Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: United Towersın ön başvuru ücretimi vermemesi

Acemi Watçı serkan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Standart United Towersın ön başvuru ücretimi vermemesi

Yaklaşık 5 ay önce floridada internship yapmak için UT ye kaydoldum. Sözleşme imzalandı ve 500 dolar ön kayıt ücreti verdim. Vize süreci, gelen işlerden bana dönüş yapılmaması, gelen işlerin kötü lokasyonları sebebiyle işe yerleştirilmedim ve para iademi istediğimde para iadem yapılmıyor. Ellerinde sözleşmeleri olduğu için 500 dolarımı vermiyorlar ve telefonlara çıkmıyorlar . Bu konuda ne yapılabilir arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı serkan1991 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 5 ay önce floridada internship yapmak için UT ye kaydoldum. Sözleşme imzalandı ve 500 dolar ön kayıt ücreti verdim. Vize süreci, gelen işlerden bana dönüş yapılmaması, gelen işlerin kötü lokasyonları sebebiyle işe yerleştirilmedim ve para iademi istediğimde para iadem yapılmıyor. Ellerinde sözleşmeleri olduğu için 500 dolarımı vermiyorlar ve telefonlara çıkmıyorlar . Bu konuda ne yapılabilir arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.
    Kardesim anladigim kadariyla sirketle gorusmeye gittiginde Florida da staj istemissin senin bu istegini gorup kaydini almislar. Florida da is bulamayinca parani iade istemissin. Buraya kadar dogru mu anladim? Eger dogruysa malesef bakman gereken yer sozlesmedir. Imzaladigin sozlesmedeki iade kosullarina gore para iade ederler. Eger sozlesmede senin hakli oldugun taraf oldugunu goruyorsan direk bir avukat araciligiyla parani geri al. Eger sozlesmede onlari hakli cikartan maddeler varsa yapacak bir sey yok. Ilk kayit olurken Floridada ise yerlesim olmazsa para iade edilir gibi bir madde ekletmeliydin.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu şirketlerin tek dertleri öğrencilerden kazanabildikleri para kazanmak. Yolunacak kaz muamalesi resmen.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)