Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 113 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KKTC Üniversiteleri

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

@sincili
    o gün zaten wat için gelenler kendini bellini eder bi şekilde tanışırız .vize için bence o kadar korkulacak bi şey yoktur yani sonuçta bu adamlara söylenen şartlar vardır istanbulda çok kolay olupta kıbrısta çok zor olacağını sanmam yani umarım öyledir :P
    @shopboy
    3 üstü ortalama maşallah valla takdir ettim neyse hayırlı haberlerini bekliyoruz artık hemen buraya yazarsın nede olsa ilk senin görüşme.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı apolloturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @sincili
    o gün zaten wat için gelenler kendini bellini eder bi şekilde tanışırız .vize için bence o kadar korkulacak bi şey yoktur yani sonuçta bu adamlara söylenen şartlar vardır istanbulda çok kolay olupta kıbrısta çok zor olacağını sanmam yani umarım öyledir :P
    @shopboy
    3 üstü ortalama maşallah valla takdir ettim neyse hayırlı haberlerini bekliyoruz artık hemen buraya yazarsın nede olsa ilk senin görüşme.
    arkadaslar ben sızı goremıcem yahu gelın magusa bır gun beklerım ben lefkosayı cok ıyı bılmıyorum gelcegınız gun bır maıl atın yeter super olur ha! 14 mayısta gorusmenın ardında yazcam merak etirmem sizi umarım iyi gecer yahu kendınıze cok ıyı bakın WATla kalın

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı SHOPBOY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ben sızı goremıcem yahu gelın magusa bır gun beklerım ben lefkosayı cok ıyı bılmıyorum gelcegınız gun bır maıl atın yeter super olur ha! 14 mayısta gorusmenın ardında yazcam merak etirmem sizi umarım iyi gecer yahu kendınıze cok ıyı bakın WATla kalın
    yaw apolloturk le aynı okuldayız daha onla gorusemedik nese su vize işini atlatalım ben memnuniyetle gelirim magosaya tabi apolloyla beraber tanısırız gitmeden insallah iyi gecer vize görüşmen tabi bizimkide hayırlı haberlerini beklioruz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

su vızeyı atlatalıl hayırlısıyla kaynatalım beraber daha benım nereye gıtcegım bıle bellı degıl gercıok bak vızeden sonra beklıyorum ona gore haaa!)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

vizeyi alalımda magusaya gelmek kolay
    Bu arada bizim şirketin 22 mayısta jasmine court da oryanyasyonu var siz hangi firmayla başvurdunuz bilmiyorum ama bu oryantasyona katılan varmı? varsa oradada görüşürüz tanışırız.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

vizeyi alalımda magusaya gelmek kolay
    Bu arada bizim şirketin 22 mayısta jasmine court da oryanyasyonu var siz hangi firmayla başvurdunuz bilmiyorum ama bu oryantasyona katılan varmı? varsa oradada görüşürüz tanışırız.
    22 mayıs'ta bzımkıde ama nerde bılmıyorum sanrım a harfıyle baslayan sırket olabılır benımkı cunku o sirketevet oryanatsyona katılmak zorunlu ya cıdden orda konusalım olmazsa kırmızı karanfıl takalım anca tanırız bırbırmızı)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benim şirket united towers ama bir kaç firma aynı yerde yapıyorlardır belki zaten diğer türlü çok fazla katılımcı olacağını sanmam.
    aynı yerdeyse bi şekilde ayarlar tanışırız yaa tam bi belli olsunda ondan sonra birbirimizi nasıl tanıyacağımızı düşünürüz.tamda 21 mayısta vize görüşmesi var.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Once su vıze ısını halledelım hayırlısıyle gerısı gelcek ısallah, aynı yerde olabılır orda tanısırız once onumuzdekı vize haftasına konsantre olalım. Alcaz bu vızeyı baska cozumu yolu yok hepımıze guvenıyorum arkadaslar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar Bugun Girdigim Vize Gorusmesinde Sorusturmaya Takıldım Iki Haftaya Belli Olacakmıs Sanırım.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar lutfen job offer kagıdı yanınıza alın yoksa sorun cıkıyor butun soruları cevaplamama ragmen, ortalamam yuksek olmasına ragmen, job offer kagıdı olmadıgından beklemedeyım..cuma bellı olcak sanırım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

job offer zaten dandirik bir belge yav neden niye taktılarsa artık
    genel olarak nasıl geçti mülakat görevli falan nasıldı ne sordu biraz açın yav iice merak ettik şimdi umarım fire vermeden hepimiz alırız vizeleri.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar lutfen job offer kagıdı yanınıza alın yoksa sorun cıkıyor butun soruları cevaplamama ragmen, ortalamam yuksek olmasına ragmen, job offer kagıdı olmadıgından beklemedeyım..cuma bellı olcak sanırım
    ya job offer kafıdı nedir arkadaslar ?

shopboy neler sordular anlatsana daha detaylı lutfen ?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

job offer dediği iş kabul kağıdı olması lazım uyduruk fotokopi gibi olan yazıcıdan çıktı alıp imzalayıp geri fakladığımız. tam emin değilim ama o kağıt diye biliyorum.

shopboy senin iş bilgileri ds de yazmıyormuydu benimkinde yazıyordu diye hatırlıyorum hatta supervizor ün ismi tel numası bile yazıyordu.gerçi job offer benim dediğim kağıtsa sorun değil bir kırtasiyeden çıktı alıp öyle giderim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet arkadaslar benim dısında 3 arkadasım daha vardı. Job Offer kagıtlarının cıktısını aldılar ve verdiler yarın da insallah pasaportlarını alacaklar benim job offer kagıdım vardı print out alın aynen arkadasın da dedigi gibi dandirik bir kagıt ole sallamasyon bir iste olsa olur cunku benimki oyleydi ama uzerinde ne is olduguna iyice bakın konsolos gorevlisi bana sordu ne is yapacagımı. Kacıncı yıl oldugunuzu soruyor ordaki herkese bu soru ilk olarak soruluyor. Sonra ilerdeki hedefinizi yani ne olmak istediginizi soruyor ama dikkat edin what is your major olarak soruyor. Sonra parmak izi falan islemleri ben de iste guvenlik sorusturmasına takılmasaydım alıyordum. Neyse artık internetten takip edecegiz clearance status'u. Simdiden herkese basarılar...
    Konu Yalım tarafından (23-05-2008 Saat 03:51 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

YALIM ben Cagatay oglum arkadaslar job offer kagıdı kesınlıkler gerekıyor yoksa hayal kırıklıgı yasayıbalrsınız benım ve arkadaslarımın oyle oldu ve yalım ın sorusturmasıda var tabi. Her seyı en ayrıntısna kadar anlatıyorum. Sabah 7 de uynadık ve gıttık randevu saat 9.30daydı ama bızım vıze gorusmesıne gırmemız 11 buldu once baska vıze turlerını alıyorlara orengın turıst vızesı zart zurt...vs. Sonra ard arda watcıları alıyorlar. O odaya tek gırıyorsun baska kımse olmuyor sen vıze veren amerıkalı ara sıra tezcan camın arkasından gozukuyor. Cok erken gıtmeye gerek yok beklemekten agac olduk orda hem heyecan, bır yandan heyecanla beraber gelen tuvalet bekledık baya cok erken gelmenıze hıc gerek yok. Her neyse cok uzattım. Odaya gırdım once parmak orengı alınıyor ben baya ugrastırdım.Önemlı olan parmak ucları hafıf koyarsanız adam tekrar tekrar deyıp duruyor. Ozellıkle parmak uclarınızı ıyıce bastırın anca o zaman okeylıyor. Bu arada Yalım baya ugrastırmıs adamı ellerı terlı dıye en sonunda elını sılmısler

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Adam sıze sankı guleryuzlu gıbı gelebılır sabah bıze hatta good mornıng dedı ama ıcerıye gırınce bıraz sınırlı gıbıydı yada bana oyle geldı. SORULAR.... 1.kacıncı yılın unv 2.en onemlı soru o gun herkese sordu what is the measure? ben orda kapıda olanlardan duymsam belkı cevaplıyamzdım bu soruyuyanı amacınız ne mezun olunca ne yapcan turkcesı ogretmen olcam dedım mesela. 3.Sonra bolumunu soruyor 4.hangı eyalate gıtcen ve orda ne ıs yapcaksın? Hepsıne yanıt verdım arkadaslar takılmadım ha bu arada not dusmek gerekırse ortalımınz dusukse gerı cevırıyormus yanı not ortaması gecen hafta 22 kısı gelmıs ve 7 sıne ok vermıs cunku dıgerlerının ortalamsı dusukmus. Maddiyete kesınlıkle bakılmıyor ortalama burdada onemlı yani ama yınde yanınınzda olsun maddı evraklar ne olur ne olmaz.Her sey ok dedı hatta gumrukten gecerken verecegım kagıdı verdı ama jon offerım yoktu cunku benım hala ısım bellı degıldı bu kagıt olması sart arkadaslar!!!!nereye gıtcenız ıs verenın adı nereye gıtcegın yazlılı oldugu kagıt cok onemlı yoksa bı kagıt verıyor kı bana verdı job offernı getır ıstedegın zman vızeyı al gıbılerden onaydan gectık gıbı sonra sırketı aradık uydruk bı ıs belgesı verdı bıze onu cıktısnı alıp verdık ne kadar ıse yarıcak bılmıyorum Bakılmıyor dedıler ama yınede bılmıyorum umarım cuma pasaportuma vıze basılmıs olur her sey ok gıbı cunku. Ha bu arada cok ılgınc bı sey oldu parmaklrımı koydugumda adam ekrana baktı bırz gulumsedı sonra tezcanı cagırdı tezcan mmm....yaptı adam very good dedı tezcana tezcan yes! dedı Alla allh acab benım kutugum kralıyete mı dayanıyor Benden oncekı cocuk red yedı ortalması dusuktu ve sanırım 4 sınıftı. 4 sınıf vardı sanırım bu formda arkadaslar 4 senıız gerı doncegınızı lutfen bıldırın askere gıtmem gerek bu yuzden doncem deyın bunu bastırın vurgulayın!!!!Herkese basarılar sımdıden gusel haberlerınızı beklıyorum umarım hıc bı sorunuz cıkmaz! Benım dedıklerımı unutmayın arkadaslar...gusel haberlerınızı dort gozle beklıyorum.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Heyecan Yapmayın Kendınıze ınanın Ve Guvenın!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Yazdıklarım en bası 3 sayfada 4. sayfadan devam edıyor. 3.sayfadan baslayın. GOOD LUCK!

