Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 113 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KKTC Üniversiteleri

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arrow KKTC Üniversiteleri

Arkadaşlar yavru vatanda okuyup da work and travel'a gidicek olanlarla burda tanışabiliriz ve yardımlaşabiliriz..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kimler var evet gidecek olanlar burada tanışalımm kaynaşalımmm
    inşallah gidiyoruz bu sene

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ca - Los Angeles Dowtown- Wilshire da Subway Sandwich e gidiyorum... xxxxxxxxxx msn eklerseniz ordan ilstisime geceriz....

Forumda MSN paylaşımı yasaktır.
    Konu Fiorex tarafından (07-04-2008 Saat 10:51 AM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Noldu ya bu kadar mıyız

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende varım beyler ama daha ıs bellı olmadı ds mızde geldı bu hafta lefkosadan vıze alcaz sızden kktc vıze alan varsa bılgı versın ne ıstıyorlar zorluyorlar mı? kaynasalım burda destek olalım adadakıler

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

burda lefkoşada vizeye giren varmı bilmiorum ama sen girdikten sonra herkesi aydınlat bence.ben istanbulda girdim eger alamazsam lefkoşada almayı düşünüorum senin gririp çıkman çok önemli benm için bu arada ne okuosun aynı okldaız.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı FirsTeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burda lefkoşada vizeye giren varmı bilmiorum ama sen girdikten sonra herkesi aydınlat bence.ben istanbulda girdim eger alamazsam lefkoşada almayı düşünüorum senin gririp çıkman çok önemli benm için bu arada ne okuosun aynı okldaız.
    ben ayın 30 na randevu aldım once evrakları bır hafta onceden verıyorsun ve cok ıyı bı haber daha acık transkrıpt kabul bılıyorsun bzım paragoz okul 30 mılyon ıstıyor kapalı transkrıpt ıcın ama acık 5 mılyon konsolosluktakı kadına sorduk acık olur dedı haberın olsun ayrıntıları 30ndan sonra yazcam ısın bu arada ıyıymıs ve calıfornıaaa super bence

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

beyler bu lefkoşa vize olayını biraz açabilirmisiniz?..Eğer böyle bi şansımız warsa boşuna istanbula falan gitmeyelim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı chavett Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler bu lefkoşa vize olayını biraz açabilirmisiniz?..Eğer böyle bi şansımız warsa boşuna istanbula falan gitmeyelim
    ds geldıyse lefkosadakı usa konsolosguna gıdıyorsun orda tezcan dıye uyuz bı kadın var belgelerını ona veyrsun oda sana vıze tarıhını veryor genelde belgelerı teslım ettıkten 2 hafta sonraya verılyor ne kadar erken verırsen o kadar erken vıze alırsın yani..131 dolar ıstıyor belgelerı verırken ve sana bı kagıt verıyor vızeye o kagıtla gıdyrsun yanı ıst gıtmene gerek yok bence ama sen bılırsın yıne ama acele et vıze randavuları cabuk doluyor baska soru?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bende yakındoğudayım Başta San Francisco olmazsa NY diyordum ama haziran sonunda gidecek olunca bulaşıkcı ve housekeeper dışında iş falan bulamadım sonunda Alaska da karar kıldım.
    Bu arada lefkoşada Amerikan Konsolosluğu nerede? 3 yıldır Lefkoşadayım ilk defa geçen ay varlığından haberim oldu

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bakalım 30unda haber beklioruz senden nasıl olcak istanbuldakinden farklı olmaz sadece randevuyu biz alıoruz...hadi haber bekliyoruz...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ha bu arada soylemeyı unuttum randavumu uyuz karı 14 mayısa attı. Randavu defterıne bızım ısımılerımızı tutmamıs oysa kac hafat onceden soylemstık 14 mayısa verdı bızelefkosoda pasaport uzatıgımız yer var ya arkdsalar onun dıger caddesı uzerınde ara bı yerde oyle aham saham bı yer degıl ne bı bayrak var ne baska bı sey kucucuk bı yer yardımcı olmaya calsırım ok kıb kıbrıslı arkdaslarım))

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hmm anladım bizim konsolosluğun oradalarda bi yerde demekki.14 mayıs çok geç yaa ben daha randevu için başvurmadım evrakların bana ulaşmasını bekliyorum benimki haziranı bulacak desene

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ooo ...daha belgeler gelcek cok ısın varr bence sen turkıyeden al vızeyı bu tezcan denılen kadın garıp her seye ben bılmem ..dıye gecıstırıyor garıp bı havası var senın belgler burya gelene kadar ..sen anca temmuzda alırsın vızeyı))sen sırketıne baskı yap bence bır an once gelsın belgler gelır gelmez dırekt konsolosluga gıt randavu al dua etkı agustosa vermsın gunu))

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı SHOPBOY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ooo ...daha belgeler gelcek cok ısın varr bence sen turkıyeden al vızeyı bu tezcan denılen kadın garıp her seye ben bılmem ..dıye gecıstırıyor garıp bı havası var senın belgler burya gelene kadar ..sen anca temmuzda alırsın vızeyı))sen sırketıne baskı yap bence bır an once gelsın belgler gelır gelmez dırekt konsolosluga gıt randavu al dua etkı agustosa vermsın gunu))
    selam shopboy ya senınkını nıye 14 mayısa attılar demıstın bende bu cuma randevu almaya gıtcem bu konsolosluktakı uyuz kadın la turkce konusabılıyoz dımı 131 dolar dısında baska bı para gerekmıo dımı hazırlılklı gıdelım sen ne zaman basvurmustun

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı sincili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam shopboy ya senınkını nıye 14 mayısa attılar demıstın bende bu cuma randevu almaya gıtcem bu konsolosluktakı uyuz kadın la turkce konusabılıyoz dımı 131 dolar dısında baska bı para gerekmıo dımı hazırlılklı gıdelım sen ne zaman basvurmustun
    belgler,131 dolar o kadar belglerın eksık olmasın ama bır an once gıt randavu almaya gıt saat 1 bucuga kadar acık..kıbrıs bılıyrosun rahata duskun olduklarından, ya bu kadın sadece belgelrı alıyor sana randavu veryr su gun gelcen dıye ama cok uyuz bı sey benden demesı sasrma, gorumse yapcagın adam rum kesımnden gelıyorr onla goruscen ıngılızce olcak tabıkıde ama tezcanla turkce konscaksın no problem!

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

belgler,131 dolar o kadar belglerın eksık olmasın ama bır an once gıt randavu almaya gıt saat 1 bucuga kadar acık..kıbrıs bılıyrosun rahata duskun olduklarından, ya bu kadın sadece belgelrı alıyor sana randavu veryr su gun gelcen dıye ama cok uyuz bı sey benden demesı sasrma, gorumse yapcagın adam rum kesımnden gelıyorr onla goruscen ıngılızce olcak tabıkıde ama tezcanla turkce konscaksın no problem!

ok cok tesekkur ederım belgerım tamam sanırım extra bısı ıstemezlerse cuma gunu gıtcem ıste ya yerını tam olarak bılıorum ben kosklu cıftlıgın oralarda oldugunu bılıorum ama sen bı tarıf edebılırmısın mumkunse?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

131 dolar ve ds belgelerın pasaport gereklı baska bır sey gerekmıyor evet bu tezcan denılen kadınla turkce konusabılrısın cunku sana vızeyı o vermıyorbız bız gecen hafat gıttık ıste tum randevular doldu dedı ve en erken 14 mayısa verebılırım ıstersenız tabii dedı mecburen kabul ettık senın randevunuda buyuk ıhtımal mayıs sonuna verecek gıbı gozukuyor bır an once gıt yoksa ısın yas olcak hemen hallet vıze ısını

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya sen pasaportu uzatıgımız yerı bılıyorsun orda kapıdakı herhangı bı adam sor o sana anlatır sanırım bızım oyle oldu yada orda gordugun her hangı bır polıse cok karısık nasıl anlatsam bılmıyorum ara sokakta bı yerde beyaz bı apartman var onun ıkıncı katında ama konsoloslgun orda olduguna daır hıc bır kanıt yok cok zor bulunuyor bunu bıl yanı sora sora bagdat bulunur demısler senınkıde oyle olacak anlıyacagın sora sora konsolosluk bulunur

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

ya sen pasaportu uzatıgımız yerı bılıyorsun orda kapıdakı herhangı bı adam sor o sana anlatır sanırım bızım oyle oldu yada orda gordugun her hangı bır polıse cok karısık nasıl anlatsam bılmıyorum ara sokakta bı yerde beyaz bı apartman var onun ıkıncı katında ama konsoloslgun orda olduguna daır hıc bır kanıt yok cok zor bulunuyor bunu bıl yanı sora sora bagdat bulunur demısler senınkıde oyle olacak anlıyacagın sora sora konsolosluk bulunur
    sagol dostum yarın gidecem işte sabah dersten sona hemen soracam bızım konsolosluktakılere artık mayıs sonuna alsak sorun olmaz ınsallah ya cok sagol verdıgın bılgıler ıcın bu arada sen nereye gıdıosun hangı eyalet ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evet bu tezcan denılen kadınla turkce konusabılıyorsun cunku sadece evrakları topluyor asıl vıze vercegı tarıhte ıngılızcenı gostermenBelglerın gelır gelmez bır an once gıt cok ılerı bır tarıhe atıyor cunku hemen hallet ısını.ds belgen ver sırket gonderdıgı dıger evraklar ve pasaport tabı bıde money! ok umarım yolunda gıder ıslerın ne zman verıcek sana vıze gununu merak ettım

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

evet bu tezcan denılen kadınla turkce konusabılıyorsun cunku sadece evrakları topluyor asıl vıze vercegı tarıhte ıngılızcenı gostermenBelglerın gelır gelmez bır an once gıt cok ılerı bır tarıhe atıyor cunku hemen hallet ısını.ds belgen ver sırket gonderdıgı dıger evraklar ve pasaport tabı bıde money! ok umarım yolunda gıder ıslerın ne zman verıcek sana vıze gununu merak ettım
    yaw gittim vermedi vize tarihini yetkili yokmus kapıdakı adam ole soledi 30 unda gel dedi carsamba ya tekrar gidecem tarih almak için bakalaım ne olacak sanırım sende o gun geleceksın ama bana 2 ıla 4 arası gel dedı bakalım tekrar gıtcez bende merak edıyorum kacına verecegını ınsallah erken olur tesekkur ederım yardımların ıcın gorusmek uzere

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benim belgelerde geldi nihayet bi fotoğraf kaldı 5x5cm de ne oluyosa artık yarın gidip çektirim cuma günüde randevu için giderim. Devamsızlık mahvetti beni yoksa gider ist den alırdım mis gibi.
    @sincili yarın randevu alabilirsen buraya yazarmısın merak ettim bende acaba kaçına verecek.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı apolloturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim belgelerde geldi nihayet bi fotoğraf kaldı 5x5cm de ne oluyosa artık yarın gidip çektirim cuma günüde randevu için giderim. Devamsızlık mahvetti beni yoksa gider ist den alırdım mis gibi.
    @sincili yarın randevu alabilirsen buraya yazarmısın merak ettim bende acaba kaçına verecek.

evet arkadaslar bugun gıttım ve mayıs ayının 21 ıne saat 10 randevumu aldım
    haırlısı bakalım ...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

eehh oda ıyı sayılır 21 mayıs arkdaslar ben 14nde gıdyrm geldıkten sonra sıze bana ne sorduklarını en ayrıntısına kadar yazcam umarım alırım dua edın benım ıcın kader arkadaslarım bu arada daha nerye gıtcegım bellı degıl

