Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Florida, Destin ev, araba hakkinda!!!

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Standart 2008 yazında Fort Walton Beach ve Destin'e gidenler ...

2008 yazında Fort Walton Beach ve Destin'e gidenler buradan devam edebilirsiniz...
    Konu fatih26 tarafından (07-02-2008 Saat 01:37 AM ) değiştirilmiştir.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evet alibaba dakiler adanalı. sahiplerini tanırım bende iyi insanlardır.bu yazda gidecek olursan mutlaka görüşelim orda

Tecrübe Puanı
    18

Alıntı mtbrider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet alibaba dakiler adanalı. sahiplerini tanırım bende iyi insanlardır.bu yazda gidecek olursan mutlaka görüşelim orda
    bu yaz büyük ihtimalle gitmeyeceğim, ama gidersem görüşürüz.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation FLORIDA destin

merhabalar. yrn iş görüşmem var. Florida destinde bir iş.saati 6.67 dolar +tips. kalacak yer ayarlamıyorlar.aylık 325 dolara biyer adresi vermişler yakınlarda.

şimdi benim sorunum erkek arkaşımla gidiyorum ve para biriktirmek amacıyla gidiyo kendisi.benim için fark etmez sorun şu florida pahalı bir yermi? pahalıysa nasıl yani konaklamamı pahalı yemek içmek falan? avantajları dezavantajları neler olur? PARA BİRİKTİRİLMEZMİ? konaklama çokmu pahalı? iş imkanını nasıl değerlendiyorsunuz? bida kasırga muhabbeti var çokmu yağmurlu orası? çok karasızım.

çok soru sordum ama lütfen gitmiş olan bilgisi olan böle pahalı yerler hakkında bir görüşü olan beni sağlıklı bi şekilde bir an önce aydınlatabilirmi?
    çok teşekkürler arkadaşlar.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kimse neden bi cvp yazmıyoki bana

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla destin araştırmalarımdan yola gelerek konuşuyorum baya güzel biryer, ama oraya genelde para biriktirmek için gitmiyo gidenler. Senin iş güzele benziyo eğer tip olayı yalan değilse, erkek arkadaşında tipsiz 2 iş bulursa güzelce geçinir gidersiniz ama ne kadar para biriktirilir orası muallak.

Fırtına çıkabilir ayrıca hiç belli olmaz, aynı hizada olan new orleans sulardan mahvolmuştu hatırlarsan.

Sen en iyisi giden birinin yorum yapmasını bekle ki var giden bu forumda.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

fatih florida panama beach olacak sanırım burada housekeeper ,Sandwich Artist veya food fela çalışacam
    konaklma nasıl ayrıca ssn için en son nezamn başvuru 2.iş bulma olasılığı nedir

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Florida kesinlikle öneririm. Navarre,Ft Walton Beach, Gulf Breeze, Destin'e veya Mc Donalds işlerine gidecek arkadaslar benden bilgi alabilirler...

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar ben yeni üye oldum destine gitmeyi dusunuyorun yada penascola yada panama city işte o taraflara deneyimlerinizi paylasırsanız sevinirim...

Tecrübe Puanı
    18

para biriktirme ihtimali çok yok diyemem,harcamana göre değişir.florida dedikleri kadar pahalı değil bana göre.vergi oranının
    florida da vergi oranı %6.5 civarındayken new york city de bu 13.75 civarında.yani floirdada genel anlamda normal bir yer.belki biraz konaklamaya fazla verirsin.

ben 4000 dolar kazandım ve harcama yapmasam net 2000 dolarım olurdu rahat,ben çok gezdim ve çok para harcadım.yine de 600 dolarla döndüm.
    http://fatihinyeri.net/?p=398
    Konu fatih26 tarafından (20-03-2008 Saat 04:31 PM ) değiştirilmiştir.

Tecrübe Puanı
    18

Alıntı sincili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ben yeni üye oldum destine gitmeyi dusunuyorun yada penascola yada panama city işte o taraflara deneyimlerinizi paylasırsanız sevinirim...
    pensacola yı bilmiyorum ama orda mc donalds da çalışan kzılar vardı.onlar hiç memnun değillerdi,zencilerden şikayet etmişlerdi.hatta ordan kaçıp destin e gelmişler.daha sonra 1 gün bizim evde kalıp miami ye gittiler.

Tecrübe Puanı
    18

Alıntı watken Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fatih florida panama beach olacak sanırım burada housekeeper ,Sandwich Artist veya food fela çalışacam
    konaklma nasıl ayrıca ssn için en son nezamn başvuru 2.iş bulma olasılığı nedir
    dostum ssn için son başvuru diye bir şey yok.gidince hemen başvur ama.2. iş için lazım olacak.biz 2. işi geç başvurduğunuz için hemen bulamadık,daja sonra haftasonu bir iş bulduk.
    ben sana bişey söyliyim mi en florida da en rahat iş house keeper lık...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Para biriktirmeyi düsünüyorsanız saatlik ücreti yüksek olan bir yere veya Alaskaya gidin bence. Çünkü son zamanlarda € aldı basını aldı gitti ve $ düsük seviyelerde. Ucak biletleri € üzerinden oldugu icin Wat artık cok masraflı hale geldi bu sene. Moral bozmak istemem ama saatlik 8$ ve altında islerde overtime almadan haftalık 40 saat civarı calısan arkadaslar Wat ile icin zor para biriktirirler hatta harcamalarını bile karsılayamayabilirler :S Dikkatli is secin derim...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Florida, Destin ev, araba hakkinda!!!

Merhabalar, biz bu sene bikac arkadas Destin'e (FL) gitmeyi planliyoruz fakat orada ev tutmayi dusunuyoruz.. Mumkunse ucuz yollu bir araba almayi dusunuyoruz. Bu konuda bilgisi olan yada yardimci olabilicek arkadaslar warsa sewiniriz.. Herhangi bir bilgi bile isimize yarayabilir, ozellikle Fatih arkadasimiz gitmis kalmis we bizim dusundugumuz yerde calismis.. Baglanti kuramadim burdan gorur we ulasirsa memnun olucam.. Simdiden cok tesekkurler!

Tecrübe Puanı
    18

Alıntı erman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, biz bu sene bikac arkadas Destin'e (FL) gitmeyi planliyoruz fakat orada ev tutmayi dusunuyoruz.. Mumkunse ucuz yollu bir araba almayi dusunuyoruz. Bu konuda bilgisi olan yada yardimci olabilicek arkadaslar warsa sewiniriz.. Herhangi bir bilgi bile isimize yarayabilir, ozellikle Fatih arkadasimiz gitmis kalmis we bizim dusundugumuz yerde calismis.. Baglanti kuramadim burdan gorur we ulasirsa memnun olucam.. Simdiden cok tesekkurler!
    öncelikle buraya konu açmanıza gerek yoktu.ama neyse konuları burda birleştirdim.
    destin de biz kaldık,araba alamadık.ama destin için gerçekten acayip gerekli.çok gerekli.destinde bildiğim kadarıyla araba satan yer yok.fort walton beach de var.3000 dolara güzel bir araba bulursunuz.gazete ilanlarına falan bakın görürsünüz zaten.biz baktık ta noldu.araba maramaba hayaldi.alamadık.fakat şu varki orada çalışan watçıların hemen hiçbirinin arabası yoktu...herkesin asgari bir biskleti vardı ama
    Konu fatih26 tarafından (01-04-2008 Saat 05:45 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı yakuza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Florida kesinlikle öneririm. Navarre,Ft Walton Beach, Gulf Breeze, Destin'e veya Mc Donalds işlerine gidecek arkadaslar benden bilgi alabilirler...
    slm yakuza ben penssacoladaki mc donalslardn birine gitcm 3 ark. beraber..mc donalsın evleri baya güzel oluyomuş galiba..ayrıca genelde iş yerine yakın oluyomuş..mc donals uluslar arası büyük bir şirket fazla yamuğu olmaz diye seçtik ama..sorun olurmuki..işe uzaklık we rahatlık bakımından???

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Fatih'e itafen

Cewabin icin tesekkurler Fatih.. Peki bu konaklama isini nasil yapiorz? Siteni iyice inceledim cok guzel olmus tesekkurler, bi cok kisiye yol gostermistir.. Ewde kaldigini belirtmissin, bizde bikac arkadas ew tutmayi dusunuorz ama daha once yurtta kaldigimiz icin bu ew olaylarindan haberimiz yok.. Bize tawsiye edebilicegin seyler war mi? Kiralar ne kadardir? Nasi we nerden bulabiliriz ew? Simdiden tesekkurler..

Tecrübe Puanı
    18

Alıntı erman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cewabin icin tesekkurler Fatih.. Peki bu konaklama isini nasil yapiorz? Siteni iyice inceledim cok guzel olmus tesekkurler, bi cok kisiye yol gostermistir.. Ewde kaldigini belirtmissin, bizde bikac arkadas ew tutmayi dusunuorz ama daha once yurtta kaldigimiz icin bu ew olaylarindan haberimiz yok.. Bize tawsiye edebilicegin seyler war mi? Kiralar ne kadardir? Nasi we nerden bulabiliriz ew? Simdiden tesekkurler..
    biz evi kendimiz bulmadık.şirket ayarladı,sirketiniz size ev ayarlamıyorsa işiniz zor.ben destine gittiğim gibi evim hazırdı.ama kira sözleşmesini doğru dürüst okumadan imzaladığımızdan biraz kazık yedik evden.eğer eviniz furnished değilse ortalama en az 250,furnished ise(bizimki öyleydi.) 400 dolar civarı para ödersiniz.biz 3 katlı evde kaldık.7 kişi 380 dolar para verdik.dikkat edeceğiniz nokta evinizin iş yerine olan uzaklığıdır.eğer işvereninizin servisi yoksa muhtemelen bisikletle işe gideceksiniz ve o sıcakta biraz zor olacak.bundan dolayı eviniz 4 milden fazla uzak olursa kötü olur söyliym.
    ev konusunu internetten bakın. yanlış yazmadıysam www.craigslists.com
    dan belki bulursunuz.kolay gelsin.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ilgin icin tesekkur ederim.. hangi sirketle gitmistin, onlar ayarladi diyosun ya.. werdigin siteyi inceliycem fakat bize solemek istedigin, dikkat etmemiz gereken yada yapmamizi onerdigin seyler war mi? warsa nelerdir? park hakkinda bilmemiz gereken onemli noktalar war midir? Ayrica msn warsa ordanda konusmamz mumkunse sewinirim, cunku ben gecen sefer gittigimde hickimseyi bulamamstm we zorlanmstm.. simdi va yolcularina baya yardimci olmaya calisiorm bu yuzden sakincasi yoksa yazarsan cok ii olur..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

-arkadaşlar bu sene self olarak fort walton beach e gitmeyi düşünüyorum. Yalnız iş bulma konusunda çekingelerim var. sizce iş bulabilirmiyim?

Tecrübe Puanı
    18

Alıntı chinawhite Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -arkadaşlar bu sene self olarak fort walton beach e gitmeyi düşünüyorum. Yalnız iş bulma konusunda çekingelerim var. sizce iş bulabilirmiyim?
    2.işten mi bahsediyorsun...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı fatih26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.işten mi bahsediyorsun...

-hayır. bi arkadaşımla birlikte gidiyorum. Rochester'dan bir tanıdığı bize form gönderdi. fakat bu sefer self pozisyonunda vize alıcağımız için ne ev ne de iş hazır değil. evi burdan ayarlatabilme imkanımız varmış. fakat iş konusunda çekingelerim var. gidip kendi işimi orada ayarlayabilirmiyim?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba, bende bu yaz üç arkadaşımla Destin'de Big Kahunas Park da çalışıcam. bir kaç sorum var aslında mesela ehliyetimiz orda geçerli mi? uluslararası bir ehliyet almam gerekiyor mu?
    bir de ev sorununu sizler nasıl çözdünüz ilk sayfada verilen linkte Destin için bir şey bulamadımda ben

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı modern cadi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba, bende bu yaz üç arkadaşımla Destin'de Big Kahunas Park da çalışıcam. bir kaç sorum var aslında mesela ehliyetimiz orda geçerli mi? uluslararası bir ehliyet almam gerekiyor mu?
    bir de ev sorununu sizler nasıl çözdünüz ilk sayfada verilen linkte Destin için bir şey bulamadımda ben
    -ehliyet geçerli. yalnız 21 yaş sınırı varmış. siz hangi şirketten ayarladınız gidşinizi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşşekkür ederim chinawhite verdiğin cevaba, iyi oldu ehliyetin geçmesi
    biz eduyork ile gidişimizi ayarladık, herşey güzeldi, ilgililerdi falan ama bi tek ev sorunumuz kaldı şimdi..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı modern cadi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşşekkür ederim chinawhite verdiğin cevaba, iyi oldu ehliyetin geçmesi
    biz eduyork ile gidişimizi ayarladık, herşey güzeldi, ilgililerdi falan ama bi tek ev sorunumuz kaldı şimdi..

-hayret şirketler işin yanında konaklamada ayarlıyor diye biliyordum. bizde arkadaşımla self gidiyoruz bizimde konaklamamız henüz belli değil. iş olarak geçen sene fort walton da bulunmuş bi arkadaş vasıtasıyla bir mc donalds menejeriyle tanıştık galiba orda çalışıcaz. bence konaklama için iş verenine veya şirketine bi danış derim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba ben debu gece floiridaya gidiyorum tampa havalimanında karşılayacaklar.bir magazada da calişisacagım.www.sufr-style.com magzanin web adresi..birkac subesi var ama hangisinde calisacagım belli degil.
    florida hakkinda daha cok bilgi verirseniz sevinirim

Tecrübe Puanı
    18

big kahunascılar umarım ordan memnun kalırsınız.destin ve big kahunas hakkındaki haberleri buraya yazarsanız seviniriz...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı mtbrider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum ben de bu bölgeye gitmeyi düşünüyorum.Alibabadaki adanalılar derken bunlar işverenler mi?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşım merhaba. cankurtaranlık işine nediosn tavsie edermisin artıları eksileri nelerdir bilgi verirmisin? teşekkürler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)