Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Charlotteye Ulaşım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Question Charlotteye Ulaşım

Merhabahalar herkese bugün işverenle olan görüşmem sonucunda işe kabul edildim.İş yerim charlottede.Charlotteye direk Türkiye üzerinden uçak bileti yok avrupa üzerinden 1-2 aktarmayla biletler var.Bunların fiyatları 2 aktarmalar 2-2.5 bin tl civarında tek aktarmaların fiyatları 3 bin tllere dayanıyor hatta geçiyor.Schengen vizesi transit vize derken yol masrafım yine 3 bin tlleri bulacak.Bende Türkiye üzerinden direk Atlanta gidiş dönüş uçak bileti almayı düşünüyorum 2.4 bin civarına aktarmasız bulunuyor.Atlantadan charlotteye otobüsle geçsem bu durum vize alırken sıkıntı çıkarır mı ?Tabi dönüşte atlantadan olacak travel bitişinde tekrardan atlantaya dönmek kafa karıştırıyor.Sizler ne önerirsiniz tecrübeli arkadaşlardan fikirler bekliyorum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba , benim de yarın görüşmem var ve eğer kabul edilirsem bende Charlotte ' e gideceğim. Nasıl gideceğiz anlatan olursa sevinirim. Bu arada işverenle görüşmende ne sordular yardımcı olursan çok sevinirim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Biraz geç gördüm cevabınızı belki siz mülakata girdiniz diğer okuyanlara fikir vermesi açısından ; klasik mülakat soruları kendini tanıt gün içinde neler yaparsın.ama ilgimi çeken sorulardan birisi ise amerikaya gidince seni bekleyen en büyük sorun ne olacak. Neden bu işi istiyorsun gibi gibi.Oldukça güler yüzlü olmaya özen gösterin buna dikkat ediyorlar.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı greenarrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz geç gördüm cevabınızı belki siz mülakata girdiniz diğer okuyanlara fikir vermesi açısından ; klasik mülakat soruları kendini tanıt gün içinde neler yaparsın.ama ilgimi çeken sorulardan birisi ise amerikaya gidince seni bekleyen en büyük sorun ne olacak. Neden bu işi istiyorsun gibi gibi.Oldukça güler yüzlü olmaya özen gösterin buna dikkat ediyorlar.
    Merhaba teşekkürler hiç problem değil , geçtim sanırım düzgün bir şekilde sohbet ettik bir problem olduğunu düşünmüyorum. Siz nerede çalışacaksınız ? Parkta çalışacağım ben, ulaşımı da bir şekilde halletmemiz gerekiyor.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende carowinds cedair parkta çalışacağım.Evet ulaşım biraz sıkıntı dediğim gibi atlantaya buldum thyden bir tane.Diğer baktıklarım ise hep avrupa aktarmalı, ucuz olmaları avantaj ama bunlarda zaman kaybı ve vize işleri derken yine aynı paraları buluyor.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende carowinds cedair parkta çalışacağım.Evet ulaşım biraz sıkıntı dediğim gibi atlantaya buldum thyden bir tane.Diğer baktıklarım ise hep avrupa aktarmalı, ucuz olmaları avantaj ama bunlarda zaman kaybı ve vize işleri derken yine aynı paraları buluyor.

Bende carowinds ' de çalışacağım. Tek mi gideceksiniz ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı awfullycold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende carowinds ' de çalışacağım. Tek mi gideceksiniz ?
    arkadaşımla gideceğim

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Merhabahalar herkese bugün işverenle olan görüşmem sonucunda işe kabul edildim.İş yerim charlottede.Charlotteye direk Türkiye üzerinden uçak bileti yok avrupa üzerinden 1-2 aktarmayla biletler var.Bunların fiyatları 2 aktarmalar 2-2.5 bin tl civarında tek aktarmaların fiyatları 3 bin tllere dayanıyor hatta geçiyor.Schengen vizesi transit vize derken yol masrafım yine 3 bin tlleri bulacak.Bende Türkiye üzerinden direk Atlanta gidiş dönüş uçak bileti almayı düşünüyorum 2.4 bin civarına aktarmasız bulunuyor.Atlantadan charlotteye otobüsle geçsem bu durum vize alırken sıkıntı çıkarır mı ?Tabi dönüşte atlantadan olacak travel bitişinde tekrardan atlantaya dönmek kafa karıştırıyor.Sizler ne önerirsiniz tecrübeli arkadaşlardan fikirler bekliyorum.
    Vizeyle betin hicbir alakasi yok. Donusu new yorkta al atlanta degil. Gidisi kafana gore ayarla

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşımla gideceğim
    Merhaba,gittiğinizi düşünerek yazıyorum.Ben de bu yaz gidicem carowinds a.vize görüşmem kaldı sadece ama şimdiden araştırmaya çalışıyorum ne olup bittiğini Tek başıma gideceğim için heyecanlıyım açıkçası,önerebileceğiniz şeyler var mı bir de çalışma saatlerimi bilmiyorum şu an ama ikinci iş için vaktiniz kalıyor muydu?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)