Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Beach'de şezlong kiralama

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Beach'de şezlong kiralama

Merhaba arkadaşlar, bu yaz beachde şezlong kiralama işi geldi sizce nasıldır ? kabul etmelimiyim daha önce bu işte çalışmış olan ya da konu hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirebilirse sevinirim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

saatlik kaç $ ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

7.25 Dolar + Tip

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

virginia beach de heralde. Sicak ve gunese hazirlikli ol. 7.25 Amerika da olabilecek en dusuk saatlik ucret bu arada. daha dusugu garsonluk disinda imkansiz. Bunun disinda virginia beach deyse , canli bir bolge. Hareketli ve cok watci olur. Isin sicak disinda biraz yorabilir seni ama her iste yorulacagin icin cok sorun olmamali.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

7.25 biraz az değil mi ? +tip demişsinde inşallah tip yüksek olur

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Abd birkac yil evvel asgari ucrette degisikligi sagladi. Eyalet sistemi oldugu icin her eyalet kendi asgari ucretini belirliyor. Cogunluk 8.5-10 arasiliginda belirledi saatlik asgari ucreti. Ancak Virginia ve bir iki eyalet daha 7.25 olan min ucrete kalma karari verdi. Bu nedenle wat isleri arasinda saatlik ucretlerdeki bu farkliliklar olustu. Bir is 12 dolar verirken digeri 7.25 verebiliyor. Saatlik ucretlerin artmasinin etkisi tabiki hayatin biraz daha pahalilanmasina sebep oluyor.ASgari ucretin artisi o eyalette ozellikle kiralari arttirdi. Eskiden haftalik 70-80 dolarlik konaklamalar normal karsilanirken. Bu sene ayni bolgelerde haftalik kiralar 100+ seklinde wat islerinde.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yorumlarınız için teşekkür ederim. saatlik ücreti beni de düşündürüyor sizce ne yapmalıyım başka bir iş mi beklemeliyim yoksa bu işi kabul edip artık yazın oradaki çalışmama mı güvenmeliyim ?. oraya gittiğimde direk ikinci iş için bakınıcam etrafa eğer bulursamda bu işime göre saatleri ayarliyip çalışıcam

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Haftalık ortalama kaç saat veriyor işveren belli mi? Ayrıca gideceğin tarihte önemli. Haziran 10 dan önce gidersen 2. iş bulma şansın yüksek olur. Onun dışında V.Beach güzeldir. Bende saatliği 7,25ten başka bir işte çalışmıştım.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

işverenle konuştuğumda sorucaktım saatini felan ama malesef işveren skype görüşmesine gelmediği için bu işi iptal ettim

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

nasil gelmez ya gorusmeye

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasil gelmez ya gorusmeye
    İşi çıkmış gelememiş adam Skype görüşmesinden önce kendimi tanıttığım, bu işi neden istediğimle ilgili kısa bir video çekmemi istemişti onu izleyip işi istiyorsam kabul edildiğimi söylemiş şirkete Gitsem mi gitmesem mi kararsız kaldım

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

bolge canli , guzel . Saatlik ucret dusuk. Cok saat verebilir , vermese bile ikinci is imkani var. Gunes altinda ve sicakta calismaya hazirlikli ol. Yani olumsuz ve olumlu kisimlari neredeyse esit. Burada karar senin. Olmsuz gorunen seyler sana olumsuz gelmeyebilir , ya da olumlu gorunen sana olumsuz gelebilir vs.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Bol bol pratik yapabileceğin bir iş ama işin kötü tarafı çok sıcak olması ve içeceklerin sahilde biraz pahalı olması. o yüzden iki termusunun olursa iyi olur biri su biri meyve suyu için. bide kumda yürümesi zor oluyo. şezlong falan getir götür topla derken farkediceksin bunu aasfalt yola çıkınca penguen gibi yürüyor insan. bide heryerden kum çıkıyor elbisenden cüzdanından. valla ben bitürlü çözemedim o kadar kum nerden geliyo, temizle temizle bitmiyo

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)