Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 90 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: United Towers !

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bnlde cok ilglniolar. serdar bey dansmanm. büyk ilgi gstrdi. hç pşman deilm. dha gtmedm ne olcgnı blemem, kmsyde ynls ynlendrmym ama suana kadarki bölmü gayet gzel geçtler

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

yarın kayıt yaptırıcam yaklaşık 2 aylık araştırma sonucu karar verdim sonunda gitmeye yaşayacaklarım iyi olur kötü olur bilemem tek bildiğim kayıt olduktan sonra geri dönüş olmadığı

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Oy oy oy oy xcover kardeşim serdar abi bomba ya trabzonspor fanatiği dikkat et trabzonspor aleyhinde birşey söyleme ha

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bugün itibariyle kayıt olduğum şirket şimdilik yolunda herşey,
    umarım böyle de devam eder

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı mehmetcik19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oy oy oy oy xcover kardeşim serdar abi bomba ya trabzonspor fanatiği dikkat et trabzonspor aleyhinde birşey söyleme ha
    serdar abi öyle böyle değil has karadenizlidir telefon konuşmalarında nasıl heyecanlanıyor öyle bazen hayret ediyorum
    eşref abi benim geçen seneden danışmanım o da iyidir sakin adamdır sanki eşref abinin sakinliğini serdar abi kapatıyor
    FOREVER TCDD Smile For AMTRAK
    CEDAR POINT RESMI E-MAIL: international@cedarpoint.com

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Exclamation

Alıntı el_edebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    serdar abi öyle böyle değil has karadenizlidir telefon konuşmalarında nasıl heyecanlanıyor öyle bazen hayret ediyorum
    eşref abi benim geçen seneden danışmanım o da iyidir sakin adamdır sanki eşref abinin sakinliğini serdar abi kapatıyor

Burak Mustafa Abinin verdigi emekleri de unutmayalım tabi ki...Dil okulu konusunda da Tabi ki Havva Hanım...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

yaşasn serdar üstün

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı cnsy5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak Mustafa Abinin verdigi emekleri de unutmayalım tabi ki...Dil okulu konusunda da Tabi ki Havva Hanım...
    (Olur da görürsen) Mustafa'nın soyadı Özdemir mi?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu işi ciddiye alan arkadaşlar sonuna kadar kesin okuyun!!!! Arkadaşlar ben bu şirkete 2009 kasım gibi gittim, erken kayıttan yararlanmak için. Benim ortalamam 1.40 tı ve yanımda iki arkadaşım daha vardı. onların not ortalamaları 2 nin üstündeydi. güze dönemi transcripti ile gideceğimiz için ben ortalamamı yükselteceğimi söyledim. onlarda 1.9 un üstüne çıkartırsan sorun olmaz, eğer vize reddi alırsan tüm paranı iade ederiz dedi.kayıtlarımızı yaptırdık. ortalamam ilk dönem sonunda 1.97 oldu. şirketi arayıp bir tane muafiyet sınavım var ona girip biraz ksaıp 2 yapabilirim dedim. gerek yok bu ortalama yeterli dediler. sonra transkript alıp şirkete gittim ve bana dediler ki yok yollayamayız, yok bu transkriptle kesin vize reddi alırsın, falan fialan sudan bahaneler. resmen yanımda ki diğer iki arkadaşı kaçırmamak için beni şubat ortasına kadar oyaladılar. 3 arkadaş birlikte yaptığımız planların hepsi benim için mahvoldu. bi de başka şirkete yalandan gitme, kesin vize reddi dediler. ben de araştırmaya devam ettim. başka şirkete gittim. ut sayesinde erken kayıttan yararlanamadım, ortalamamı 2 ye çıkarmadığım için vize reddi durumunda 300 $ ım kesilecekti. Çok şÃ¼kür ki aldım vizeyi. gidip suratlarına pasaportu çarpmak isterdim.çok güzel yüzünüze gülüp yalan konusuyorlar.
    Gerçeğin gücüyle yaşadığım sürece kainatı bile feth edebilirim..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

İlk önce aynı üniversiteyiz sanırsam. Danışmanında tahmin ettiğim bayan herhalde. Ben de erken kayıttan yararlandım ve işimizi bir şekilde bulduk Virtual Hiring denilen sistemle. Sene başında 1.94 olan ortalamam ile kayıt aldılar. Şartlı kayıt diyorlar. 2'ye çıkarmam şartı ile. sonra Güz döneminin sonunda, sınav sonuçları ile ortalamam 1.89'a düştü. Gitme red alırsın demediler. İnanılmaz rahat aldım vizeyi. Sana red demişlerse İngilizcene güvenemediklerinden demişlerdir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Siempre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk önce aynı üniversiteyiz sanırsam. Danışmanında tahmin ettiğim bayan herhalde. Ben de erken kayıttan yararlandım ve işimizi bir şekilde bulduk Virtual Hiring denilen sistemle. Sene başında 1.94 olan ortalamam ile kayıt aldılar. Şartlı kayıt diyorlar. 2'ye çıkarmam şartı ile. sonra Güz döneminin sonunda, sınav sonuçları ile ortalamam 1.89'a düştü. Gitme red alırsın demediler. İnanılmaz rahat aldım vizeyi. Sana red demişlerse İngilizcene güvenemediklerinden demişlerdir.
    ben iibf deyim, danışmanım da ülker hanımdı. ilk gittiğimde ingilizce mülakat yaptılar ve ingilizcemin upper olduğunu söylediler. sorun o değildi yani. her neyse başka şirketle ayarladım ve haftaya bu saatlerde new york da olacağım. gerisi çok da önemli değil
    Gerçeğin gücüyle yaşadığım sürece kainatı bile feth edebilirim..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ark.lar bu sirketler alaskaya gelen bircok ark. magdur durumda kaldilar...anchorage dan kodiak a saat basi otobus kalkio diyen bir sirket bilginiz olsun...amacim karalama yapmak deil...sunuda soylemek isterim cok kisi boyle biseyi duyunca kufretti resmen boyle bisey soylenr mi diye...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

United Towers İzmir şubesiyle giden varmı burda acaba yardımcı olabilir misiniz?

BannedUser
    Guest

Alıntı DjNia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ark.lar bu sirketler alaskaya gelen bircok ark. magdur durumda kaldilar...anchorage dan kodiak a saat basi otobus kalkio diyen bir sirket bilginiz olsun...amacim karalama yapmak deil...sunuda soylemek isterim cok kisi boyle biseyi duyunca kufretti resmen boyle bisey soylenr mi diye...
    benim bildiğim united towers alaskaya ögrenci göndermiyor. 2.si cok pahalıya öğrenci gönderiyor o kadar parayı vermem cogu zaman derim 100*200 dolar hesabı yapmayın diye ama united gerçekten cok istiyor

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı qreatiwe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    United Towers İzmir şubesiyle giden varmı burda acaba yardımcı olabilir misiniz?
    Ben gittim bu sene ve hicbir sorun yasamadim ama tabi bu sen de yasamazsin demek degil
    İstikamet Ohaayoo

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı qreatiwe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben gittim ama birsürü sorun yaşadım. Tabi bu seninde sorun yaşayacağın anlamına gelmese de kendilerinden beklemediğim sorunlar yaşadım. İstersen uzun uzun herşeyiyle anlatabilirim. Çok iyi yanlarını da gördüm lanet olsun dedirten yanlarını da. Maddi durumum iyi olmasa Amerika'da rezil bir 3 ay geçirecektim. Ailemden yaklaşık 3000-3500 dolar ekstra para aldım. Ordaki arkadaşlık ortamımın iyi olması ile çok güzel bir yaz geçirdim ama bunda UT'nin katkısı olmadı malesef, üstüne zararı çok oldu. Ama tabi diğer şirketleri görünce yine UT iyiymiş diyosun. WaT'da iyi şirket kesinlikle yok. sadece bikaç kötünün iyisi var UT'de onlardan biri.

BannedUser
    Guest

Alıntı:
    azuhazu´isimli üyeden Alıntı
    Sorumu tekrar sorma geregi duydum, ne oldu acaba ?

Azu tesekkur ediyorum israrla beni sordugun icin

Su anda Los Angeles dayim kullanici adim ve sifrem degismis. Siteye giremiyordum. Otel guzel, sikinti yok calismaya basladim 600$ kira veriyorum benimle ayni otelde calisan 1 tane daha turk var o 4000$ vermis United Towers a ben 2500$ verdim deyince biraz morali bozuldu ama sonucda ikimiznde burdaki sponsoru Intrax buda Turkiyede sirketlerin ne kadar makul bir kar payi aldigini ortaya koyuyor neyse bendan sonra takip edecegim. Gorusmek uzere...

Bu Beysin'in mesajı. Üsteki mesajda zaten buna kapak. Alın size çok para sactıgınız iyi diye öğdüğünüz firma. Bende birşeylerini duymamıstım şimdiye kadar ama Turkishwatta araştırma yapmanızı şiddetle öneriyorum....

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

beysin turkiyeden bir firma ile gitmedi bu arada bir not olarak belirtmek istedim.. yani bu sekilde ucuza gitmesi beysinin becerisi biraz da...

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı:
    azuhazu´isimli üyeden Alıntı
    Sorumu tekrar sorma geregi duydum, ne oldu acaba ?

Azu tesekkur ediyorum israrla beni sordugun icin

Su anda Los Angeles dayim kullanici adim ve sifrem degismis. Siteye giremiyordum. Otel guzel, sikinti yok calismaya basladim 600$ kira veriyorum benimle ayni otelde calisan 1 tane daha turk var o 4000$ vermis United Towers a ben 2500$ verdim deyince biraz morali bozuldu ama sonucda ikimiznde burdaki sponsoru Intrax buda Turkiyede sirketlerin ne kadar makul bir kar payi aldigini ortaya koyuyor neyse bendan sonra takip edecegim. Gorusmek uzere...

