Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Not ortalaması

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Not ortalamam son 3 dönemde düştü vize alabilirmiyim?

Arkadaşlar çarşamba günü vize görüşmem var ama not ortalmasından korkuyorum.3sınıfım not ortalamam genel 2.13 son 3 dönem ise sırasıyla 1.95 1.40 1.92 sizce bu ortalamalar ile vize alırken çok sıkıntı yaratabilir mi ya da inanılır herhangi bir sebep uydurmam mı lazım?Bu arada iktisat okuyorum
    Konu senz tarafından (14-05-2017 Saat 03:27 AM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Ortalamalarında öyle abartılacak bir sıkıntı yok .. 1.00 civarında ortalama olanlara bile korkmamalısın diyoruz senin durumunda kat kat rahat olmalısın Vize dediğin olay herşeyin didik didik edildiği birşey değil.. En önemli şey senin karşılarında rahat olman ve güleryüzlülüğünü koruman... Muhabbet havasında geçecek.. Sende sordukları sorulara cevap verirsin olur biter Kimse sana niye bu son ortalamaların düşük demeyecek.. Tut ki dedi özel birşey demene gerek yok .. Neyse problem söylersin Döndüğünde üzerine düşeceğini bu aralar ağır geldiğini vs.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Çok teşekkürler valla içim rahatladı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

1,13 ortalama ile ben vizemi aldım sen hiç sıkıntı yapma bence

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı JitanX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ortalamalarında öyle abartılacak bir sıkıntı yok .. 1.00 civarında ortalama olanlara bile korkmamalısın diyoruz senin durumunda kat kat rahat olmalısın Vize dediğin olay herşeyin didik didik edildiği birşey değil.. En önemli şey senin karşılarında rahat olman ve güleryüzlülüğünü koruman... Muhabbet havasında geçecek.. Sende sordukları sorulara cevap verirsin olur biter Kimse sana niye bu son ortalamaların düşük demeyecek.. Tut ki dedi özel birşey demene gerek yok .. Neyse problem söylersin Döndüğünde üzerine düşeceğini bu aralar ağır geldiğini vs.
    1,65 genel ortalama için ne diyorsunuz? 3.sınıfım ama bu dönem biraz düşecek çünkü zor dersler aldım. 1.50 civarlarına gelebilir tahminen.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Dexter61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1,65 genel ortalama için ne diyorsunuz? 3.sınıfım ama bu dönem biraz düşecek çünkü zor dersler aldım. 1.50 civarlarına gelebilir tahminen.
    benim de ortalamam düşük ama bu dönem artacak ve 2 civarı olur diye düşünüyorum.son dönem ortalama yükselişte olması önemli diyorlardı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks