Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 73 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 73 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wat 2018 Genel Sohbet Başlığı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

150 dolar konaklama biraz pahalı değil mi sence

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Gideceğiniz yeri iyi seçmelisiniz. Gitmek için ödenen miktarlar büyüdü. Gideceğiniz şehir, iş ve konaklama mantık çerçevesinde birbiri ile uyumlu olmalı. Herkese iyi WAT'lar.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gideceğiniz yeri iyi seçmelisiniz. Gitmek için ödenen miktarlar büyüdü. Gideceğiniz şehir, iş ve konaklama mantık çerçevesinde birbiri ile uyumlu olmalı. Herkese iyi WAT'lar.
    Kesinlikle break abinizi dinleyin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhabalar yarın iş mülakatım var. Öncelikle iş ve mülakat hakkında soru sormak istiyorum. Başvurduğum yer Stop&Shop Marstons Wills’te. Hakkında bilginiz ya da deneyimlemiş olan arkadaşlar var mı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar ben yazın erken kayıt oldum lifeguard olmak istediğimi söyledim ve yerleştirdiler, iş listesine bakmadım bile o yüzden zaten gösterilmedi de bana yerleştirdikleri için. Acaba hata mı ettim? Skype'ten iş veren ile görüşmem oldu. işe alındım. Saatlik 9 dolar haftalık konaklama 125 dolar Virginia. Konaklama biraz pahalı gibi ama imzaladım sözleşmeyi. Siz ne düşünüyorsunuz?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı tokdemirr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben yazın erken kayıt oldum lifeguard olmak istediğimi söyledim ve yerleştirdiler, iş listesine bakmadım bile o yüzden zaten gösterilmedi de bana yerleştirdikleri için. Acaba hata mı ettim? Skype'ten iş veren ile görüşmem oldu. işe alındım. Saatlik 9 dolar haftalık konaklama 125 dolar Virginia. Konaklama biraz pahalı gibi ama imzaladım sözleşmeyi. Siz ne düşünüyorsunuz?
    Konaklama biraz pahali ama lifeguardlikta 40 dan fazla saat verirler ve overtime ucreti oderler genelde

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba şirketim bana iş listesi gönderdi o işlerden 3 tanesi seçtim fakat geri işveren geri dönüşü yapılmadığı için aynı listeden farklı işleri seçmemi istiyorlar. Eğer seçim yapmazsam yeni işler gelecekmiş. Doğrusu mevcut listedeki diğer işler pek içime sinmiyor. Fakat yeni gelecek işlerin de nasıl olacağını bilmiyorum bundan daha da kötü işler gelebilir sonuçta vakit daralıyor. Çok kararsızım benim gibi halen daha işe yerleşememiş arkadaşlarımız var mı?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı webmasto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba şirketim bana iş listesi gönderdi o işlerden 3 tanesi seçtim fakat geri işveren geri dönüşü yapılmadığı için aynı listeden farklı işleri seçmemi istiyorlar. Eğer seçim yapmazsam yeni işler gelecekmiş. Doğrusu mevcut listedeki diğer işler pek içime sinmiyor. Fakat yeni gelecek işlerin de nasıl olacağını bilmiyorum bundan daha da kötü işler gelebilir sonuçta vakit daralıyor. Çok kararsızım benim gibi halen daha işe yerleşememiş arkadaşlarımız var mı?
    Bundan sonra ne is gelecegi tamamen sans yani az cok tahmin ediyorum sponsoru ve cok kotu bir is secim sistemi bence bu. Umarim gonlune gore is gelir

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı webmasto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba benim şirketim de aynı sistem ile iş seçtirdi bana ve ben de hala yerleşmedim. önce sponsor firmayla skype görüşmesi yapmıştım şimdi bir işveren dönüş yapmış ayrı olarak onunla da skype görüşmesi yapacakmışım. özelden şirketini söyleyebilir misin bana ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba, bende 2018 ' de gideceğim eğer yarın ki iş görüşmesini geçersem . İş görüşmesinde neler soruyorlar ? Mülakata giren var mı ? Konaklama 60$ ve saatlik 9 $ park için ideal midir ? Teşekkürler.

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı awfullycold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, bende 2018 ' de gideceğim eğer yarın ki iş görüşmesini geçersem . İş görüşmesinde neler soruyorlar ? Mülakata giren var mı ? Konaklama 60$ ve saatlik 9 $ park için ideal midir ? Teşekkürler.
    belirttiğin şartlar lokasyona göre değişir ancak genel itibarı ile iyi görünüyor. haftalık çalışma saatlerin 32-40 arası ise iyidir.
    admin (at) turkishwat.net

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı shinoda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    belirttiğin şartlar lokasyona göre değişir ancak genel itibarı ile iyi görünüyor. haftalık çalışma saatlerin 32-40 arası ise iyidir.
    Merhaba , cevabınız için çok teşekkürler. Food & Beverage işi , Charlotte ' da eğlence parkı. Nasıl acaba hiç bir fikrim yok ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

myrtle beach e gidecek olanlar ulaşsın bana

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)