Sayfa 17 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 713141516171819 SonuncuSonuncu
Toplam 551 adet sonuctan sayfa basi 481 ile 510 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Taharet musluğu

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Hitman 4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilmiyorum nekadar islami kurallara dikkat ediyorsunuz ama amerikada normal inek etide yiyemiyoruz kesimini musluman yapmasi gerek amerikalilar yaptigi icin haram oluyor yani domuzdan farki kalmiyor
    kimin kestigiyle ne alakasi var arkadasim, olur mu oyle sey! Isterse dinsiz adam kessin. Usulune gore kestikten sonra kimin kestiginin hic bir onemi yoktur!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

belkide o kadar gerekli birsey degildir kullanmadiklarina gore

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu sorunu çözmenin tek yolu tuvalete oyuncak su tabancasıyla girmek
    Tek kulaklık daha karizma duruyor diye dinlediği müzikten bir şey anlamayanlardanım

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaşlar ben hırdavatcıdan 2 metre hortum kestirip götürmeyi düşünüyorum belime sarıp dolasacagım ))

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Cemalbahar,senin sayende konu canlanmış tekrar

Fikir iyi,ama görüntü çirkin olabilir

Oyuncak su tabancası fikrinede koptum

En iyisi ıslak mendil ama

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

töbe töbe

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

valla en önemli konulardan birisi olduğu için sürekli hortluyor. hortum mantıklı olabilir bu konuda ıslak mendil de mantıklı ama su gibi olmaz tabi.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

klozeti götürelim o zaman

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Klozeti mi? Gümrükte X-RAY cihazının başında tarama yapan güvenlik görevlisinin bakışlarını merak eder gibiyim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bence sorun olmaz

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

hahaha konu güzel,tek derdiniz bu olsun ya

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Forumun efsane konusu yine gündemde #taharetforever

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

2012 genclerine tavsiyemiz olsun bari bir adet cup of water alıyoruz mc donaldstan kapağını ve pipetini sağlam yerleştirip içine su koydunuz mu tuvalette direk hedefe odaklanabilirisiniz.

Lütfen dalga geçmeyelim 2-3 yıllık beyin fırtınası sonucunda geldik biz buralara

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı cAv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2012 genclerine tavsiyemiz olsun bari bir adet cup of water alıyoruz mc donaldstan kapağını ve pipetini sağlam yerleştirip içine su koydunuz mu tuvalette direk hedefe odaklanabilirisiniz.

Lütfen dalga geçmeyelim 2-3 yıllık beyin fırtınası sonucunda geldik biz buralara
    Bu yontemde fena sayilmaz ama hakkini vermek lazim.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

bu yöntemin tek eksiği tazyik

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

perfect yorumlar yau ben pet şişe ile çözmüştüm çekmecede duruyordu her girişte kullan

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yöntemin tek eksiği tazyik
    Yine mi tazyike geldi mesele

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Yine mi tazyike geldi mesele
    Hocam oyle deme.. Tazyik onemli..!

Bi de burda islak mendil her yerde var.. Kolay bulunan bi malzeme. Ayrica bizim taharet muslugu dedigimiz zimbirtiya bunlar "bidet" (Sonundaki t yi okumuyolar fransizca gibi) diyolar. Cok pahali bi alet deil. En azindan evde is gormek acisindan cok buyuk kolaylik. Ben bi sene kaldigim icin yaptigim en guzel yatirim olarak goruyorum..

Ustelik tazyigi de ayarlaniyo..!

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı DrAcooA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam oyle deme.. Tazyik onemli..!

Bi de burda islak mendil her yerde var.. Kolay bulunan bi malzeme. Ayrica bizim taharet muslugu dedigimiz zimbirtiya bunlar "bidet" (Sonundaki t yi okumuyolar fransizca gibi) diyolar. Cok pahali bi alet deil. En azindan evde is gormek acisindan cok buyuk kolaylik. Ben bi sene kaldigim icin yaptigim en guzel yatirim olarak goruyorum..

Ustelik tazyigi de ayarlaniyo..!
    tazyiği varsa parası mühim değiL

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

klozet vardi karsisinda da lavabo vardi o yuzden pek sknti olmadi iyice igrenclesios:d

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

AVRUPA TAHARETİ KEŞFETTİ !

Belçika merkezli bir firma, otomatik taharet musluklu alafranga tuvalet geliştirdi. Geberit firması, tuvalet kağıdına ihtiyacı ortadan kaldıran klozetleri Belçika'da piyasaya sürmeyi planlıyor.

Lavabo, tuvalet ve fayans sektörünün önde gelen firmaların başında gelen "Geberit", Belçika genelinde "Suyu seviyorum" sloganıyla başattığı reklam kampanyası ile Avrupalılar için yeni bir tuvalet anlayışı getiriyor.

Avrupa içina adeta devrim denilebilecek sistemde otomatik taharet musluğu bulunuyor. Belçika'nın en büyük inşaat ve ev dekorasyon fuarı Batibouw'da yeni ürünü tanıtan Geberit Satış Menajeri Jose Wyns, taharet musluğunu nasıl keşfettiklerini anlattı. Taharet musluklu tuvaleti geliştiren şahsın babasının özürlü biri olduğunu ve asıl çıkış noktasının burası olduğunu aktaran Jose Wyns, sonrasında bu ürünün sadece özürlülere değil bütün insanlığa sunmayı düşündüklerini belirtti. Wyns, insanların kağıt yerine suyla temizlenmesinin çok daha hijyenik olduğunu ifade etti.

Müslümanların taharet musluğunu çok eski zamanlardan bu yana kullandıklarını, İsviçre'de de bu sistemin 35 yıldır kullanıldığını anlatan Wyns, şöyle devam etti: "Belçikalılar kağıt kullanarak büyüdüler. Hatta gazete kağıtları kullandılar. Belçika'daki ilk devrimi gazete kağıdından daha yumuşak bir kağıda geçerek yaşadık. Bu adım ise daha büyük bir adım. Şimdi insanlar daha fazla konfor ve hijyen istiyor."

"TUVALET KAĞIDI KULLANDIKTAN SONRA KENDİLERİNİ TEMİZ HİSSETMİYORLAR"
    Belçikalıların temizliğin önemini geç fark ettiklerini belirten Jose Wyns, "Bu yüzden yeni otomatik taharet musluklu tuvaletlerimizin reklamını bu denli dikkat çekici hale getirdik." dedi.

Ürünü Belçika piyasasına sunmadan önce bir kamuoyu araştırması yaptıklarını ifade eden Wyns, şunları söyledi: "Vatandaşlara, tuvalette tuvalet kağıdı kullandıktan sonra kendilerini temiz hissedip hissetmediklerini sorduk. Yüzde 63'ü bu soruya 'hayır' cevabı verdi. Ayrıca, her üç kişiden birinin tuvaletten sonra ıslak peçeteler kullandığını öğrendik. Islak peçeteler aslında tuvalet kağıdı ve suyla temizliğin arasında bulunan bir çözüm. Ayrıca her iki Belçikalıdan biri de tuvalet sonrasında iç çamaşırlarında kalan izlerden çok rahatsız olduklarını belirtti. Artık vatandaş eskisine göre kendisiyle daha çok ilgileniyor. Kendi temizliğine daha fazla önem veriyor. O yüzden bu tuvaletlerin kullanılması gerekir diye düşünüyorum."

Jose Wyns şu an için yeni ürünü sadece Avrupa ülkelerinde pazarlamayı düşündüklerini belirtirken, Almanya'da 2 yıl önce satışına başlandığını ve talepten mutlu olduklarını da ifade etti.

Geberit firması şu an otomatik taharet musluğu bulunduran 3 farklı tuvalet modeli üretmiş. Hepsinde farklı opsiyonlar bulunuyor. Evine bu tarz bir tuvalet almayı düşünenlerin ise en az 700 euroyu gözden çıkarması gerekiyor.

Taharet, Tuvalet, musluk, tuvalet kağıdı - En Son Makro Ekonomi Haberleri - HTEkonomi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Beklenen haber ,biraz geç mi oldu ne? Akılları başlarına geldi heralde...

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Tazyikte sorun olmaz inş
    ""Let the game begin""

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Amerika ne zaman çıkarır acaba?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Islak mendile vereceğim parayı buna veririm hayrımada orda bırakır dönerimHer işini gören düşünüp dua eder herhalde?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

amazon.com'dan baktım bidet yazdığınızda çıkıyor. gider gitmez onlardan almak lazım bir tane büyük rahatlık olur valla

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

üşenmedim konuyu baştan sona okudum ve altıma yapma derecesinde güldüren yorumlar vardı. Ama sanbi taharet musluğu işimizi görür.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

hortlamış yine bu konu efsane konu vallahi.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı kzpmaza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amazon.com'dan baktım bidet yazdığınızda çıkıyor. gider gitmez onlardan almak lazım bir tane büyük rahatlık olur valla
    Valla hocam ben gecen sene mayis 5 te geldim odama yerlestim. Ayni gun baktim oyle islak mendil falan ugras et zor oluyo, icime de sinmedi. 50-60 dolar biseydi verdim amazondan siparis 2 gunde geldi. Aradan 11 ay gecti, hala kullaniyorum. Ilk gunku performansindan hic bisey kaybetmedi. Oda arkadasim da Turk, Cok memnunuz.. Hatta arada farkli ulkelerden de gelenler oldu odaya akil sir erdiremediler. Acaip "cool" gorunuyo disardan bilmeyene!! Kesinlikle herkese tavsiye ederim..!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks