Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 90 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: United Towers !

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arrow United Towers !

bu sirketi bilen varmı arkadaslar.
    duymussunuzdur heralde...

ben izmirdeki ozman, elt, westedu, uklaabroad, ve united towers ofislerini
    tek tek gezdim. hangileri hangi sponsorlarla çalışıdıgına kadar sordum sorusturdum.ofisdeki elemanların samimiyetini kendimce olctum.
    ve last minute people dan biri olarak yarın karar verip
    pazar istanbuldaki roadshowa katılıcam. ne hız ama

soylendigi gibi hemen hemen hepsi aynı hizmeti veriyor.
    sizin ne aradıgınız onemli.buradaki last min people degerlendirmem
    sadece roadshow son gunu ve benim ozel durumum icindi.
    herkes once wat hakkında forumlardan, arkadaslardan vs bilgi almalı,
    ve sonra bu ofisleri tek tek gezmeli.

bugun sansıma gozumun onunde ofisde bi wat katılımcısı ilk madurlugunu yasadı bile kucuk bi sorundu ama imajları cizildi.

diceem o ki gidin gorun alın
    veni vidi vici gibi oldu biras

neyse benim sorum U. T. 'ı nası bilirsinisss ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Arkadasım Ben yaklasık 4 aylık uzun uzaıya arastırma yaptım hemen hmen bütün sirketlerle görüsme içerisine girdim

Simdi Alternatifle anlastım ama anlasmayana kadar hep 2.tercihim olarak Unıted Towers vardı yani Alternatife karar kılmasaydım U.T ile gidecektim

Yani diyeceğim odurki bence iyi bir sirket ve yine söylüyorum yaptıgım uzun arasstırmalar sonucu gercekten memnun olanların sayısı fazla

Simdiden bol sanslar

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı LejyoneR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadasım Ben yaklasık 4 aylık uzun uzaıya arastırma yaptım hemen hmen bütün sirketlerle görüsme içerisine girdim

Simdi Alternatifle anlastım ama anlasmayana kadar hep 2.tercihim olarak Unıted Towers vardı yani Alternatife karar kılmasaydım U.T ile gidecektim

Yani diyeceğim odurki bence iyi bir sirket ve yine söylüyorum yaptıgım uzun arasstırmalar sonucu gercekten memnun olanların sayısı fazla

Simdiden bol sanslar
    ---------

Silindi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı virginiabeach Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bu insanlari anlamak mumkun degil biz gittik ama 21 gun ise baslayamadik zaten ev konaklama vermiyor yani anlataccagim oki ilginc ama o sirkette hersey yolunda gitmiyor ama nedense benim arkadaslarimda dahil olmak uzere kimse sikayyet etmiyo
    arkadaşım dikkatimi çekti. diğer topicde de 3 yıldır yero adlı şirketle gittiğini yazmışsın. ayrıca yero dediğin şirket dışındaki bütün şirketleri de kötülemişsin. bence herkesi yanıltmamak adına sadece kendi yaşadığın tecrübleri paylaşırsan daha sağlıklı olur . bu şekilde reklam yapıyormuşsun gibi duruyor.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

@virginiabeach:

bu şekilde devam edersen forumdan tamamen uzaklaştırılacaksın ve aynı zamanda bahsettiğin şirketin başlığı kapatılacak.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

en iyi sirket united towers dir giden hicbir arkadasim dan hicbir sikayet duymadim tavsiye ederim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benim bu yaz gidecegim kesinlesti tabi vize alsirsak ama sirkete karar hala veremiyorum kafam cok karsik uzun zmandan beri burayada yaziyorum arkadaslar advis? united? arasinda kaldim cikis yolu ariyorum united giden benle irtibata gecerse sevinirim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Red face

Alıntı SHOPBOY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim bu yaz gidecegim kesinlesti tabi vize alsirsak ama sirkete karar hala veremiyorum kafam cok karsik uzun zmandan beri burayada yaziyorum arkadaslar advis? united? arasinda kaldim cikis yolu ariyorum united giden benle irtibata gecerse sevinirim

ewet canım bendede aynı sorun war hangi sirket sorun bu

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben gittim unıted towersla yardımcı olurum ıstrsen

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben gitmedim ama ut ile gien bir arkadaşım bir sorun yaşamadı.. zaten ne gibi bir sorun bekliyor olabilirsinizki? şirketlerin amerikada fazla bir rolü yok unutmayın

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

pucci, united towers hakkındaki deneyimlerinden yararlanmak isterim. özel mesaj gönderemedim kusura bakmayın. sansürlenmeyecekse buraya yaz hem diğer arkadaşın da bilgisi olsun, yoksa msn'den de konuşabiliriz, halilcan @ gmail . com msn adresim.

edit: adresler neden siliniyor anlamadım??

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

United Towers la ABD ye giden bir arkadaşım var. Internship programına gitti.
    Bana anlattığı kadarıyla çok sıkıntılı bir dönem yaşadı çok eleştirdi ama şirketi kötülemedi. Parayı alana kadar peşini bırakmıyorlar.Parayı yatırdıktan sonra herşey duruluyor dedi. 11 Kasım dı yanlış hatırlamıyorsam ilk uçak bileti tarihi.ve bunu 2 kez erteletmek zorunda kaldı.DS formunun gelmemesinden dolayı.Vize alma kısmına gelince.Arkadaş bu kadar sıkıntılı bir dönemin ardından vize görüşmesine gitti vizesini aldı. Görüşmeden sonra kendisini arayan şirket yetkilisine "Vizeden red aldım" demiş. Tabi bunlarda telaşlanmış.Arkadaşta gidip tatlı almış , büroya götüreyim bu ufak şakanın ardından diye. Gittiğinde herkes toplantı halini almış , beşiktaştan genel müdür gelmiş..ve bomba . hepsi şakaydı buyrun tatlınızı

Yani yaşadığınız sıkıntıların karşılığını , sıkıntı yaşatarakta alabilirsiniz :P

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

amerikada ucaktan ıner ınmez şirketlerle ilişkiniz kesiliyor ulasamıorsunuz birbirinize..Hiçbir şirkette senı cep telefonundan arayıp işe basadınızmı indinizmi bilmem ne die sormaz .. hep denilior şirketler aynı hiçbifark yok biri 100 öğrenci gnderiodur diğeri 300..forumda o kadar şirket ismi gecıor secın bırını ılınıze yarkın olanı tavsiye ederım tamamdır. Utsi Agsi Yerosu hepsı aynı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar benim şirketim united towers..programın en başından beri çok ilgilendiler ve hiç bir problem yaşamadık..wizemi de aldım 8 haziran da gidiyorum..tawsiye ederim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı silenthill_06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim şirketim united towers..programın en başından beri çok ilgilendiler ve hiç bir problem yaşamadık..wizemi de aldım 8 haziran da gidiyorum..tawsiye ederim
    silenthill daha amerikaya gitmeden vize aşamasında seninle ilgilenmeleri gayet normal.. her şirket gitmeden böyle ilgilenir. parayı alıncaya kadar. o yüzden şimdiden tavsiye ederim gibi kelimeler kullanman doğru olmaz..geçen sene bende united towers ile katılmıştım. başta vizeyi alıncaya kadar benimlede çok ilgilendiler. ama yurt dışına çıkınca en kötülenen bir şirketten farkları kalmadı.. o şirketle gitmemin bir ayrıcalığını yaşamadım..şirket doğruya doğru her sene çok öğrenci gönderiyor. bu işlerini mükemmel yaptıkları anlamına gelmiyor. sakın bu yanılgıya düşmeyin arkadaşlar..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende bu sene u.t. ile gidiyorum,eer vizede bi sorun çıkmazsa 31 mayısta ny yolcusuyum,bence çokta garanti bi şirket diil,ön görüşmede iş secerken herşeyi muhteşem anlatıyorlar,ön kayıt yapıyorlar ve olumsuzluk durumunda ikinci bir iş seçtirmiyorlar ve fuarda temsilci size böyle bi iş yok diyor.tabi siz dumur!!!bende san diego airport seçmiştim ama olmadı ve bi anlık gafletle ulster plazayı sectim!!
    bide herkesi zan altında bırakmak istemem ama benim danışmanım hiçte iyi deildi,ds formum çoktan gelmiş olmasına ragmen hala yollamadı,benim okulumdan giden bir öğrenciyi aradığı için beni aramaya gerek görmedi.ben arayınca da aaa cansucum ben seni unutmuşum dedi!!!
    okulu bitirince internshipe gitmeyi düşünüyorum ama u.t. ile deil

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben karambole seçtim şirketi benim lise arkadışım gidicem demiş amerikaya kayıt olmuş şirkete biraz da para vermiş.Sonra ben konuşurken msn de wat duydun mu falan derken heee kesin gidiyom demez mi haydaaaa eee ben de gidiyom şirket sececem dedim.
    - Arkadaşım
    * Ben