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hadi bakalım hayırlı haberlerinizi bekliyoruz bende yarın gidip randevu alacağım bi aksilik çıkmazsa. dün fotoğraf falan çektirmiştim bugün gittim alıyım diye hemde 131 doları alıyım dedim her taraf kapalı sabah bide onunla uğraş işin gücün yoksa.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

21 mayıs saat 10 randevu aldım. sincili aynı tarih aynı saate randevu almışız

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kıbrıstan vıze alcak bı arkadasla konustum, tezcan ona 4 hazıran vermıs yıne halımıze sukur edelım arkadaslar)

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı apolloturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    21 mayıs saat 10 randevu aldım. sincili aynı tarih aynı saate randevu almışız
    hade yaw tesadüfe bak yaw tam randevu almaya girecegim sırada benim le beraber bekleyen bi çocuk biraz moralimi bozdu ilk defa mı gidiosun diye sordu bende evet dedim ortalaman kac dedi 1.99 dedim cok zor alırsın burdan dedi bana biraz kal geldi tabi çünkü vize işinin buradan yani kıbrıstan daha kolay oldugunu sanıodum sona ben ek bilgi olsun diye aynı zamanda son sınıfım dedim yüzde bes bile ihtimal vermiorum sana dedi türkiyeden denese bence sansını dedi tam o sırada konsolosluktaki görevli sıradaki dedi ve içeri girdim sonada 21 ine aldım randevuyu hani son sınıflardan referans falan istiyolar ya onuda götürmücem adamı geri döneceğime ikna edecem bi şekilde çünkü gercekten geri döncem orda kalmaya niyetim yok kendi vatanım var cok şükür bakalım biraz soru seviorum insallah alırım bu arada shopboy'un bizden önce girecek olması avantaj tabi bize yardımcı olur sanırım onun deneyimi hepimize bol sans apolloturk senin foto yok ama sen beni tanırsın sanıorum o gün kendini tanıt bana hem tanısmıs oluruz ...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

[QUOTE=sincili;22199]hade yaw tesadüfe bak yaw tam randevu almaya girecegim sırada benim le beraber bekleyen bi çocuk biraz moralimi bozdu ilk defa mı gidiosun diye sordu bende evet dedim ortalaman kac dedi 1.99 dedim cok zor alırsın burdan dedi bana biraz kal geldi tabi çünkü vize işinin buradan yani kıbrıstan daha kolay oldugunu sanıodum sona ben ek bilgi olsun diye aynı zamanda son sınıfım dedim yüzde bes bile ihtimal vermiorum sana dedi türkiyeden denese bence sansını dedi tam o sırada konsolosluktaki görevli sıradaki dedi ve içeri girdim sonada 21 ine aldım randevuyu hani son sınıflardan referans falan istiyolar ya onuda götürmücem adamı geri döneceğime ikna edecem bi şekilde çünkü gercekten geri döncem orda kalmaya niyetim yok kendi vatanım var cok şükür bakalım biraz soru seviorum insallah alırım bu arada shopboy'un bizden önce girecek olması avantaj tabi bize yardımcı olur sanırım onun deneyimi hepimize bol sans apolloturk senin foto yok ama sen beni tanırsın sanıorum o gün kendini tanıt bana hem tanısmıs oluruz ...

yahu benide korkutunuz sımıdı benım ortalamda sorun yok 3'un ustu ama sordugu soruyu anlmaz apısıp kalırsam dıye korktum. Allah hepımızın yardımcısı olsun arkadaslar umarım vıze gorusmelerımız gusel gecer. Dert edıpte olayı buyutmeyelım sakın olumlu olmaya calısalım herkese vızede basarılar. 14 mayıs gunu umarım sıze olumlu seyler yazarım....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks