Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: VA / Williamsburg

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart VA / Williamsburg

Herkese iyi günler arkadaşlar bundan önce Atlantic City için başlık açmıştım olmadı kısmet değilmiş şimdi burayı deneyeceğim. Williamsburg hakkında genel ve güncel bilgi verebilir misiniz acaba?
    - 2.iş imkanı
    - Şehir hareketliliği
    - Hayat ne kadar pahalı..
    Aklınıza ne gelirse söyleyin lütfen

Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı kript10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi günler arkadaşlar bundan önce Atlantic City için başlık açmıştım olmadı kısmet değilmiş şimdi burayı deneyeceğim. Williamsburg hakkında genel ve güncel bilgi verebilir misiniz acaba?
    - 2.iş imkanı
    - Şehir hareketliliği
    - Hayat ne kadar pahalı..
    Aklınıza ne gelirse söyleyin lütfen

Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.
    Merhaba , oncelikle genel olarak Williamsburg turistik bir yerdir ancak cok yogun sayilmaz. Virginia Beach in dibi oldugundan cok yogun olmasina gerek yok. Virginia Beach yeterince yogundur. AYrica arama yaparak altta verecegim konu linklerine ulasibilirsin.

https://www.turkishwat.net/virginia-...liamsburg.html

https://www.turkishwat.net/havaalanl...i-hangisi.html

Bunun disinda spesifik isvereni de aratabilirsin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba , oncelikle genel olarak Williamsburg turistik bir yerdir ancak cok yogun sayilmaz. Virginia Beach in dibi oldugundan cok yogun olmasina gerek yok. Virginia Beach yeterince yogundur. AYrica arama yaparak altta verecegim konu linklerine ulasibilirsin.

https://www.turkishwat.net/virginia-...liamsburg.html

https://www.turkishwat.net/havaalanl...i-hangisi.html

Bunun disinda spesifik isvereni de aratabilirsin.
    Yazılar eski olduğu için tam bilgi vermez diye düşünmüştüm yoksa okudum her şeyi. Spring Hill Suites ve Marriott Residence Innde housekeeping işleri ver ikisinin de saatlik ücreti 9.5 dolar. 2.iş bulamazsam para yetmeyecek gibi ve 2.iş de nerdeyse imkansız diyorlar. Ne yapacağımı cidden bilmiyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

İkinci iş için uğraşırsan her yerde bulursun. Geçen sene o bölgeye giden biri vardı ve memnundu hayatından.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Yazılar eski olduğu için tam bilgi vermez diye düşünmüştüm yoksa okudum her şeyi. Spring Hill Suites ve Marriott Residence Innde housekeeping işleri ver ikisinin de saatlik ücreti 9.5 dolar. 2.iş bulamazsam para yetmeyecek gibi ve 2.iş de nerdeyse imkansız diyorlar. Ne yapacağımı cidden bilmiyorum
    Williamsburg basligini gorunce birden eski anilarim canlandi gozumde Tabi baya oldu artik oralara gitmeyeli ama saati 9,5 dolar her yerde ideal saat ucreti. Williamsburg pahali bir yer degil. Diger sehirler kadar da sıkıcı degil. Benim daha onceden yazdigim yazilar var. Onlar mutlaka yardimci olur. 2. is icin de bulabilirsin biraz ugrasirsan. Ama erken gitmek her zaman icin onemli.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Williamsburg basligini gorunce birden eski anilarim canlandi gozumde Tabi baya oldu artik oralara gitmeyeli ama saati 9,5 dolar her yerde ideal saat ucreti. Williamsburg pahali bir yer degil. Diger sehirler kadar da sıkıcı degil. Benim daha onceden yazdigim yazilar var. Onlar mutlaka yardimci olur. 2. is icin de bulabilirsin biraz ugrasirsan. Ama erken gitmek her zaman icin onemli.
    Dün mülakatım oldu olumlu sonuçlandığını söylediler kesinleşti gibi yani hala araştırıyorum napılır falan diye.. gece hayatı pek iyi sayılmaz diyorlar o bir miktar üzmedi değil.. 10 haziran gibi gidicem çok mu geç olur acaba

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Dün mülakatım oldu olumlu sonuçlandığını söylediler kesinleşti gibi yani hala araştırıyorum napılır falan diye.. gece hayatı pek iyi sayılmaz diyorlar o bir miktar üzmedi değil.. 10 haziran gibi gidicem çok mu geç olur acaba
    Gece hayati o kadar kotu sayilmaz. Guzel barlar var. 10 haziran guzel zaman. Gec degil.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bugün imzalamam gereken bir belge gönderdiler de maaşın yüzde 20si vergiye gidiyormuş doğru mu bu ya

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Bugün imzalamam gereken bir belge gönderdiler de maaşın yüzde 20si vergiye gidiyormuş doğru mu bu ya
    Evet. her 2 haftalik paycheckinden vergi kesilecek. Merak etme, vergiden sonra kalan para senin kalacak yer, ulasim, yemek vs. masraflarina yeter. 2. is bulursan ekstra paran olur iste. O kesilen vergi de Turkiye'ye dondukten sonra tax return dedigimiz sekilde sana iade edilecek. Forumda tax return basliklari var. Onlari incele. Ne demek istedigimi anlarsin.
    ""Let the game begin""

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)