-ben sectim şirketi benim şirketle gel
    *iyi tamam ben alaskaya gitçem sen nereye
    -ben alaskaya gitmem gel amerika içine beraber gidelim
    *off mofff iyi tamam ama nereye gitçez
    -bizim şirkette işler doldu hep acele ette secelim
    *şirkete kayıt oldum falan zaten ben şirketten pasaport kağıdını alsam diye ilk başta yeter dedim
    -nereye gidelim secelim bi yer
    *fuara gidelim amerikalılar geliyomuş neyse işte
    -fuarda yer kalmamıs arkadasa öle denmis
    *allah allah hemen şirkete telefon ya fuara(19 ocak job fair) gelemeyizmi biz =gelirsiniz= iii ben size hangi seansa katılcaz diye mail atarım siz ona göre yer ayrın bizee
    -(arkadaş izmirdeben radevu aldım) naptın sen yer varmıymış nereye gidiyoz falan filan
    *varmıs varmıs sen internetten bak bakıyım iş verenlere seçelim birini
    -iii bu iş güzelmiş ama ev yok ... et iii gidelim yarın sabah

Gittik fuara girdik hiltona ana baba günü sanki bütün watçılar orda
    İşte beşerli iş verenlerle görüşüyoz sordular bize(ingilizce) ne iş yapcanız biz pool attendant okey see you june heee heee see you june
    (arkadaş yüzme bilmiyooo biz pool attendant seçtik )

İşte şirkete biraz daha money verdik Ben tutturdum vizeye gitçem diye nasıl olsa transkript hazır.Şirket dedi ds-2019 gelince git iii o zaman senin ds i yayınlayalım nasıl oluyorsa artık.ds-2019 subatın ilk haftası gibi geldi.
    şirkete gittim dedim ben geldim yarın vize görüşmem varmış ds i alacam ii al ama ücreti tamamla yoksa vermeyiz eee paranın hepsi yanımda değil çık ufff
    iii al ama parayı hemen tamamla tamalarız siz korkmayın
    gittik vizeye(perşembe) aldık vizeyi. pasaport geldi(cumartesi) aman ne güzel
    Hemen ablama ablacım sen benim pasaport bi zamet al babam para vercek sana onu da şirkete ver. Hay senin nerde senin bu şirket benim sınavım var bu hafta acelesimi var dursun şirkette.Ablam pasaportu alıyooo ilk dediği şey BEN O ŞİRKETLE ÜLKE İÇİNDE GEZİYE BİLE ÇIKMAM O NE ÖYLE KÜÇÜCÜK DÜKKAN KADAR YER SEN KAFAYI MI YEDİN, BABAMA DÖNÜP BEN BU ÇOCUKTAN ÜMİDİ KESTİM SIYIRMIŞ MI NE.

İşte böle benim şirket felsefem işi ayarlasın ds-2019 getirsin vizemi alıyım yeter. amerika da şirketten hiç bir şey beklemiyom yeterki amerikadaki iş veren daha ben gitmeden iflas etmesin......

şirketlerin hepsi faso fiso siz hep arayıp kontrol ediceksiniz !!!!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

united towestaki çalışanların samimiyetine güveniyorum bende o şirketle gidiyorum...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

geçen sene united towers'la gittiğimi geçmiş mesajlarda belirtmiştim..çalıştığım süre boyunca benden kesilen vergilerde bir yanlışlık yaşanmıştı. tekrar united towers a başvurup. işverenimle irtibata geçip bu yanlışlığın düzilmesini istedim.sonuçda onlar irtibat kusa daha hızlı sonuç alınıcak..bana verdikleri cevap kendi işini kendin hallet tarzında oldu..neyseki işverenimle irtibata geçip tekrar bir W2 formu göndermesini rica edip düztim.. ama ya düzemeseydim. ve şirket devreye girmediği için param yansaydı?(yorumu okuyan arkdaşlara bırakıyorum)

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

united towers hakkında cok iyi şeyler soylenemez. ben gittiğimde ev arkadaslarım united towersla gelmişlerdi. konaklama için 100 dolar extra ucret almıslar ama konaklamayı halletmemişlerdi. cok magdur kalmıslardı bizim arkadaslar. bu saatten sonra bunu şunun için soyluyorum. (kimsenin şirket deiştirme gibi bi şansı yok bu saatten sonra.) sirketlerinizi iice tembihleyin gerekirse üslubunuz sert olsun. orda herseyin yolunda gideceğinin garantisini vermelerini soleyin. fazlasını deil sadece gorevlerini yaparlarsa kimse magdur olmaz zaten sıkıntı cekmez.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı atlantiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen sene united towers'la gittiğimi geçmiş mesajlarda belirtmiştim..çalıştığım süre boyunca benden kesilen vergilerde bir yanlışlık yaşanmıştı. tekrar united towers a başvurup. işverenimle irtibata geçip bu yanlışlığın düzilmesini istedim.sonuçda onlar irtibat kusa daha hızlı sonuç alınıcak..bana verdikleri cevap kendi işini kendin hallet tarzında oldu..neyseki işverenimle irtibata geçip tekrar bir W2 formu göndermesini rica edip düztim.. ama ya düzemeseydim. ve şirket devreye girmediği için param yansaydı?(yorumu okuyan arkdaşlara bırakıyorum)
    bu olay amerikadan dönüldüğünde gerçekleşti yanlış anlaşılmasın

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

.........................
    Konu Sheckhin tarafından (16-05-2008 Saat 02:19 AM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya arkdaşlar bende şunu açıkca belitryimki danışman hatasıda olabiliyor gerçekten benim ds formalrımda son gün elime geçti ve o kadar telşa yaptımkii durum kaç kez bildirdim merkeze...gerçekten ut parayı ödeme aşamasına kadar süper ilgi gösteriyorlarrr... benim danışmanım çok ilgisiz kaldı ama yinede birşey söylemedim ama onun yerine diğerleri ile konuşmayı tercih ettim...bilmiyorumm ama şirketlerin hepsi ayın bencee hiçbir şirkete çok iyi diyemezsiniz ayrıca böyle yorumları ilk kez burda okudum ut ile ilgili onun sitesinde katılımcı izlenimlerinde olan arkadaşların yorumları ne pekiii???

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben çok araştırdım campus ile gidecektim son anda bir arkadaşın tavsiyesiyle birde campus dekilerin maillerime cevap bile yazmaması msn iletilerime cevap vermemesi sonucu ut ye yazıldım gerçi sonradan campus sitesinde aşırı yoğunluk var mail/msn cevap yazamıyoruz yazmışlardı ama ben napayım arkadaşım dedim.

şimdiye kadar olan izlenimim oldukça olumlu evrakların gönderilmesinde yada zamanlamada sorun yaşamadım iş şözleşmesinden iki hafta sonra ds geldi diye mail attılar bir hafta sonrada bana ulaştı iş seçimini united towers üzerinden yapmıyorsunuz ciee sitesinden kullanıcı adı ve şifre ile girip online olarak işleri görebiliyor ve başvurabiliyorsunuz yani bu kısımda ut ile hiç bir alakanız olmuyor.yanlız alaska işlerini bu site üzerinden göremiyorsunuz o zaman direk ut ile temasa geçmeniz lazım bu gerçekten biraz sıkıntılı ve uzun zaman alabiliyor bana ocean beauty kodiak hatta ayarlayabilirse ocean beauty naknek fabrikalarına yerleştireceklerini söylemişlerdi hatta ben ısrarla bu iki fabrikadan birini istemiştim ama geç kaldığım için bu fabirakalara yerleştiremediklerini söylediler ve beni westen alaska fisheries isimli fabrikaya yerleştirdiler fabrika hakkında gayet olumlu bilgiler alıncada itiraz etmedim iş sözleşme tarihlerini yanlış gönderdiler değiştirin dedim fabika özellikle böyle gönderiyor değştirmiyor ama sorun olmaz falan dediler benimde umurumda olmadığı için imzaladım.

yani alaska düşünüyorsanız ut çok fazla tavsiye etmiyorum gerçekten iş seçiminde falan sorun çıkabiliyor ama diğer aşamaların hiçbirinde gecikme yada başka bir sorun yaşamadım abd içi işleri zaten ciee sayfasından seçtiğiniz için iş seçimindede sorun yaşayacağınız sanmıyorum birde erken başvuru her şirket için önemli geç kalırsanız şirketler çok yoğun oluyor maillere aynı gün cevap almak çok zorlaşıyor.en güzeli hiç yalan falan söyleyip oyalamaya çalışmadılar burada başka bir firmayla giden arkadaşım var çocuğu kaç aydır oyalıyorlar hala iş bile seçemedi sürekli yeni işler gelecek diye oyalıyorlar geçende bir tane iş dayatmışlar bu son iş bunu seç diye meksika sınırında housekeeper yapacaklar adamı bunları görünce kendi firmamı baya tuttum valla.

kargo olayına gelince valla bana ups ile evrak yolluyorlar sürat kargo falan gelmedi hiç.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı apolloturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben çok araştırdım campus ile gidecektim son anda bir arkadaşın tavsiyesiyle birde campus dekilerin maillerime cevap bile yazmaması msn iletilerime cevap vermemesi sonucu ut ye yazıldım gerçi sonradan campus sitesinde aşırı yoğunluk var mail/msn cevap yazamıyoruz yazmışlardı ama ben napayım arkadaşım dedim.

şimdiye kadar olan izlenimim oldukça olumlu evrakların gönderilmesinde yada zamanlamada sorun yaşamadım iş şözleşmesinden iki hafta sonra ds geldi diye mail attılar bir hafta sonrada bana ulaştı iş seçimini united towers üzerinden yapmıyorsunuz ciee sitesinden kullanıcı adı ve şifre ile girip online olarak işleri görebiliyor ve başvurabiliyorsunuz yani bu kısımda ut ile hiç bir alakanız olmuyor.yanlız alaska işlerini bu site üzerinden göremiyorsunuz o zaman direk ut ile temasa geçmeniz lazım bu gerçekten biraz sıkıntılı ve uzun zaman alabiliyor bana ocean beauty kodiak hatta ayarlayabilirse ocean beauty naknek fabrikalarına yerleştireceklerini söylemişlerdi hatta ben ısrarla bu iki fabrikadan birini istemiştim ama geç kaldığım için bu fabirakalara yerleştiremediklerini söylediler ve beni westen alaska fisheries isimli fabrikaya yerleştirdiler fabrika hakkında gayet olumlu bilgiler alıncada itiraz etmedim iş sözleşme tarihlerini yanlış gönderdiler değiştirin dedim fabika özellikle böyle gönderiyor değştirmiyor ama sorun olmaz falan dediler benimde umurumda olmadığı için imzaladım.

yani alaska düşünüyorsanız ut çok fazla tavsiye etmiyorum gerçekten iş seçiminde falan sorun çıkabiliyor ama diğer aşamaların hiçbirinde gecikme yada başka bir sorun yaşamadım abd içi işleri zaten ciee sayfasından seçtiğiniz için iş seçimindede sorun yaşayacağınız sanmıyorum birde erken başvuru her şirket için önemli geç kalırsanız şirketler çok yoğun oluyor maillere aynı gün cevap almak çok zorlaşıyor.en güzeli hiç yalan falan söyleyip oyalamaya çalışmadılar burada başka bir firmayla giden arkadaşım var çocuğu kaç aydır oyalıyorlar hala iş bile seçemedi sürekli yeni işler gelecek diye oyalıyorlar geçende bir tane iş dayatmışlar bu son iş bunu seç diye meksika sınırında housekeeper yapacaklar adamı bunları görünce kendi firmamı baya tuttum valla.

kargo olayına gelince valla bana ups ile evrak yolluyorlar sürat kargo falan gelmedi hiç.
    Adam kayırıyorlar demek. Bal gibi Sürat Kargo'yla geldi DS formlarım. Hala da poşeti duruyor, atmadım. Mail konusuna gelince UT'den hiçbir zaman aynı gün içinde mail almadım. En erken bir gün sonra gelir mailler hep. Ayrıca diyorum 1050€ para ödedim şirkete Ötesi yok.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla ben kıbrıstayım ondan ups ile yolluyorlardır belki
    mail olayına gelince özelikle son 1-1,5 aydır bende aynı gün cevap alamıyorum genelde ama daha öncesinden yarım saat içinde cevap aldığım oluyordu şu sıralar başları baya kalabalıktır sanırım.

fiyat olayının euro olması baya kötü şu son euro zamlarından sonra baya pahalı bir fiyat oldu keşke dolar üzerinden bir fiyatı olsaydı.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Valla ben geçen sene gittim. Çok sağlam bir şirket. İdeolojileri ile hakkında ben de bir şeyler duydum ama, işlerini hakkaten iyi yapıyorlar. En büyük eksikleri euro üzerinden fiyatlama yapmalarıdır kanımca.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

banada sürat kargo ile geldi hatta yola çıkmadan bir saat önce elime geçti belgelerimmm...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart united towers hakkında

united towers nası bir şirket bu şirketle giden varmı güvenilir mi ben 2009 wat için başvurdum da gaziantepte okuyorum.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadasım ben 2008 ıcın ut ıle katıldım yenı dondumm utde danısmanın onemlı bır faktor ama unıted towers aıle gıbı hepsı ılgılenıyor senınle allah ıcın haklarını yıyememdee bana amerıkadaykenn kac kez maıl attılarr aradılardaa problem yasadım yeterkı sen sırketle ıyı dıalog ıcınde ol ıs seceneklerı guzel ut nın tavsıyemm road show ıle sec ısını....ut de guzel ısler varrr...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)