Bu Beysin'in mesajı. Üsteki mesajda zaten buna kapak. Alın size çok para sactıgınız iyi diye öğdüğünüz firma. Bende birşeylerini duymamıstım şimdiye kadar ama Turkishwatta araştırma yapmanızı şiddetle öneriyorum....

Arkadasim ben United Towers i kotulemek yada diger firmalari ovmek icin yszmadim sadece aradaki fiyat farkini anlamalari icin yazdim. Kaldiki ben 1 yil baska bir firmanin temsilcisi olarak calistim ve prosoduru biliyordum. ABD deki sirketlere mail atarken sirketde calistigimi ve burada sirkete ihtiyacimin olmadigini not duserek yolluyordum bu sayede netice aldim. ve Kolay olmadi,,, Diger turlu Turkiyeden arkadaslar buradaki sponsorlara yada sirketlere ulasmaya calistiklarinda Turkiyedeki acentalara yonlendircekler aksi halde sikinti olacagini burdakilerde bliyor.
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bugün kayıt olduk bizde hayırlısı bakalım bindik bi alamete gidioz kıyamete vizeyi alabilirsem oraya gidince işe başlıyım başka bişe istemiorm konaklama fln filan ayarlamasınlar iş olsun gerisi olur

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bu sene UT ile gidiyorum. Şuana kadar bir sorun yaşamadım görücez bakalım ileride

BannedUser
    Guest

Alıntı beysin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadasim ben United Towers i kotulemek yada diger firmalari ovmek icin yszmadim sadece aradaki fiyat farkini anlamalari icin yazdim. Kaldiki ben 1 yil baska bir firmanin temsilcisi olarak calistim ve prosoduru biliyordum. ABD deki sirketlere mail atarken sirketde calistigimi ve burada sirkete ihtiyacimin olmadigini not duserek yolluyordum bu sayede netice aldim. ve Kolay olmadi,,, Diger turlu Turkiyeden arkadaslar buradaki sponsorlara yada sirketlere ulasmaya calistiklarinda Turkiyedeki acentalara yonlendircekler aksi halde sikinti olacagini burdakilerde bliyor.
    beysin bende kötülüyorsun demiyorum. yani bu işler sadece bizde var diyen şirket çok. ben hiç görmedim sadece 1 şirketle çalışan sponsor. yani şirket 1500 dolara götürüyor pahalı diyoruz 1000 dolara götürüyor bu seferde ya bu niye ucuz götürüyor diyoruz. ama biz ne dersek diyelim herkes ilk sene kesin hata yapıyor. bende yaptım. ama Allah'tan ilk sene bu siteyi buldum da hatalarım çok olmadı. Ayrıca adı geçen şirket hakkında kötü birşey duymadım ama yüksek fiyat çektiklerini biliyorum.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

profosyonel watçı arkadaşım ben sana açıklim neden UT bu fiyata çünkü adamlar türkiyenin en iyi firması en iyi olmasının en büyük sebebi ise amerikadaki en büyük ve geçmişi en parlak work and travel aracı firmasının türkiye ayağı adamlarda işini iyi yapınca yemede yanında yat biraz araştırarak bilgi verirsen insanlara daha faydalı olur duydum işittim le açıkcası bu işler yürümüyor burada bu kadar öğrenci okyanusu geçicek izin verelim de doğru bilgilerle gitsinler...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

iki buçuk ay kaldı Amerikaya gitmeme ancak daha işim belli olmadı UT la gidip iyi işe yerleşen varmı işleri beğenmedik baştan daha iyi işler gelir diye şimdi kötü işlere kaldık napıcaz bilmiyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hem şirket hem iş arıyorum yardımcı olursanız sevınırım !!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Lost35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iki buçuk ay kaldı Amerikaya gitmeme ancak daha işim belli olmadı UT la gidip iyi işe yerleşen varmı işleri beğenmedik baştan daha iyi işler gelir diye şimdi kötü işlere kaldık napıcaz bilmiyorum
    aynen bende ut ile gidiyorum , danışmanın kim? -benim danışman 19 marttaki job-fair i önerdi .

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ut ile gidiyorum bende birsürü problem yaşadım..tabiki danışmanlarda çok önemli bu durumda ama genel olarak hep problem hep problem oldu..yaşadığım için paylaşma ihtiyacı duydum sadece..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

united towersla 2009 yılında gıtmıstım ve amerıka'dakı arkadaslarımla bırlıkteydık dıger sırketlerle gıden arkadaslarım vardı ve baya sorun yasamıslardı ama allahı var bnım her maaılıme cevap geldı ve yardımcı oldular.en pahalı sırket ama en kalıtelısı.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

kardeşim ben ut ile gidiyorum çok memnunum pişman olmassın yani

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

şuana kadar united towers tan çok memnun kaldım maillerime hemen cevap verildi bütün aşamalarım adım adım ve karışılklık olmadan ilerledi ds im 2 haftayı dolmadan geldi iş fuarına gelince ondada sıkıntı yaşamadım sağolsun danışmanım çok iyi bakalım amerikada sorun yaşayınca yardım edeceklermi ama hiç süphem yok ellerinden geleni yapacaklarına inanıyorum
    when life gives you lemons, make lemonade

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)