Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 73 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wat 2018 Genel Sohbet Başlığı

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Wat 2018 Genel Sohbet Başlığı

Bu konu başlığında wat dışı sohbet edebilir ya da konularda yer almayacak bazı özel sorularınızı sorabilirsiniz. Biz yöneticiler ve diğer katılımcılar bu sorularınızı yanıtlayabilecektir. Ancak mesaj yazmadan ve soru sormadan evvel , bu mesajla alakalı konu olup olmadığını aratın lütfen. Bu sayede bilgileri bir arada tutmuş olup daha sonra forumu okuyanlar için bilgilere kolay ulaşım sağlamış oluruz. İyi watlar.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hayırlı olsun sonunda forumda hareket görüldü

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

eski bilgilere ulaşım konusunda problemler vardı. Sitenin bazı güncellemeleri yapıldı. artık önümüzdeki haftalarda google'daki yerini bulunca daha da çok hareketlenecektir.
    admin (at) turkishwat.net

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Zaten forumda bilgi acisindan herhangi bir sorun bulunmamakta. Sadece bazi teknik sorunlar vardi giderildi ve mobil uyumu ve forum temasi gibi diger ozellikler de surekli gelistiriliyor. Kisa sure icerisinde hepsi tamamlanmis olacak. Turkiye`de bu forumdan daha cok ve daha dogru bilgiyi bulabileceginiz herhangi bir yer bulunmamakta. Bundan sonra her hafta daha yogun bir forum olacaktir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de uzun sredir forumu okyordum ama kayit olamadim , simdi kayit olabldim. Baya konu okudum ve gitmis kdar oldum . Bu arada yazdgim konuya cevap verir msiniz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de geçen seneden beri tüm konuları neredeyse okudum ancak insan böyle hareketli konular görünce mutlu oluyor

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı daphnee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de geçen seneden beri tüm konuları neredeyse okudum ancak insan böyle hareketli konular görünce mutlu oluyor
    Aslinda dedigin gibi 10 yili askin suredir birikmis bilgi var ki ozellikle 2008-2012 arasinda birikEn bilgiye hic bir platform ulasamaz. Forum uzerinde guncellemelerle daha iyi olacaktir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba ben de yeni uye oldum. Bu sene wat yapmayi dusunuyorum ama daha isimi secmedim. sizce en iyi sehir ve is nedir ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hosgeldin. Ayni srulari benim de srdgumu varsayin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslinda dedigin gibi 10 yili askin suredir birikmis bilgi var ki ozellikle 2008-2012 arasinda birikEn bilgiye hic bir platform ulasamaz. Forum uzerinde guncellemelerle daha iyi olacaktir.
    Kesinlikle katılıyorum. Geçen sene gıtmeden evvel neredeyse her konuda bilgim oluşmuştu. Oraya gittiğimde de bu bilgilerin ne kadar doğru olduğunu test ettim. Bu nedenle dönüp bu bilgilere ben de katkı vermek istedim. Hem de yeni gidenlerle tanışmış oluruz.

[MENTION=1311]ozgursum[/MENTION]

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

[MENTION=12915]slnkckr[/MENTION] Hoşgeldin. Şirkete kayıt oldun sanırım. İş listesi vermediler mi daha?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı slnkckr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba ben de yeni uye oldum. Bu sene wat yapmayi dusunuyorum ama daha isimi secmedim. sizce en iyi sehir ve is nedir ?
    Oncelikle hosgeldin. Is konusuna gelirsek ezbere konusma yapmak yanlis olur. Onemli olan senin yapabilirligin ve sirketinin sana sundugu is listesidir. Bu listeyi bizimle paylasirsan sana yardimci oluruz. Imzamdaki is nasil secilir adli konuyu okumani tavsiye ediyorum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

az once okudum konuyu . bu arada cevapla kismini tikladigimdaozel olarak bir cevap yazmiyor. asagidaki hizli cevapla ordaki cevapla kisminin farki ne

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

@slnkckr Hoşgeldin. Şirkete kayıt oldun sanırım. İş listesi vermediler mi daha?
    hayir daha vermediler ay sonu gelecekmis liste

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

az once okudum konuyu . bu arada cevapla kismini tikladigimdaozel olarak bir cevap yazmiyor. asagidaki hizli cevapla ordaki cevapla kisminin farki ne
    Cevapla kismini tikladignda altta benim yaptigim gibi nicki yazarsan cevapladigin kisiye bildirim yollayabilirsin.

[MENTION=12915]slnkckr[/MENTION]

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hayir daha vermediler ay sonu gelecekmis liste
    Geldiğinde bizimle paylaşırsan forumdakiler yardımcı olacaktır. Ben geçtiğimiz sene gittiğim yere gideceğim için iş seçimiyle uğraşmıyorum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

[MENTION=1311]ozgursum[/MENTION] sen de hic isim vermiyn bu arda dedginiz gibi 2 srket sectim. Pztesi gidip kaydolucam birine

