Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ocean City Food Lion

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Ocean City Food Lion

Merhaba arkadaşlar 2 senedir wat programını yapmaya çalışıyorum ama hep son dakika aksilikleri yüzünden askıya almak zorunda kalıyordum bu sene kaydımı oldum bi aksilik olmazsa (inş) kesin gidiyorum haftaya bir iş mülakatım da var Ocean City Food Lion da kasiyer ya da reyon görevlisi olucak. Sormak istediğim nasıl bir yerdir bu Ocean City ya da Food Lion daha önce burada wat yapan var mı? buraya gittiğimde 2. bir iş bulabilirmiyim yada bu yerde overtime yapıyorlar mı en ufak bilgi kırıntısı olsa dahi duymak istiyorum tek başıma olacam bu sene her şeye hazırlıklı olmak istiyorum teşekkürler.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Eger detayli bilgi almak istiyorsan zaten Ocean city ile ilgili bir cok konu var halihazirda acik onlari kontrol et. Genel olarak anlatacak olursam, canli guzel bir yerdir. Zaten tatil yeri Ocean city. Ev konusu genelde hep sorun olur, cunku bircok wat ogrencisi gelir ve tatil yeri de oldugundan dolayi hem genele gore daha pahali olur ve hem de ev bulmak kolay olmaz en baslarda, tabi daha onceden ayarlamadiysan. Biraz ugrasturabilir yani. 2. is bulup bulamama sana bagli biraz da. Bulmak biraz zaman alabilir ilk baslarda ama ilerleyen zamanlarda eger ararsan bulabilirsin. Tek basina olmanda genel anlamda sikinti olacagini sanmiyorum belki en baslarda biraz sikinti cekebilirsin ama zaten orada bir suru insanla tanisip arkadas edinirsin. Daha fazla sorun olursa sor cekinme cevaplayan elbet olur. Iyi watlar dilerim simdiden.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Teşekkürler cevabın için haftaya mülakatlara girecem ona göre iş kesinleşecek ve kalıcak yeri iş veren ayarlıyor ben kendim bulmuyorum

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Arama butonunda ocean city aratirsan baya bir mesaj bulcaksin. Bunun disinda ocean city e gidip pisman olani pek gormedim. Oldukca guzel bir yaz gecirirsin bence.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ocean city o kdr iyi mi , ben de srkete burdan is istedgimi soyleyim o zaman

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Ocean city oldukca hareketli , cok sayida watci bulunan , Maryland ve cevre eyaletlerin en gozde tatil sehirlerinden biridir. Eger erken gidilebilirse yani mayis sonu ya da haziranin ilk gunleri gibi, ikinci is bulmak cok kolaydir. Haziran ortasi gibi gidenler icin de Temmuz ilk haftasindan sonra ikinci is imkani oldukca cok olmaktadir. Bu bilgiler isiginda Amerika`daki tek bu ozellikte yer mi tabiki degil. Amerikada bu ozelliklerde baska bolgeler de mevcuttur. Tek bir yere odaklanmayin.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de Maryland eyaletinde çalıştım ve Ocean City e birkaç kez gittim. Her gittiğimde baya kalabalıktı ve tanıştığım watçılar memnundu.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)