Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aspirin ve Vitamin

BannedUser
    Guest

Standart Aspirin ve Vitamin

alaska için aspirin, soğuk algınlığı için ve meyve sorunu çekeceğimizden vitamin alsak havayolunda sorun olur mu

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bence Yanında Bulunsa Ii Olur Die Düşünüyorum El çantana Korsun Buna Bişiy Diyceklerini Sanmıyorum.çünkü Hasta Olan Kişiler De Gidiyor Uçak Yoluyla Ve Ilaçlarını Da Mecbur Yanlarında Götürüyolardır ..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Ordan alırsın daha ucuza gelir. Bir CVS'e girersin, içinde her şey var. Aspirinlerin koskoca şişelerde 100'lü olarak satıldığını gördüm

BannedUser
    Guest

cvs ne kanka yaww daha neler ögrencezz

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alaska için aspirin, soğuk algınlığı için ve meyve sorunu çekeceğimizden vitamin alsak havayolunda sorun olur mu
    farukyazici haklı, marketlerde bile genelde pharmacy bölümü oluyor ve her türlü vitamin, aspirin alabiliyorsun çok ucuza, burdan götürmeye gerek yok derim ben..
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Turkishwat Mover
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar yanlış bilgilendirme olmasın lütfen.aspirin ve vitaminleri bilemiyorum ama usa'da ilaçlar ve saglık hizmetleri çok ama çok pahalı.dolayısıyla soguk algınlıgı ve hastalık için ilaçlarınızı burdan goturun derim.ben geçen yıl goturmustum cok sukur 1 defa kullanmak nasip oldu pek onemli bi hastalık geçirmedim.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslarin didigi gibi aspirinler felan cok ucuz ama dedigi 100 kutu felan gerek yok yani ebnde ilaclari burdan goturmenizi tavsiye ederim zaten orda antibiyotik felan doktora gitmeden alinmiyor yania gri kesici harici seyle icin doktora gitmek alzim birde ilaclari el cantaniza koymayin ucaga binerken valizinide bulunsun yanlis hatirlamiyorsam yasak

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

burdan alin ilaclarinizi. Orada vitamin ve proteinler ucuz ama
    Work and Travel Alaska - Dikkat !

http://www.turkishwat.net/dikkat-alaska-t3370.html

_______________SkyBlue2391_______________

2004 Alaska
    2005 Alaska
    2006 Alaska
    2007 Alaska
    2008 Alaska
    2009 ........

Mutlaka gidebildiginiz kadar cok sirketi ziyaret edin daha sonra kiyaslayip kararinizi verin . Guvendiginizi secin .

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Reçeteli ilaçlar için tabiki doktor muayenesi şart ama arkadaş aspirin ve vitamin hapları sorduğu için yazdım. Ben ordayken bi kutu aspirin almıştım, hala duruyor evde
    Gelirken 100'lü kutu falan alın orda daha ucuz

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşımın biri ilaçları el çantasında götürmek yasak dedi..yani bavula mı koyalım..?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

hayır sadece sıvı olan herşey el bağajında goturulmesi yasak.yani sen oksuruk surubu yada parfum gbi sıvı seyler goturmek istersen onları bavula koymak zorundasın.Hani son zamanlarda sıvı bombalar cıktı ya ondan dolayı olası bir korsanlık yada patlama olmaması için bu sekilde bir onlem almıslar.ben new york'tan gelirken turkiyeden oraya goturdugum ve kullana kullana bitiremediğim 20 ytl'lik parfumumu turkiyeye gelirken el bagajına koydugum için almıslardıve cope atmıslardı

Turkishwat Mover
    Tecrübe Puanı
    17

joe'nunkilere ek olarak ;
    sıvıya izin veriliyo ancak 3 oz yani 90 ml. i gecmemek kaydıyla.bide her turlu sıvı ve ilacı ziplog denen ustten kapanabilen poşetlere koyuyolar.yani 90 ml i geçen sıvıları direkt cope atarlar.ayrıca bildiğim kadarıyla et ürünleri kabul etmiyolar.bizim icin buyuk handikap olacak sucuk vs. goturemeyecek olusumuz!

BannedUser
    Guest

beyler yalnız ben alaskaya gitcem bi sayfada ordaki bi marketten fotolar vardı yiyecekler falan aşırı pahalı bide şampuan falan çok pahalı ben dağ başına gidiyorum sanırsam bakkal ( market ) falan yok orda gideceğim yer
    http://www.aleutianseast.org/vertical/Sites/%7BEBDABE05-9D39-4ED4-98D4-908383A7714A%7D/uploads/%7BFC379A05-496D-42E8-8E9E-67583F1A4C51%7D.JPG

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

peki alaska hariç diğer yerlede nasıl? yani aspirin yada vitamini geçtim diğer devamlı hap kullanmayı gerektirecek hastalıklarımız için ne yapıcaz,orada sigorta ücretsiz karşılıyor mu bu hapları?

BannedUser
    Guest

Allah korusun yaa oraya para kazanmaya gidityoz hasta masta olmayak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.

Bookmarks