Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şimdi başvursam gidermiyim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Şimdi başvursam gidermiyim

Arkadaşlar bir firma da offer buldum , bu hafta başvurup temmuz başı gibi orda olabilirim gibi gözüküyor , söyleniyor. Ama çok mu geç boşa mı masraf yaparım gidemezmiyim gidebilirmiyim bilemiyorum . Ne iş yapacagım tam olarak belli değil 2 secenek var hangisi olur bilmiyoruz diyorlar falan. Ne düşünüyosunuz bu yaz gitmek için şansım var mı sizce ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Boşa masraf kardeşim temmuz ayında gitsen sana bir faydası olmaz. Hem para kazanamazsın, hem kazandığın parayı harcayamazsın. Seneye ertele.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alakasi yok herkesin atrihleri farkli. Eger eylul sonuna kadar calisabilirsen herhangi bir sorun yok. Millet haziran ortasinda gidip eylul basinda isten ayriliyor. Dolayisiyla 12 hafta calismayi sagliyorsan problem yok.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Gitmek en için mantıklı tarihler ne peki ozgursum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

En iyi tarih falan yok hacı .. İşi iyi araştır. Firmaların kayıtları uzun süre önce bitti fakat.. Yetiştirip gidersen. En azından seneye için deneyim kazanırsın.. Mali olarak kafana takma eğer çalışmaya istekliysen yolunu bulursun orada bir şekilde .. En kötü gezmezsin masrafını kurtarıp geri gelirsin.. Parasal sıkıntın varsa. Fakat seneye keşke daha önceden WAT yapmaya başlasaydım dediğinde geri dönüşü olmaz 7. üni yılında 3. watını yapan biri olarak bunun pişmanlığını çok yaşıyorum ... Dediğim gibi sana şirketlerin dediği şey kulağa hoş geliyor.. Ama sen yine de bir tedbirli ol iyi araştır gerekirse isimlerini ifşa et burada vs. sor herkese geçmiş deneyimlerini bu firma ile beraber değerlendirelim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı JitanX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En iyi tarih falan yok hacı .. İşi iyi araştır. Firmaların kayıtları uzun süre önce bitti fakat.. Yetiştirip gidersen. En azından seneye için deneyim kazanırsın.. Mali olarak kafana takma eğer çalışmaya istekliysen yolunu bulursun orada bir şekilde .. En kötü gezmezsin masrafını kurtarıp geri gelirsin.. Parasal sıkıntın varsa. Fakat seneye keşke daha önceden WAT yapmaya başlasaydım dediğinde geri dönüşü olmaz 7. üni yılında 3. watını yapan biri olarak bunun pişmanlığını çok yaşıyorum ... Dediğim gibi sana şirketlerin dediği şey kulağa hoş geliyor.. Ama sen yine de bir tedbirli ol iyi araştır gerekirse isimlerini ifşa et burada vs. sor herkese geçmiş deneyimlerini bu firma ile beraber değerlendirelim
    Bende 2 sene gitmek istediğim için ayın ilk haftası zorladım biraz fakat şirket güven vermedi cok . Yapacağım iş net değildi . Belgeler yetişir yetişmez diye düşündüm ve oraya gidişim haziran sonu gibi olucaktı ondan vazcaydım . Nette pek bilgi bulamadım şirket hakkında onun da etkisi oldu . Şirketten beklentim arayıp yoklaması detaylı bilgi vermesi ve işi netleştirmesi idi fakat olmadı . Normalde herkesin işi tamamken benim mayısta karar vermem tabi .. Şirket iyidir kötüdür bilmiyorum tabi deneyim edemedim fakat bilen varsa buyursun yazsın. ''big apple''
    Ek olarak benim gibi geç başvuran veya geç giden varsa deneyimlerini dinlemek isterim arkadaşlar.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

en iyi tarih yok jitanx in dedigi gibi. Sonucta mayis ayinda ise baslayan da var , temmuzda ancak gidebilen de. Bazi okullar erken kapaniyor bazilari gec. Sen kendi tariherine uygun bir is bulmalisin. Sezonluk yogunluk yasayan sahil kasabalarinda isler genelde eylul basinda biter bu nedenle oradaki isler cok uygun olmaz. Ancak tum yil isleyen isletmeler ya da Daha cok doga turizminin on planda oldugu bolgelerdeki restaurant ve otel isleri Ekim ayina kadar yogun olabilir. Kisacasi onemli olan kisim sana uygun is olmasi ve senin de eylul sonuna kadar calismayi kabul etmen. Sirketlerle konus cogunun kontenjani dolmustur ancak su an vize donemi ve vize alamayan kisilerin isleri bosalacaktir. evraklarin hazirsa , hizlica bosalan islere yerlesim yapilabilir. Sirketler konustugunda bu durumu belirterek is sor. Red alanalarin bosalttigi is var mi filan diye sorarsin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)