Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vize alamama durumları

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Vize alamama durumları

Merhaba, bu sene ilk kez wat yapmayı düşünüyorum ama korkum vize alamamak.. WaT için ailemde kredi çekme durumu var benim için ama vize alamazsam bizimkilerin yüzüne bile bakamam. Ortalamam 1.70 bu dönem yükselteceğimi düşünüyorum ama hep bi' riski olduğunu düşünüyorum. Sizce bu durumda denemek mantıklı mıdır?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Dostum ailenin , durumunu bilmiyorum ancak kredi ile gitmek cok iyi karar degil. Ailenin bunu zorlanmadan odeme durumu varsa o baska. Ikinci konuya gelirsek en kolay Amerikan vize wat vizesidir. Eger vizeyi alamazsan da sanirim 300 dolarin yanacaktir ki bu donemki ortalamani olabildigince yuksek tutarsan mesela 2.5 ve ustu super olur , o zaman vize gorusmesinde gecmiste sorun yasadigini artik duzeldigini anlatabilirsin. Kacinci sinifsin?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Geçtiğimiz yıl 1.5 ile vize alanı gördüm ama bu demek değil ki sen kesin olarak vize alırsın. Yine de ortalamanı 2'ye yaklaştırırsan bence şansın yüksek.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben olsam kesin denerdim ve deniyorum Benim de ortalamam 1.83 ama bu dönem 2 nin üzerinde gelecek ve genel ortalama 2 civarı olacaktır.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hazırlığı 1.5 senede geçtim şu an 3. Sınıf olarak gözüküyorum, ingilizce işletme okuyorum ingilizceme güveniyorum ama korkum vizeden dolayı herkes bir şeyler anlatıyor, 1.64’le alan da var 2.50 yle alamayan da. Kendime güveniyorum ama bilmiyorum napsam geçen sene sağlık sorunlarından okula gidemedim, notlarım kötüydü bu sene çok çok daha iyi olacak dönem 2.50 genel de 2 üstü olur sanırım. Yorumlarınız için çok teşekkürler bu arada

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı cimbom_mert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hazırlığı 1.5 senede geçtim şu an 3. Sınıf olarak gözüküyorum, ingilizce işletme okuyorum ingilizceme güveniyorum ama korkum vizeden dolayı herkes bir şeyler anlatıyor, 1.64’le alan da var 2.50 yle alamayan da. Kendime güveniyorum ama bilmiyorum napsam geçen sene sağlık sorunlarından okula gidemedim, notlarım kötüydü bu sene çok çok daha iyi olacak dönem 2.50 genel de 2 üstü olur sanırım. Yorumlarınız için çok teşekkürler bu arada
    dedigin gibi olursa bence almama ihtimalin gercekten az. Yok diyemem cunku benim elimde degil

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bence korkmana gerek yok. Maddi olarak zorlamaycaksa wat güzel şey gerçekten. Yaşamanı isterim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benm ortalama 1.88 ve anca 1.93 filan olur. o zmn ben hic gtmeyim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hepinize bol sans en azindan ortalama derdim yok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks