Sayfa 2 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 12345612 ... SonuncuSonuncu
Toplam 384 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mc Donalds İşlerinde Çalışmayı Düşünenler

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı yakuza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim gittigim yerde muhtemel calısabilecegim 5 restaurant vardı. Ama sadece bizim restorantta 70-80 civarı calısan vardı, 8 i degisim ögrencisi olmak üzere. Calıstıgım restorant da otoyol kenarındaki ufak tefek alısveris merkezlerinin bulundugu mola parkı icindeydi. Otoyol ve belde islek oldugu icin Mc de cok calısıyordu. Hatta 5 Mc icinde en yogunuydu, satıs rekorları kırdıgımız ve asırı yorucu pazar günleri oluyordu.
    İşte bizim dükkan http://maps.google.com/maps?f=q&hl=t...h&z=19&iwloc=A
    yakuza senin calistigin yer bizim calisacgimiz yere yakınmıs Mobile AL ye 1,5 2 saat surer arada pensacola var pensacola nasil gittin mi?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

valla ben de pensacola ya gidecem kardeşim.. bu konuda ne düşünüyosun?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yakuza navarre deyince benim ilgimi cekmemisti ama navarre pensacolaya cok yakin bende pensacola da blue angel de calistim. sara kiralayip gezigim zamanlar senin calistigin mcdonalsa gelmistim bile bide pensacola da circuit city de iki turkle karsilasmistim onlarda tarif ettiklerine gore senin mcdonals ta calisiyolardi. belki gorusmusuzdur neyse bu arada konuyla alakali olarak navarre ye ve pensacolaya sinir olan Alabama daki mdonalslarda calisan tum arkdaslarim istisnasiz minimum 60-70 saat calisiyolardi. o yuzden o taraflara gidcek olan arkadaslarin alabamayi secmelerini oneririm.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

anlatıklarınız cok gusel, benım daha nereye gıtcegım bıle hala bellı degıl beklemedeyız yanii ama ds belgem geldı bakalım hayırlısı maceralarınız beklıyorum.Guzel 2008 watı dılıyorum herkese...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende herkese güsel bi 2008 yazı olmasını diliyorum.. bu arada pensacola yı nden herkes sevmiyo ..ben tırsmaya başladım artık

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı zubeyr86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yakuza navarre deyince benim ilgimi cekmemisti ama navarre pensacolaya cok yakin bende pensacola da blue angel de calistim. sara kiralayip gezigim zamanlar senin calistigin mcdonalsa gelmistim bile bide pensacola da circuit city de iki turkle karsilasmistim onlarda tarif ettiklerine gore senin mcdonals ta calisiyolardi. belki gorusmusuzdur neyse bu arada konuyla alakali olarak navarre ye ve pensacolaya sinir olan Alabama daki mdonalslarda calisan tum arkdaslarim istisnasiz minimum 60-70 saat calisiyolardi. o yuzden o taraflara gidcek olan arkadaslarin alabamayi secmelerini oneririm.

Bu haftalık calısma saatleri tamamen sans isi ve bizde de o yoktu. Bizim patronlar pintiydi managere tembih etmisler kesinlikle overtime vermiodu. Halbuki baska Mc donaldslarda 60-70 saat calısanları ben de cok duymustum Calısma ve para bakımından cok süper deildi ama deniz günes ortam bakımından iyiydi bizim orası. Alabamada deniz arardım gitmis olsaydım.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Pensacola hakkında ne kötü ne de iyi bir seyler duydum. Ama o çevredeki Ft Walton Beach, Destin, Navarre a göre daha büyük bir yer, nüfus olarak da yerlesim olarak da. 2. is imkanı ve calısıp para kazanma imkanı daha fazla olr senin icin, ama büyük sehir havası sıkıcı gelebilir belki...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı yakuza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pensacola hakkında ne kötü ne de iyi bir seyler duydum. Ama o çevredeki Ft Walton Beach, Destin, Navarre a göre daha büyük bir yer, nüfus olarak da yerlesim olarak da. 2. is imkanı ve calısıp para kazanma imkanı daha fazla olr senin icin, ama büyük sehir havası sıkıcı gelebilir belki...
    TŞK EDERİM KARDEŞİM İNŞ HAYIRLISI OLUR HERKES İÇİN

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yakuza çok yararlı bir konu olmuş teşekkürler verdiğin bilgiler için..
    Ben de Destin Mc Donald'sta çalışmayı düşünüyorum bir aksilik çıkmazsa..
    Destin hakkında bilgin varsa yazarmısın?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar konaklamada kimlerle kaldiniz?bunlari managerler mi ayarliyor?birde wat partyleri oluyor mu

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı koko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yakuza çok yararlı bir konu olmuş teşekkürler verdiğin bilgiler için..
    Ben de Destin Mc Donald'sta çalışmayı düşünüyorum bir aksilik çıkmazsa..
    Destin hakkında bilgin varsa yazarmısın?
    Destinde yaşamıyordum ama Destinde bir çok kez bulundum. Denizi süper, gece kulüpleri güzel, özellikle Nighttown ı tavsiye ediyorum. Big Kahunas eğlence ve su parkı var, alısveris merkezleri var. Nike Factory Store vardı benim bildigim kadarıyla. Güzel yani kesinlikle memnun kalırsın. Ayrıntılı bilgi istersen Fatih26 yı bulmanı öneririm

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı tevenen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar konaklamada kimlerle kaldiniz?bunlari managerler mi ayarliyor?birde wat partyleri oluyor mu
    Konaklamada olayında orlarda Türk varsa sizinle aynı iste calısıcak büyük ihtimalle onlarla kalırsınız. Ama yoksa wat ögrencilerinin yanında kalıcaksınız. Ama her halukarda sorun olmaz, eglenceli güzel bir yaz gecirirsiniz. Wat partileri yapmanız zor olr ama belki Abd li arkadaslarınız parti yaparsa onlarla takılırsınız

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar Mc Donalds taki kiyafetleri onlarmi karsiliyor biz burdan neler goturmeliyiz ?yardiminizi bekliyorum
    Safinaz...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yok mu cevap yazan necro yakuza zubeyr?
    Safinaz...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

offerletter da yazması gerekir.
    örneğin bizimkini onlar karşılıyor ama siyah ayakkabıyı bizim getirmemizi istiyorlar...
    Time division multiplexing of fibre optic interferometric sensor

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

arkadaslar Mc Donalds taki kiyafetleri onlarmi karsiliyor biz burdan neler goturmeliyiz ?yardiminizi bekliyorum
    gömleğini ve şapkanı onlar veriyorlar, ama siyah bir ayakkabı ve siyah bir pantolon alman gerekiyor...
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yakuza oncelikle konuyu actigin icin cook tesekkurler
    bende Mc Donalds ta calisicam bu yaz Mobile AL ye gidecem ds2019 bekliyorum ilk once ben ingilizcemi epey ii hale getirmek istiyorum bunu basarabilir miyim
    tevenen bende Mobile AL da Mc Donalds'da çalışıcam bu yaz şartlar sanırım seninkiyle hemen hemen aynı ne zmn iş başı yapacaksın sen??

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı allegria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tevenen bende Mobile AL da Mc Donalds'da çalışıcam bu yaz şartlar sanırım seninkiyle hemen hemen aynı ne zmn iş başı yapacaksın sen??
    dostum 25 haziranda basliyacagim ya sen?
    Safinaz...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ben daha önce McDonalds'da çalışmıştım.

Ayakkabı hariç herşeyi bize vermişlerdi yani şapka,gömlek,kravat ve pantolon.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alleglia ve tevenen kardesler ben de 11 haziran gibi baslicam mc donalds da isterseniz sizi karsilayim havaalaninda

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

olur dostum ozel msjden msnmi atayim ekle
    Safinaz...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

burdan 13 hazirandan once six flags great americaya gidecek olanlara sesleniyorum.Beni karsilayacak yok mu :P
    Did u see the lights,as they fell all around u?Did u hear the music,Serenade from the stars?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Selam arkdaşla bende bu yaz mobile deyim vizeyi alabilirsem Mc donaldsda çalışacağım sizin gibi irtibat kuralım...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

walla süper olur fritz ben yalnız gidicem düşünüorum napıcam die oralarda bi başıma die

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu arada bende 23 haziranda başlicam işe vize görüşmesine 28 mayısta gidicem o yüzden daha biletimi almadım ayırtmadımda napıcam bilmiorum siz aldınızmı??

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bende almadım nedenide gelmek bilmeyen Ds formu ama biletimi ayırttırdım bence sende ayırt nede olsa alma zorunluıluğun yok..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tevenen seni ekledim ama ben ozelden msj atamaiyorum hala ozel msj atabilenler msnlerini verirlerse ii olur

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ewt bu aralar ayırtıcam inşallah biraz araştırdım internette 800€dan aşağı bilet bulamadım bi firmayla görüşmeyi düşünüyorum, bu arada facebook grubunda AL mobile yolcuları die topic actım ordanda konuşabilirz arkadaşlar

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

allergia ben bursaliyim ailem bursa da ama ben istanbulda okuom. sen nerde kaliyosun? ben facebook hesabimi kapattim brdan bana ulasirsaniz ii olur

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu arada tevenen msnini yollamışsın özelden ama benim msnde bi sorun war bu akşam açamıyorum sana özelden msjda atamıyorum facebook grubunda wall'a son yazan benim ordan yazabilirsiniz şimdilik ok??

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)