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Isim vererek seni istedigim gibi yonlendirebilirim. Bunu istiyorsun heralde Bu arada bugun iyi dusun kararini yarin ve kaydol gec olmadan.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkadaşlar , ben de kayıt oldum ve iş seçenekleri sunuldu . Palace Playland eğlence merkezini seçtim. Burası ile ilgili bilgisi olan var mı ?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı cemcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar , ben de kayıt oldum ve iş seçenekleri sunuldu . Palace Playland eğlence merkezini seçtim. Burası ile ilgili bilgisi olan var mı ?
    Oncelikle hosgeldin , Palace Maine de bulunuyor. Bolge Maine `in tatil bolgelerinden ancak yazin yagis gorulebilmekte. Bu da parkin kapanmasi anlamina gelebilir. Yanlis hatirlamiyorsam cok fazla saat vermiyorlar. Ancak 2. is bulabilirsiniz bolgede. Haftalik 35 civari saatle calisiliyordu gectigimiz yillarda. Bunun disinda soracaklarin varsa arama yaparak mevcut konulara yazabilrisin. Onemsiz kisa cevapli sorularini buradan sorabilirsin.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Eğlence Parkı güzel oluyor diye biliyorum. Gidenlerin çoğu ortamlarını övüyordu. Bu park da aynıdır bence. Güzel bir yaz geçireceğini düşünüyorum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Oncelikle hosgeldin , Palace Maine de bulunuyor. Bolge Maine `in tatil bolgelerinden ancak yazin yagis gorulebilmekte. Bu da parkin kapanmasi anlamina gelebilir. Yanlis hatirlamiyorsam cok fazla saat vermiyorlar. Ancak 2. is bulabilirsiniz bolgede. Haftalik 35 civari saatle calisiliyordu gectigimiz yillarda. Bunun disinda soracaklarin varsa arama yaparak mevcut konulara yazabilrisin. Onemsiz kisa cevapli sorularini buradan sorabilirsin.
    İkinci iş konusunu nasıl halledebilirim?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Cevapla kismini tikladignda altta benim yaptigim gibi nicki yazarsan cevapladigin kisiye bildirim yollayabilirsin.

@slnkckr
    tesekkurler [MENTION=1311]ozgursum[/MENTION]

[MENTION=9791]daphnee[/MENTION] geldiğinde sizinle paylaşıcam tabiki fikrinizi alırım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

@ daphnee umarım dediğin gibi olur. Ortam çok önemli gerçekten , tüm yaz onlarla olacaz sonuçta.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

herkese merhaba.

şuan iş seçme aşamasındayım. iki iş arasında kararsızım önerilerinizi rica edecektim.
    wısconsın dells - busser - 6,50$+tips - konaklama:340$
    west glacier - dishwasher - 9,50$ - konaklama:100$

açıkçası wısconsın dells'te,tips az olursa az para kazanmaktan korkuyorum ve Türklerle aynı eve doluşmak da istemiyorum (dil açısından)
    west glacierde de wallmart vb. olmadığı için yemek işini nasıl hallederim?

herkese çok teşekkür ederim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

[MENTION=12918]stratink[/MENTION] ben bulaşıkçılık yapabileceğimi zannetmiyorum o yüzden ilk işi seçerdim. Başka seçeneğin yok mu ?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı stratink Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba.

şuan iş seçme aşamasındayım. iki iş arasında kararsızım önerilerinizi rica edecektim.
    wısconsın dells - busser - 6,50$+tips - konaklama:340$
    west glacier - dishwasher - 9,50$ - konaklama:100$

açıkçası wısconsın dells'te,tips az olursa az para kazanmaktan korkuyorum ve Türklerle aynı eve doluşmak da istemiyorum (dil açısından)
    west glacierde de wallmart vb. olmadığı için yemek işini nasıl hallederim?

herkese çok teşekkür ederim.
    Islerin daha detayli aciklamasi var mi ? Ortalama kac saat veriyorlar ? Iki konaklama da aylik mi ? West Glacier isinde yemek destegi yok mu ? bunlari soylersen detayli sekilde yardimci olurum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

@stratink ben bulaşıkçılık yapabileceğimi zannetmiyorum o yüzden ilk işi seçerdim. Başka seçeneğin yok mu ?
    önümde 83 adet seçenek var ancak çoğu housekeeping falan ve ücretler kötü. benim 3 adet tercih yapmam istendi.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Islerin daha detayli aciklamasi var mi ? Ortalama kac saat veriyorlar ? Iki konaklama da aylik mi ? West Glacier isinde yemek destegi yok mu ? bunlari soylersen detayli sekilde yardimci olurum
    maalesef ortalama saatleri yazmamışlar listeye. onunla alakalı yarın görüşeceğim. evet iki konaklama da aylık. yemek desteğiyle ilgili de açıklama yok.
    teşekkür ederim cevap için

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı stratink Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maalesef ortalama saatleri yazmamışlar listeye. onunla alakalı yarın görüşeceğim. evet iki konaklama da aylık. yemek desteğiyle ilgili de açıklama yok.
    teşekkür ederim cevap için
    hmm sana sadece bunlar mi soylendi , ben bunlara bakarak sana sunu diyebilirim benzer paralar kazanirsin ancak galcierdeki is dha ucuz konaklamali oldugu icin daha cok birikim yapabilirsin. Wisconsin dells de ikinci is bulma imkanin daha cok olur , ikinci is bulursan daha cok biriktirirsin. Wisconsin dells yazin cok canli olur ve cok fazla watci olur. Turk de. Glacierde de turk olacaktir ama az olur ve oldukca sakin bir hayat seni bekliyor. Ikisi cok farkli isler ondan hangisi sana dha cok uyuyor bilemiyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)