Sayfa 1 Toplam 11 Sayfadan 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 304 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ABD'ye Kız/Erkek arkadaşla birlikte gitmek

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Lightbulb ABD'ye Kız/Erkek arkadaşla birlikte gitmek

şaka bir yana kız arkadaşıyla gidenler varmı amerikaya?
    Konu ozmoz tarafından (07-04-2008 Saat 10:40 PM ) değiştirilmiştir.

Turkishwat Mover
    Tecrübe Puanı
    17

ben diil ama geçen sene gdenleri gordum usa'da.erkek olanların sanki hayatları bitik gibiydi.oyle okunuyodu gozlerinden

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaş grubu içerisinde kız da var

sorun olmaz herhalde

orda bir kız arkadış edinebiilirz

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bence çok eğlenceli olurdu

Turkishwat Mover
    Tecrübe Puanı
    17

orda ukraynalıları rusları moldovalıları bulgarları gorunce turk kızlarını unutacaksınız arkadaşlar

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

memleket hasreti sarmaya başladı mı unutamayız
    http://piqzelwars.deviantart.com
    Open up your 3rd eye Black Helicopters in the sky NonPhixion

Turkishwat Mover
    Tecrübe Puanı
    17

ya şaka biyana orda kız arkadaşınla yaşamak zor.kalacak yer problem,kaprisler problem,tek basına hareket edemiosun.pek mantıklı diil yani kız arkadaşınla gtmek!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar ben gecen yaz kız arkadasımlar gıtmıstım. gercekten en ufak bi pismanlık yaşamadım. hatta yalnız gitsem veya erkek arkadaslarımla gitsem bu kadar guzel gecmezdı dıye dusunuyorum.ustelık evdeki 4 rus kıza ragmen bu tamamen sizin oraya gitmenizdeki nıyetle alakalı. üniversiteye ilk geldiğim yıl corumlu bı arkadasım ben buraya okumaya gelmedım milli olmaya geldim demişti. bu nıyetle gidenler varsa ben bılmem ama ben para kazanmak ve gunaha gırmeden guzel vakıt gecırmek için gidiyorum..ama bu sene kız arkadasım olmayacak maalesef

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kız arkadaşlarıyla gidenler çölde kutup ayısıyla karşılaşandır,bahtsızdır,bedevidir..Gün yüzü görmemiş böbrek üstü bezleri bile onlardan daha şanslıdır,talihsizliktir,Allah sabır versindir=))

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende kız arkadaşımla gidiyorum (yani gideceğiz inşallah vize kesinleşsin bi görüştük ama ne olur olmaz ds formu gelene kadar tetikteyiz). Bence şuan sevgilisi olmayan arkadaşlar için kız arkadaşla gitmek ölüm gibi gelebilir. Çünkü yanlarında alıştıkları birisi olmayacak. Kız arkadaşıyla giden çok daha rahat olur. Ev arkadaşı oda arkadaşı bulma derdin yok. Tek odalı studio ev tutup rahatca cıkabilirsin. Orda kız tavlıcam derdi de yok. Şimdi diyeceksiniz ruslar moldovalılar var. Onlar da açmış hazır bekliyorlardı Türkler gelsin diye. Adamlar Türk erkeğini nasıl soyarım diye düşünüyor. Bence dikkat edin. Afedersiniz uckur ugruna 5 parasız kalmayın sonra :-) yaşanmış örnekleri var parasını kaptıran cok var aman dikkat. Orda o güzel şehirleri doğal güzellikleri tek başına ya da ynaında 3-4 erkek arkadaşınla dolaşmaktansa sevgilimle dolaşmayı tercih ederim. Tabi ki sorumluluğunuz daha fazla oluyor. yanınızda kız arkadşaınız var biri filan laf atar mı derdi var. Ama Türkiye de bir şey olmuyorsa Dünya'nın hiç bir yerinde bişe olmaz sanırım. Türkiye deki tecavüz oranı hangi ülkede var? Sorarım size neyse

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

güsel bi konuya deinilmiş.ama benim düşüncem erkekege birazda kıza bakar...kız çok kıskanç kaprisli bişese çekilmes ama değilse neden olmasın arkadasım çok da güsel olur...sewgilinle amerikada kaç kere 3ay boyunca baş başa olabilirsin bide oyle düşünün
    only GoD CaN JuDgE me!!!!!

"FiRsT YoU GoT ThE MoNeY
    TheN YoU GoT ThE PoWeR
    WheN YoU GoT ThE PoWeR
    YoU HaVe ThE WoRLd
    YoU HaVe ThE WoMeN...

LaNeT OlSuN İçiİmdeKi İnsAn SeVgİsine

nerede o eski saf temiz bir beklenti olmdan olan sevdalar aşklar,,,,ya mecnun olmuş küpeli ya leyla kaşar

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

arkadaslar sizi bilmem ben amerikaya kismetse evlenmege gidiyorum soyle helal sut emmis bi amerikali kizla

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Konu sapmış yine.Ben kız arkadaşı geçtim herhangi bir arkadaşımla dahi gitmiyorum.En azından work zamanı sadece kendımden sorumlu olayım.Travel'a ayrı düşüncelerim var

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Bizde kız arkadaşımla gidiyoruz fakat ayrı yerlere,bunun açıklamasını bir yerde daha yapmıştım ama şöyle söyleyeyim.Bana göre wat a arkadaşla yada kız arkadaşla gitmek biraz mantıksız çünkü orada iş yerinde veya işten sonra türkçe konuşursan,bir derdin olunca onlara sığınırsan,yanında sürekli birinin desteğini hissedersen biraz anlamı kalmıyor gibi.Ben olaya hepsinden önce orada bambaşka bir ortamda yanlız kalmak kendi ayaklarının üstünde durmak birşeyleri tek başına halledebilmek olarak bakıyorum.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Aynen talltrap birebir örtüşüyor düşüncelerimiz Eğer birinci amaç kendi ayakalrı üstünde durmak weya dilini geliştirmek diilse zaten eğlenmek ağır basıyor demektir we evet o zman zewkli olablir.Ama normal şartlarda kesinlikle kız arkadaşa hayır

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yav ben evet mi hayırmı bilmiyorumama bende kız arkadaşımla gidiyorum bakalım neler olcak iiyimi kötümü??umarım iyi olur çünkü amerikaya 50 defa gitmicez

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ozmoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yav ben evet mi hayırmı bilmiyorumama bende kız arkadaşımla gidiyorum bakalım neler olcak iiyimi kötümü??umarım iyi olur çünkü amerikaya 50 defa gitmicez
    tadını çıkarın ozmoz

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

başka bi alternatifi de yok zaten

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı puZZle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başka bi alternatifi de yok zaten
    Yoo gitmeden ayrılırsa bişi olmaz :P :P

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hocam arkdaşlar eminim biletleri vizeleri almışlar gün sayıyolardır tozpembe
    ama aklıma gelen en kötü ihtimal orada kız arkadaşından ayrılmak:S

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Aklına gelebilmesi bile iyidir.Hiç olmazsa "Biliyordum böyle olacağını" diyebilirsin.Ben çok gördüm Couple gidip single dönenler , evlerini ayıran kankalar vs ..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bu neden oluyor, sorun para mı yoksa kız mevzusu felan mı çıkıyor, tamam kız arkadaş ayrılıklarını anlayabilrim de, erkeklere ne oluyor, bende duydum bikaç kişiden kardeşim dediği adamla kanlı bıçaklı olanlar felan, nedir olay*?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı quemmaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende kız arkadaşımla gidiyorum (yani gideceğiz inşallah vize kesinleşsin bi görüştük ama ne olur olmaz ds formu gelene kadar tetikteyiz). Bence şuan sevgilisi olmayan arkadaşlar için kız arkadaşla gitmek ölüm gibi gelebilir. Çünkü yanlarında alıştıkları birisi olmayacak. Kız arkadaşıyla giden çok daha rahat olur. Ev arkadaşı oda arkadaşı bulma derdin yok. Tek odalı studio ev tutup rahatca cıkabilirsin. Orda kız tavlıcam derdi de yok. Şimdi diyeceksiniz ruslar moldovalılar var. Onlar da açmış hazır bekliyorlardı Türkler gelsin diye. Adamlar Türk erkeğini nasıl soyarım diye düşünüyor. Bence dikkat edin. Afedersiniz uckur ugruna 5 parasız kalmayın sonra :-) yaşanmış örnekleri var parasını kaptıran cok var aman dikkat. Orda o güzel şehirleri doğal güzellikleri tek başına ya da ynaında 3-4 erkek arkadaşınla dolaşmaktansa sevgilimle dolaşmayı tercih ederim. Tabi ki sorumluluğunuz daha fazla oluyor. yanınızda kız arkadşaınız var biri filan laf atar mı derdi var. Ama Türkiye de bir şey olmuyorsa Dünya'nın hiç bir yerinde bişe olmaz sanırım. Türkiye deki tecavüz oranı hangi ülkede var? Sorarım size neyse
    imzamı atıyorum çünkü bende kız arkadaşımla gidiyorum. Herkesin kendi görüşü ama oraya kız bulma amaçlı gitmediğimden ve 3 senelik bir ilişkim olduğundan benim için sorun yok. Dil geliştirmek konusundada kız arkadaşım ing. öğretmenliği okuyor bende ing. tercümanlık okuyorum kendi aramızdada ingilizce konuşabiliriz ve bu amaçla gidiyoruz. Sorumluluk almaksa zaten şuan da o sorumluluk var. Eğer 3-5 aylık kız arkadaşınızla gidiyorsanız sorun olabilir ama tanıdığınız ve ne istediğini bilen biriyle gidiyorsanız çok iyi vakit geçirebilirsiniz. Amaca göre değişir herkesin fikri.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tabi cnm cok haklısın ama orda ayrılmak fılan pek hoş olmaz yanı kız arkınla burda beraber ayarlıosunuz herseyı orda ortada bırakıosun olmaz yanı ne bılıyım ben ole dusunuorum

Turkishwat Mover
    Tecrübe Puanı
    17

heryerde oldugu gibi bu olayda da "anlayis" mevzuu one cikiyor.arkadasiyla gdip arasi boulanda olur sevgilisiyle gdip ayrilanda.onemli olan anlayisli olabilmek bence.ama inanin cok sabirli vede anlayisli olsaniz birlikte gittiginiz kisiyi cok ama cok iyi tanimaniz gerekiyor.ben cok sukur buyuk problemler yasamadim ama ufak tefek kirginliklar olmustur.herseye hazirlikli olmaniz tavsiye olunur!

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Ben bu yıl kız arkadaşımla gidiyorum bakalım ne olacak
    çok fazla sorun olacağını zannetmiyorum, sonuçta düşman değilki bu, güzel vakit geçirebiliyorsun ki sevgili olmuşsunuz bence güzel anılar, güzel paylaşımlarla dönüp gelinir...
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Bn seneye sevgilimle gidicem bi problem yaşamicama inanıyorum inş.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

iyiki bu sene gitmiyorsun alaskada kız arkınla olmazdı heralde dimi

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı zubeyr86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ben gecen yaz kız arkadasımlar gıtmıstım. gercekten en ufak bi pismanlık yaşamadım. hatta yalnız gitsem veya erkek arkadaslarımla gitsem bu kadar guzel gecmezdı dıye dusunuyorum.ustelık evdeki 4 rus kıza ragmen bu tamamen sizin oraya gitmenizdeki nıyetle alakalı. üniversiteye ilk geldiğim yıl corumlu bı arkadasım ben buraya okumaya gelmedım milli olmaya geldim demişti. bu nıyetle gidenler varsa ben bılmem ama ben para kazanmak ve gunaha gırmeden guzel vakıt gecırmek için gidiyorum..ama bu sene kız arkadasım olmayacak maalesef
    sana katılmamak elde değil yani bence de insanların oraya gidiş amaçları acayip sapmış durumda kimin ne için gittiği belli değil ben de senin gibi sadece güzel bir yaz geçirmek yeni arkadaşlar edinmek ve Türkiye'ye güzel anılarla dönmek için gidiyorum.Türkiye'de kız arkadaşım var ve eğer gelebilseydi çok mutlu olurdum.Bu yaz oradayken de Türkiye'de nasıl insan gibi yaşıyorsam orada da öyle yaşayacağım.Herkese iyi WaT'lar diliyorum...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Bu konuyu insanların gidiş amacına bağlayarak genellemek ne derece doğru bilemiyorum.Ben erkek arkadaş ile gidipte sorun yaşayanlar gördükten sonra kız arkadaşla asla diyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)