Sayfa 13 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 3910111213
Toplam 384 adet sonuctan sayfa basi 361 ile 384 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mc Donalds İşlerinde Çalışmayı Düşünenler

Acemi Watçı tucem.aydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı zehra1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba bende aynı şlirketle oraya gidecem acaba sen ne zaman gıdeceksın
    merhaba alabama mc lerde çalışıcakmışşsın batugol adlı üyede orda çalışsıcakmıs bende 1 arkadaşımla beraber orda çalışıcam eğer haberleşirsek beraber uçak bileti alırsak daha uyguna olur ve topluca gidersek orda işlerimiz daha kolaylaşır.Eğer iletişime geçmek istersen mail adresimi msj olarak attım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar bende maryland ocean city racetrack road daki Mc de işe başlayacağım gelecek olan var mı ?

Acemi Watçı Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı anils Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bende maryland ocean city racetrack road daki Mc de işe başlayacağım gelecek olan var mı ?
    Ben de aynı yerdeyim OC MD MC'te. Ama orda iki MC var biri tam kuzey diğeri güneyde. Ben güneydeyim. Ama zaten ikisi arası 3km falan sanırım en fazla. Mutlaka denk geliriz. Burdan bayağı kişi var OC'de.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet baya ortak tanıdık var içinizde travel i batıda yapmak isteyen var mı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkadaşlar, bu yaz Gulfport MS Mcdonald's da çalışacağım başka çalışacak arkadaş varsa tanışalım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba Arkadaşlar Bu yaz Loxley Alabama Mc Donald's ta çalışacak varsa tanışalım.. Beraber 3 ay geçireceğiz sonuçta

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı yunussbenli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar Bu yaz Loxley Alabama Mc Donald's ta çalışacak varsa tanışalım.. Beraber 3 ay geçireceğiz sonuçta
    loxley deilde orange beach var olur mu?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Herkese iyi forumlar,
    18 Haziran'da Alabama Mobile de Mcdonalds'a gideceğim. O tarihta başka gelen var mı acaba? beraber gidebiliriz.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

merak ettiğiniz herseyi elimden geldiğince cevaplayabilirim arkadaslar güncel sorular gordukce cevap atabilirim bekliyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhabalar Bende 20 Haziran Alabama Mobile Mc donaldstayım =)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı burengi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi forumlar,
    18 Haziran'da Alabama Mobile de Mcdonalds'a gideceğim. O tarihta başka gelen var mı acaba? beraber gidebiliriz.
    merhaba bende arkadşımla gideceğim 14 haziranda orda olacağiz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Arkadaşlar Gulfport, Mississippi ye gidecek var mı ? McDonald's da calısacağım bende 9 haziranda gidiyorum. Gidecek varsa irtibata gecebiliriz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı burengi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi forumlar,
    16 Haziran var olmadı ben gider orda beklerim seni

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar 22 haz South Yarmouth MA mc donalda gidiyorum önceden çalışan var mı?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Mcdonalds ta çalışmanın altın kuralı "ASLA GRİLL DE KALMA" bütün geçirdiğiniz ve geçireceğiniz yaza lanet etmek istemiyosanız sakın ocakta köfteci olmayın..

Acemi Watçı Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar şu an Ocean MD'deyim ve bir arkadaşımla West Ocean'daki Dollar Tree'nin karşısındaki Rambler Motelde kalıyorum. Ancak başıma gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir. Arkadaşım Doug Roller'de çalışıyor. Daha kapısına gider gitmez Türk manager hemen gel ihtiyacım var sana dedi ve belge ne sevis ne sosyal güvenlik kartına bakmaksızın işe aldı çocuğu... Ben de kendi işim olan 32. caddedeki MCDonalds'a gittim falan hayal kırıklığına uğradım. Elena mı ne bir manager var bayan ve duyduğum kadarı ile Türkleri sevmiyormuş. Kadın sosyal güvenlik kartım olmadan alamam seni diyor ısrarla. E Pointe başvurdum gidip almak için. Ancak sosyal güvenlik kurumu şehir dışında ve başvurdun aldın diyene kadar 10 gün geçiyor. O vakte kadar parasız kalırım. Anlamadığım şey arkadaş hemen işe başlarken bana neden bunu şart koşuyor. Diğer bütün evraklar hazr. Gördü. Ama almıyor kadın ısrarla... Kart gelene kadar ne yapmam lazım deneyimli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Hiç aklıma gelmezdi çok zor durumda kaldım. Deli gibi pişmanlık var... Türk'ün gerçekten Türk'ten başka dostu yok onu anladım...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Lee-on! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şu an Ocean MD'deyim ve bir arkadaşımla West Ocean'daki Dollar Tree'nin karşısındaki Rambler Motelde kalıyorum. Ancak başıma gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir. Arkadaşım Doug Roller'de çalışıyor. Daha kapısına gider gitmez Türk manager hemen gel ihtiyacım var sana dedi ve belge ne sevis ne sosyal güvenlik kartına bakmaksızın işe aldı çocuğu... Ben de kendi işim olan 32. caddedeki MCDonalds'a gittim falan hayal kırıklığına uğradım. Elena mı ne bir manager var bayan ve duyduğum kadarı ile Türkleri sevmiyormuş. Kadın sosyal güvenlik kartım olmadan alamam seni diyor ısrarla. E Pointe başvurdum gidip almak için. Ancak sosyal güvenlik kurumu şehir dışında ve başvurdun aldın diyene kadar 10 gün geçiyor. O vakte kadar parasız kalırım. Anlamadığım şey arkadaş hemen işe başlarken bana neden bunu şart koşuyor. Diğer bütün evraklar hazr. Gördü. Ama almıyor kadın ısrarla... Kart gelene kadar ne yapmam lazım deneyimli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Hiç aklıma gelmezdi çok zor durumda kaldım. Deli gibi pişmanlık var... Türk'ün gerçekten Türk'ten başka dostu yok onu anladım...
    Dostum bayağı geçmiş vakit görmedim arkadaşın anına 10 günlük gitseydin keşke ama geç oldu durum çözülmüştür umarım neler oldu anlatır mısın

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar mcdonalds hiç düşünmeyin saatiniz çok düşük oluyor benim ilk paycheckim 50$dı ailem para göndermeseydi 15 gün daha 50$la geçinmek zorunda kalıcaktım.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

şu an mcdonaldsda çalışıyorum ..tam bir şerefsiz patronum var..hayatımda geçirdiğim en kötü yaz dönemini geçiriyorum.saatler düşük,ücretler düşük, sakın ama sakın mcdonaldsı tercih etmeyin.köpek gibi çalışıp hiçbir şey kazanamıyorsunuz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu işi çok seven de var nefret eden de bizde ne gibi özellikler olmali ki evet mc Donald's bize göre diyebilelim?
    IT'S NOW OR NEVER '

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

WATÇILAR!!! Mcdonaldsta napıyorsunuz. Kasaya mı veriyorlar bizi? Sipariş alma kısmına biz bakmıyoruz herhalde. Arkada yemek mi hazırlıyoruz detaylı söylermisiniz lütfen.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Genelde arkadas yemek hazirligi ve temizlik oluyor. Eger eli yuzu duzgun , ingilizcesi iyi bir bayansan kasaya da gecebiliyorsun. Ama fast food isi en son tercih olmali. Hatta sirkete asla istemediginizi soyleyin zorunlu kalirsaniz gidersiniz. Fast food isleri icinde de en kotu yorumlarin geldigi yer de mc donalds dir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben Mcdonalds ta çalıştım ve gayet memnundum, kişiden kişiye değişir iyi veya kötü olduğu. Pozisyon olarak genelde haftada bir rotasyon oluyor. Sonra en uygun pozisyon sizin için hangisiyse yani hangisinde daha hızlıysanız orada kalıcı oluyorsunuz.

Acemi Watçı sugras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Herkese merhaba,

Hiç sıkılmadan tek tek bütün sayfaları okudum. Gidenlerden ve gideceklerden görüşlerin olduğu bol bilgili bir konu olmuş. Yalnız anlamadığım tek konu memnun olan kişiler ile memnun olmayan kişilerin anlattıkları arasındaki fikir ayrılıkları.Bence üniversite eğitimi alan bir kişi eğitim sürecinde, ülkesinde ortalama olarak 2 yada 3 işte çalışmış olması gerekir. Bu bir zorunluluk değil de biraz daha hayata ve zorluklara geçiş konusunda tecrübe edinmekten gelir. Problem yaşayan arkadaşlar Supervisor ile bir problem yaşıyor ise bu kabul görebilir bir olaydır. Lakin iş konusunda ben ağırlık kaldıramam, ben grill side'ta ( köftecilik diyen de var ) çalışamam ya da en basitinden ben tuvalet temizliği yapamam gibi davranışlar sergileyip iş koşullarını eleştirmek ne denli doğru olur bilemiyorum. Sonuç olarak kendime göre bir konuşma yapacaksam turizm lisesine gitmeden önce bile çalıştığımı baz alırsam böyle bir yerde çalışmak pekte kötülenecek bir durum olmamalı. Sanıyorum ki work and travel öğrencileri United states'e gittiklerinde filmlerde ki gibi bir ortam arzuluyorlar ya da ben rahat rahat çalışayım ama herkesin kazandığını kazanayım gibi bir düşünceleri var. Alaska işlerinin ne denli zor olduğunu biliyorken Mc Donald's ı kötülemek pekte doğru olmayacaktır.

Herkese bol keyifli, az sorunlu ve heyecan dolu bir W&T diliyorum. Hoşça kalın.
    Travel Management & Tourism Guidance of Gazi University

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)