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

shopboy ne oldu senın vıze bellı olmadımı alabıldın mı ???

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

bende bu carsamba yani cu gun sonra gıdecem bakalım ne olacak yalnız anlattıkların (shopboy) baya moralımı bozdu cunku ortalamam 1.99 ve 4.sınıfım referans goturmeyı dusunmuyordum ama simdi fikrim degisti acele tarafından bişiler bulmaya calısacam bakalımmm ...!

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

@shopboy,
    ayrıca verdiğin bilgiler için cok tesekkurler...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben vızeyi cars alıcam basıldı sanrım cars sabah almaya gıtcem belkı cars karsılasırız orda moralını bozma yahu hayrılsı olsun ben ınanıyorum gusel gecıcek korkcak bı sey yok!

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

ben vızeyi cars alıcam basıldı sanrım cars sabah almaya gıtcem belkı cars karsılasırız orda moralını bozma yahu hayrılsı olsun ben ınanıyorum gusel gecıcek korkcak bı sey yok!
    insallah dedgin gibi olur...

bu arada aklıma gelmişken sen negiyindin ya görüşmeye gittiğinde gömlek falan giymeye gerek yok heralde bu sıcakta dimi ...?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya benim carsamba günü labaratuar+vize+sınav var aynı saatte

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

ya benim carsamba günü labaratuar+vize+sınav var aynı saatte
    hade yaw abı konus hocalarla bole bole de ızın ıste verırler heralde galıba sanırsammm

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yok ya o sorun olmaz kılık kıyafet sacını yap duzgun gıyın gıt!no problem yani umarım gusel gecer arkadaslar sorun yapmayın cars alırsanız cuma alırsınız basılmıs bı halde sorun cıkmazsa eger sımdıden basarılar...

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

yok ya o sorun olmaz kılık kıyafet sacını yap duzgun gıyın gıt!no problem yani umarım gusel gecer arkadaslar sorun yapmayın cars alırsanız cuma alırsınız basılmıs bı halde sorun cıkmazsa eger sımdıden basarılar...
    hımmm anladım sagol...

insallah sorun cıkmaz da alırız...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bana vizeden sonra buraya yazın gusel haberlerınız beklıyorum umarım her sey yolunda gıder hadı goreyeım sizi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Cagatay senmiydin o tahmin etmistim aslında dedim burdan birileri tanıdık cıkar diye.. Vize de elimiz terledi herhalde konsolosta beni gergin sandı ondan belki de sorustrumaya takıldık halbuki bilmiyorki benim elim herzaman terler. Neyse arkadaslar bol sans..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

pasaportu cuma sabah 9 da al dedi ama vizeyi aldımmı almadımmı anlamadım cuma günü gidince görücem artık. sincili yide gördüm orada benden sonra o girdi görüşmeye ben servisi kaçırmayım diye gittim umarım iyi geçmiştir görüşmesi.

birde bugün çok kalabalıktı yaa bide giren on saatte çıkmıyordu ne yapılolarsa artık içeride saat bire geliyordu ben görüşmeye girdiğimde kaç saat bekledik varya acımdan imanım gevredi

benim görüşmem baya kısa sürdü hiç bir şey anlamadım. sit falan dedi gittim odada bi sandalye vardı onu çektim ama cins cins bakınca tırstım oturmadım valla parmak izi verdim fakültemi sordu transkript sordu onu verdim ardından kaçıncı yıl olduğumu sordu alaskayamı gidiyorsun dedi evet dedim(aslında orda alaskada ne yapacaksın diye sordu sanırım ama tam anlamadın yes deyip bekledim tekrar sorar diye ama sormadı) sonra cuma günü 9 da pasaportu al deyip sevis,ds falan onları bana verdi.birde ds ile ilgili bi şeyler söyledi verirken ama anlamadım (anlamış gibi yaptım ok dedim )

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks