Sayfa 3 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1234567 ... SonuncuSonuncu
Toplam 304 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ABD'ye Kız/Erkek arkadaşla birlikte gitmek

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı anton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    wise boşwer bu konuyu msnden konusuruz sonra uyarı aldık zaten
    uyarimi :S ya sonucta forum burasi kufur etmedikten sonra dusuncelerimizi paylasmasta ozgurus...
    Did u see the lights,as they fell all around u?Did u hear the music,Serenade from the stars?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar amerikada ki kizlarin cook sicakkanli oldugu soyleniyor dogru mu?*

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben dedim ama bura fazla dinamik bi başlık hep sen canlandırdın konuyu wiseman
    "Blessed are the hearts that can bend,they shall never be broken.."

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı tevenen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar amerikada ki kizlarin cook sicakkanli oldugu soyleniyor dogru mu?*
    acikcasi ben cok sevmistim oradakilerin hepsini
    Did u see the lights,as they fell all around u?Did u hear the music,Serenade from the stars?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı bk88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben dedim ama bura fazla dinamik bi başlık hep sen canlandırdın konuyu wiseman
    eee bunlarida ogrenmek lazim dimi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı wiseman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    acikcasi ben cok sevmistim oradakilerin hepsini
    nasil ya biraz karsilastirma yapabilir misin?comparison

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya benim arkadaslarim cok iyiydi.Ben ozellikle gercek amerikalilari cok sevdim.Basta biras itici gelebilir ama kendini sevdirirsen cok gusel oluyor.Gercek amerikali dedigim anne babasi 5 kusak oteden amerikali olanlar.Yani asya gocmeni filan olmayanlar.Bunlarla karsilasirsan cok iyi olur.Gercek amerikalilar yabancilari sevmez (redneckler) ama ben anlasmistim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

halen gorusuyor musunuz ?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı tevenen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    halen gorusuyor musunuz ?
    Bazen ama uzaktan gusel olmuyor.yaz aski olmasi daha bi gusel oluyor

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Konuyu ısrarla farklı yönlere çekmek isteyen arkadaşlar için son uyarıdır!!

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

ya çok riskli bi durum başlığı yeni gördüm ama etrafımda bikaç arkadaşım bu işe girişti bende doğrumu yanlışmı eksisi artısı ne olur diye düşünüyodum kendi kendime ama biçoğunu söylemişsiniz zaten kendi açımdan baktığımda zaten colorado ya dağın tepesine gidiyorum bişeylerden uzaklaşma ihtiyacı war hiçbi arkadaşımın gelmesini istemedim yalnız gidiyorum biçok şeyi yalnız yapmak çok çok uzak biyerde iyi bi tecrübe.ama ingilizce öğrenmek isteyen arkadaşlar içinde sevgiliyle arkadaşla gitmek gerçekten çok büyük handikap.ayrıca kendine hakim olmak bile bi meseleyken bide kız arkadaşının sorunları olucak .ayrıca 3.5 ay umarım ayrılmazsınız gibi bişeyde geliyo aklıma dünyanın binbir türlü hali war 3.5 ay çok uzun bi süre ve ayrılıkta sevdaya dahil ..zor günler sizi bekliyo amerikaya sevgilisiyle gitmek isteyen arkadaşlar bana göre tabi size görede bisürü artınız wardır o sizin takdiriniz bu saatten sonra dönüşü yok zaten

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yani bu saatten sora dönüş söz konusu bile olamaz tabi vize reddi filan yerse 2 mizden 1 i ozaman farklı değişik şaka gibi bişi olur tabi ama istenmeyen durumlar bunlar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadalar bence oraya birlikte gitmek falan degil en kötüsü.En kötüsü herşeyi gidecek şekilde ayarlamak ama gitmeden kısa bir süre önce ayrılmak Burda nerdeyse kanlı bıçaklı gibi olup orda yüz yüze bakmak daha zor geliyor...

Nasıl bir yaz geçirecegiz ikimizde bilmiyorum . Ama zor olacak galiba

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

ben orda olabilcek ayrılıkları düşünmüştüm ama burda ayrılmayı düşünmemiştim kolay gelsin hocam sana walla..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bence en iyi durum amerıkaya gıdıp orda ınsanı tanıyıp buyuk bı hayal kırıklıgı ıle bıtırmektense gıtmeden bıtmesı en hayırlısı...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yaw bu çok kötü olmuş siz kesin birde orda aynı işyerinde çalışırsınız şimdi çok bombastik bi durum olmuş

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu sapmış yine.Ben kız arkadaşı geçtim herhangi bir arkadaşımla dahi gitmiyorum.En azından work zamanı sadece kendımden sorumlu olayım.Travel'a ayrı düşüncelerim var

aynı fikirdeyim........ :-))

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bence insan sevdiğinin yannıda mutlu olabılır en cok..bırılkte oldugu surece mutlulugu daha cok artar... eger sorumluluk faaln dıye dusunenler varsa eger zaten sevmıyordur

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Olay tamamen ''kiz arkadas'' kalibinda bitiyor arkadaslar . Simdi nasil bir insanla birlikte oldugunuzla alakali bir durum bence . Sonucta bazi iliskiler vardir 1 yilliktir 2 yilliktir cevrenizde ondan cok goremeyebilirsiniz ama elbetteki vardir . Yani her seyi paylasmis yasamissinizdir . O yuzden cok dert olmaz .

Burda ''yok efenim hic gidilir mi orda ta$ gibi rus var vs vs. var'' diyen arkadaslar da buyuk ihtimal oyle bir iliski yasamadiklarindandir . Sakin yanlis anlamayin suclamiyorum kimseyi nitekim ben de oyle buyuk bir iliski yasamadim su ana dek .

Herneyse problem bence dedigim tarz bi iliskiyse problem olucagini sanmiyorum . Ama yok oyle bir ruzgarla devrilcek bir iliskiyse cok buyuk bir hata olabilir , evet .

Sonucta cok yakin arkadaslari bile tatilde didisirken gorebilirsiniz bunun ornekleri cok . O yuzden derinligi varsa olayin bence hicbir sorun yok .

Sahsen ben gercekten koklu bir iliskim olsaydi giderdim dedigim gibi basit bir sey olsaydi tabiki gitmezdim .

Ve son olarak Rus,Ukrayna vs vs. diyen arkadaslarima ,

Dunyada bakimli bir Turk kizindan daha guzel kiz yoktur ; arkadaslar , gercekten emin olabilirsiniz ; veya olmazsiniz zevk ve renk degil midir sonucta ? :]

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bravo serky daha güzel anlatılamazdıbende erkek arkadasımla gidiyorum ve iki arkadas daha.emininm çok iyi vakit geçiricez.her yıl amerikaya gitmiyoruz ya gitmişkende beraber gitmek en güzeli

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

farklı bi konu ya.herkes yaşadığı ilişkiler çerçevesinde yorumlicaktır tabiki gördükleriyle yorumlicaktır bu konuyu ama ben yaşların genel itibariyle 18 19 20 21 olduğunu varsayarak konuşuyorum bu yaşlarda bu kadar derin bi olayı kaldırabilicek bi ilişki yaşadığına inanan varsa tabiki erkek arkadaşı kız arkadaşıyla gidebilir onuda yaşaması lazımdır zaten ama bu nasıl olabilir şuan için.Liseden beri birliktesinizdir ve artık ilişki herşeyi aşmıştır.Gidenlere napıosunuz ya öle şey olurmu dicek halim tabiki yok ama eyer yakın bi erkek arkadaşım kız arkımla gidiyorum abi deseydi yorumum ''yapma olm'' olurdu ama yakın bi kız arkadaşım erkek arkımla gidiyorum deseydi ''tabi cnm en iyisini yapmışsın'' derdim .Birlikte gidenlere mutluluklar dilerim dahada iyi olur işallah sorunsuz dertsiz gider gelirsiniz
    bunların hepsi bence arkadaşlar kendi hayatıma bakarak yaptığım yorumlar o yüzden ciddiye almayın sadce bende yazmak istedim düşüncemi

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

bu konu ön sayfadan bı turlu eksık olmuyo

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ya birde o kizin sorumlugunun almak var ben gittigimde 3 gun beachlerde yattim yani

sonra kiz arkadaslariyla giden arkadaslarim vardi bara giriyorlardi cocuk bi wc ye gidiyor kizi kapmislar yani ordaki bar ortaminda mexkicalilar zenciler turklerden beter arkadaslar bos bi kiz gormesinler hemen arkasindalar yani...kiz arkadasla gitmek guzel olurdu ama sorumluluklari bilmek gerekir
    onur

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ozmoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaw bu çok kötü olmuş siz kesin birde orda aynı işyerinde çalışırsınız şimdi çok bombastik bi durum olmuş
    "bombastik durum" guzelmis...
    IF SOMETHING IS HARD TO DOING,THEN IT IS NOT WORTH TO DO....
    BY HOMER SIMPSONS (The Simpsons)
    When The World is mine your death shall be quick and painless....
    BY STEWİE GRIFFIN (Family Guy)
    Ray, when someone asks you if you're a god, you say "YES"...
    BY WINSTON ZEDDEMORE (Ghost Busters)

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Talking

Alıntı burak159 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "bombastik durum" guzelmis...
    eywallh saol
    Konu ozmoz tarafından (15-05-2008 Saat 02:48 AM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar boşverin bir dahamı geleceksiniz dünyaya ne işiniz var kız arkdaşınızla tek tabanca gidin veya kafa dengi bi elemanla gidin. sırtçantanı alıp otobüs,tren hatta cesaretiniz varsa otostopla dolaşmaya kalkmaya kalktığında kızı ikna edebilecekmisin? plajda,barda vs. gördüğün bir kıza yazabilecekmisin? dansçı kızların olduğu klüplere(anladınız siz onu) gidebilecekmisin,elin oğluyla içki yarışmasına girip sarhoş olduktan sonra kaldırımları öpebilecekmisin? hayatı günübirlik yaşabilecekmisin?

ha yok ben zaten bunların hiçbirini yapmam evden işe işten eve gelirim akşamları sokakta iki tur atarım arada rollercoaster a binerim bir bara gidip iki bira içer sağıma soluma bakmam diyorsanız o zaman buyrun gidin.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı apolloturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar boşverin bir dahamı geleceksiniz dünyaya ne işiniz var kız arkdaşınızla tek tabanca gidin veya kafa dengi bi elemanla gidin. sırtçantanı alıp otobüs,tren hatta cesaretiniz varsa otostopla dolaşmaya kalkmaya kalktığında kızı ikna edebilecekmisin? plajda,barda vs. gördüğün bir kıza yazabilecekmisin? dansçı kızların olduğu klüplere(anladınız siz onu) gidebilecekmisin,elin oğluyla içki yarışmasına girip sarhoş olduktan sonra kaldırımları öpebilecekmisin? hayatı günübirlik yaşabilecekmisin?

ha yok ben zaten bunların hiçbirini yapmam evden işe işten eve gelirim akşamları sokakta iki tur atarım arada rollercoaster a binerim bir bara gidip iki bira içer sağıma soluma bakmam diyorsanız o zaman buyrun gidin.
    güzel yaklaşmış olaya

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

evet oyle
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar o kadar konustum burda kiz arkimla gdiorum die gunlerce ama nazar degdi galiba ki arkimdan ayrildimm....ama soylede bir durum var eger vizeyi alirsak ikimizde ayni yerde calissicaz las vegas da nollucak hic bilmiorum iki kat stres oldum biyandan vize alicazmi almicazmi biryandan da bu ne diosunuz cok bombastik olmus dmi?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Alıntı ozmoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar o kadar konustum burda kiz arkimla gdiorum die gunlerce ama nazar degdi galiba ki arkimdan ayrildimm....ama soylede bir durum var eger vizeyi alirsak ikimizde ayni yerde calissicaz las vegas da nollucak hic bilmiorum iki kat stres oldum biyandan vize alicazmi almicazmi biryandan da bu ne diosunuz cok bombastik olmus dmi?
    bu olayın da en büyük handikapı budur herhalde... ya da birlikte gidip orda ayrılmak falan.....
    geçmiş olsun, umarım düzelir aranız....
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)