla geri kalan ücreti diyor..yani söyledıklerını bıle birbiriyle uyuşmuyor..zaten işim kesinleşti.yani parayı yatırırsam bi riski olmaz sanırım..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Valla özgür aradım şirketi bugün dedim arkadaşımın geldi ds si. onlarda dedi farklı firma olduğu için öyle bide bazı şirketler var 40-50 kayıt alıyor bazıları var 300-400 alıyor filan bekliyorum yani başkada yapabilcek birşeyim yok zaten

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ömrümüz beklemekle geçti anasını satayım sınav sonucu bekle otobüs bekle kız arkadaş bekle ds form bekle :P

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar benım daha iş sözleşmem gelmedi ds ne zaman gelecek ne zaman elcilige gidecek. yetişir mi sizce bilgisi olan varmı?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

slm arkdaşlar bende ciee yle anlaşmış bi firmayla gidiorm daha 1 hafta önce ds formumu istetim çünkü o zmn soruşturmam belli olmuştu ve 2-3 haftaya gelirdediler ancak paranın büyük bir kısmını yatırmadım daha bu hafta düşünüorm yane sizce benimde ds m geldimi bide bu ds si gelenler hangi firmalar acaba

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

slm arkadaşlar ya ben 2 ay önce kayıt ldum bu haftada paranın tamamını yolladım ve vise için ds bekliyorum çünkü süresi varmış ve dlmuş artık ds olmadan vizeye gidemiomuşuz sizce ne mzan gelir geç olcak gibi geliyo bana siz ne diyosunuz çokmu gece kalcam bi zararı olurmu bunun yardım edrseniz sevinirim??

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

valla mayısta gidersin görüşmeye. eğer notun okulun falan filan iyie yani vize almaman için sebep yok ama uçak biletleri pahalı olabilir. o da biraz şans çünkü ben 2 hafta evvel bi acentaya rezervasyon yaptırdım süresi dolduğu için bugün tekrar aradım ve geçen seferkinde yaklaşık 50 60 euro daha az fiyatlı uçuş buldum. yani her zaman böle olmaz ama işte şans

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla mayısta gidersin görüşmeye. eğer notun okulun falan filan iyie yani vize almaman için sebep yok ama uçak biletleri pahalı olabilir. o da biraz şans çünkü ben 2 hafta evvel bi acentaya rezervasyon yaptırdım süresi dolduğu için bugün tekrar aradım ve geçen seferkinde yaklaşık 50 60 euro daha az fiyatlı uçuş buldum. yani her zaman böle olmaz ama işte şans
    ya şirketler ds başvurusu için tüm paranın tammlanmasınımı beliolar ebn oan takıldım aslında ben 2 ay önce kayıt oldum artık gelmedi grekiodu paramıda bu hafta tamamen yatırdım artık ne kadar sarkcak bilmirum bende rezervasyon yaptırmayı düşnüüyorum artık.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bugun sırketıme gıttım ve ds 2019 formumu ımzaladım.bı kac gun ıcınde konsolosluga gonderıceklerını soyledıler .haydı hayırlısıdarısı szın basınıza.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

sen niye kendin yollamadın ki ben dün imzalayıp hemen verdim ups e bugün de baktım internetten sabah 11 de kargo dağıtıma çıkmış muhtemelen bugün ellerinde oldu bakalım ne zaman gelecek

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya ben ugrasamam onunla sırket gondersın zaten yarın zonguldaga okula donuyorum bıraktım onlar gonderır.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar mrb bende bugun vıze grsmesıne ds formunu beklıom acaba dsi yollayıpta red alan varmı?...varsa yazarsanız sevınırım..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

vize grsmesıne grdm yesıl kagıt aldım ...son 4 kelımeyı yazmayı untmusm

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

şirketten aradılar, ds formunuz geldi, pasaportunuzla gelin yollansın diye. gittim ds formum kaybolmuş bulursak biz sizi ararız, en kötü ihtimalle yeniden çıkarılır dediler. çalkantılı wat yaşamımı takip edenler daha önce de işimin iptal olması, sonrakine alınmamamız vıdı vıdı bi sürü garip şeyle karşılaştığımı hatırlarlar. üzerimde bi lanet var çoktan kabul ettim artık, hiç ilginç gelmiyor
    Konu canned tarafından (21-04-2008 Saat 06:03 PM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)