Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: winsconsin dells nasıl bir yerdir?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart winsconsin dells nasıl bir yerdir?

arkadaşlar winsconsin dells e gitmeyi düşünüyorum daha önce giden yada arkadaşları olanlar geniş bir bilgi verirse sevinirim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben bu yaz oraya gidecegim. Job fair de işimizi sectik vize işlemleri kaldi. eger gidecek olursan goruselim

Turkishwat Mover
    Tecrübe Puanı
    17

guzel bi kasaba.yazları çalışmak için ideal.erken gderseniz iki iş bulabilirsiniz.geçen yıl ordaydım bu sene de ordayım!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben orada yogi bears ta calişacagim nasil dır bi bilgin var mi fatih,

Turkishwat Mover
    Tecrübe Puanı
    17

çalışan 2 arkadaşım vardı.memnunlardı.ağaçlıkların içinde guzel biyer ayrıca alışveriş merkezi tanger var oraya yakın.ama sehır merkezıne 6 mıl falan.konaklama yerlerı işe yakın.aynı zamanda tanger de magazlarada da calısabılırsınız!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

peki ikinci işe gerek duyuluyor mu yada 2. bi işte calişmak istersemnasil olur acaba facebook grubuna uye misin oradan da konusabiliriz. yaptıgınız işi de az once okudum acikcasi gusel buldum

Turkishwat Mover
    Tecrübe Puanı
    17

uyeyim hocam bulabilrisn beni
    fatgh agdmn

Turkishwat Mover
    Tecrübe Puanı
    17

fatih agdmn
    özür...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

demir sen hangi işi seçtin bende belki ordan lifeguardlık seçicem olympus die bi yerde

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende bu yaz wisconsin dells'deyim. yogi bears'ta.
    benimde duyduklarım;
    ikliminin gayet uygun olduğu
    2. işin kolay bulunabildiği ( ne kadar güvenilir ama iş verenim söyledi)
    güvenliktir, ulaşımdır vs. büyük bi sorunun olmadığı.

Turkishwat Mover
    Tecrübe Puanı
    17

ulasımın kolay oldugunu soyleyen yalan soylemıs erman
    umuyorum calıstıgın yer işyerine uzak diilidir.eger yogi bears ta calıscaksan ona yakın bi konaklama yeri veriolar ama onun dısında ulasım buyuk problem.
    ben gecen yıl araba alana kadar (ilk 1 ay arabam yoktu) 7 mile gidiş - 7 mile geliş toplam 14 mile yani 25 km bisiklet sürüyodum
    işim 9 da başlıodu ben 7:30 da yola cıkıodum

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

bende düşünüyorum Warrens diye bi yerde yogide ama sanki yeri o kadar güzel değil gibime geldi hem okyanus yok hem NJ NY felan uzak ama konaklam ucuz

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı fatih255 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ulasımın kolay oldugunu soyleyen yalan soylemıs erman
    umuyorum calıstıgın yer işyerine uzak diilidir.eger yogi bears ta calıscaksan ona yakın bi konaklama yeri veriolar ama onun dısında ulasım buyuk problem.
    ben gecen yıl araba alana kadar (ilk 1 ay arabam yoktu) 7 mile gidiş - 7 mile geliş toplam 14 mile yani 25 km bisiklet sürüyodum
    işim 9 da başlıodu ben 7:30 da yola cıkıodum
    (:
    yogi bears'tayım evet.
    günde 25 km. bisikletle kabus olmalı.
    artık bakıcaz çaresine bi şekilde.
    facebook da accountum yok ama bi şekilde konuşalım facebook da.
    bırakmam seni böyle kolay... (:

Turkishwat Mover
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ermantaylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    (:
    yogi bears'tayım evet.
    günde 25 km. bisikletle kabus olmalı.
    artık bakıcaz çaresine bi şekilde.
    facebook da accountum yok ama bi şekilde konuşalım facebook da.
    bırakmam seni böyle kolay... (:
    yogi bearstaysan 25 km surmiceksin.onların cok yakında kalacak yerleri var orda kalıyodu arkadaşlar.300-500 metre yuruceksin.o yonden sıkıntın yok.tanger da yakın sana.outlet merkezi.orda da 2.işi bulursun umarım!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yogi bearstaysan 25 km surmiceksin.onların cok yakında kalacak yerleri var orda kalıyodu arkadaşlar.300-500 metre yuruceksin.o yonden sıkıntın yok.tanger da yakın sana.outlet merkezi.orda da 2.işi bulursun umarım!
    inşallah... 2. iş gerçekten güzel olur.
    sen ne yaptın geçen sene? bulabildin mi 2. işi?

Turkishwat Mover
    Tecrübe Puanı
    17

ilk 1 ay kalahari'de housekeeper olarak çalıştım.kalahari'de çalışırken diğer işi buldam.chula vista'da delivery guy işi yaptım.odalara pizza goturuyodum.sonra chula'da parayı bulunca kalahariyi bıraktım.bu yıl da chula vista'dayım.ayrıca bu yıl wisconsin dells ve sister bay'e ogrenci transferi işini yapıcaz arkadaşlarımla.ben mayıs bası yolcuyum!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

erken gidiyosun baya... ben 6-7 haziran gibi gidiyorum.
    vize olayı netleştikten sonra transfer olayını konuşalım. (: çünkü kafamı kurcalamaya başladı chicago'dan wisconsin dells'e 12 saatlik uçuşun yorgunluğuyla varmak...

Turkishwat Mover
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ermantaylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    erken gidiyosun baya... ben 6-7 haziran gibi gidiyorum.
    vize olayı netleştikten sonra transfer olayını konuşalım. (: çünkü kafamı kurcalamaya başladı chicago'dan wisconsin dells'e 12 saatlik uçuşun yorgunluğuyla varmak...
    senin son durak chicago mu?uzak yaa chicago w.dells!keske madison yapsaydın!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bnede bu sene visconsine gidiorum işimizide seçtik sözleşmemizde geldi. visconsin-sister bay biraz uzak gibi ama . piggly wiggly die bir market.. sister baya giden yok sanırım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

wisconsin dells bana gore cok huzurlu ve cok guzel bi kasaba, gecen yaz ordaydim 3 ay calistiktan sonra 10 gun cevre eyaletleri ve doguyu gezdim yaklasik 10 eyalet gordum ama wisconsin dellsteki huzuru bulamadm, bi kere amerikanin en fazla native insaninin bulundugu eyalet wisconsin ve dells sehrinin %80 i native yani saf amerikali dolayisiyla ingilizce gelistirmek isteyenler icin secilmesi gereken ilk yer bana gore,
    onun disinda dells para kazanmak isteyenler icin bicilmis kaftan, 2. is olanagi cok fazla her taraf eglence parki ve otellerle dolu, haziranin basinda bir gunde 5 tane is bulabilme garantisini ben burdan verebilirim. dolayisiyla para kazanmak isteyenler icin cok ii bi secenek,,
    baska bi acidan bakicak olursak cevresinde gayet populer sehirler var chicago milwaukee madison gibi
    dolayiyisla bana gore work and travel ogrencileri icin cok ii bi secim dells...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı serkanserdaroglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    wisconsin dells bana gore cok huzurlu ve cok guzel bi kasaba, gecen yaz ordaydim 3 ay calistiktan sonra 10 gun cevre eyaletleri ve doguyu gezdim yaklasik 10 eyalet gordum ama wisconsin dellsteki huzuru bulamadm, bi kere amerikanin en fazla native insaninin bulundugu eyalet wisconsin ve dells sehrinin %80 i native yani saf amerikali dolayisiyla ingilizce gelistirmek isteyenler icin secilmesi gereken ilk yer bana gore,
    onun disinda dells para kazanmak isteyenler icin bicilmis kaftan, 2. is olanagi cok fazla her taraf eglence parki ve otellerle dolu, haziranin basinda bir gunde 5 tane is bulabilme garantisini ben burdan verebilirim. dolayisiyla para kazanmak isteyenler icin cok ii bi secenek,,
    baska bi acidan bakicak olursak cevresinde gayet populer sehirler var chicago milwaukee madison gibi
    dolayiyisla bana gore work and travel ogrencileri icin cok ii bi secim dells...
    süper bunları duymak birinden.... (:
    Konu ermantaylan tarafından (01-05-2008 Saat 10:16 PM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

senin son durak chicago mu?uzak yaa chicago w.dells!keske madison yapsaydın!
    fatih bi şey sorucam;
    direk chicago ya uçsak ordan wisconsin dells yapsak çok mu zor olur? 600 km. yanılmıyorsam ve galiba otobüsle gidiliyo.
    yoksa, ist.'dan aktarmalı new york'a uçup, ny'dan mı madison yapalım. ny'dan madison'a kaç saatte gidilir örneğin uçakla zannedersem...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

chicagodan wisconsin dells 205 mil civari, otobusle gidilebilir ama yorucu olur.. new yorktan dells 1000 mil, ucakla 3 saat surer,. bana sorarsan madisona git derim ordanda greyhoundla wisconsin dellse gidersin, donusu new yorktan yapabilirsin..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de chicagodan geçicem wisconsina..evet madison çok güzel olurdu ama uçak fiyatları baya yüksekti..greyhound otobüsleriyle ne kdr saatte varırm wisconsina??ve fiyatları nedir?astarı yüzünden pahalıya gelmesin sonra..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de chicagodan wisconsine geçicem.Kvncın sorduğu soruların hepsini ben de soruyorumen kısa zamanda cvp verirseniz sevinirim 13haziranda gidiorum..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben bu cuma madison dan wisconsin a gidiyorum.
    oraya gittiğimde chicago dan ulaşımı sorar yazarım buraya. ( chicago üzerinden gelenlere )
    ben sana şimdilik işverenimden maille yolladığı bilgileri vereyim:

Greyhound:
    Chicago to Wisconsin Dells, daily
    7:50am (Chicago) -1:00pm (dells)
    3:30pm (Chicago) – 8:15pm (dells)

Amtrak:
    Chicago to Wisconsin Dells, daily
    2:15pm (Chicago union station) – 5:52 pm Wisconsin Dells

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende chicagodan geçicem artık katlanıcaz yol 5 saat sürüyomuş

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı blue_girl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de chicagodan wisconsine geçicem.Kvncın sorduğu soruların hepsini ben de soruyorumen kısa zamanda cvp verirseniz sevinirim 13haziranda gidiorum..
    ,
    blue_girl:sen şükriyemisin yoksa
    kilic 1845 kardeş sen ben blue_girl kontakt halinde olalım yaa çok kopuğuz..aynı yere gidiyoruz sonuçta..bu arada benim uçak 3.küsür pmde iniyor fakat otobüs 8küsürde 5 saat beklicez yani...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadaşımın biri winconsin için iğrenç bir yer demişti, tabi waterparkta değildi, 3 tane türk var giden benim bildiğim bu sene wisconsin waterpark'a demekki baya bir türk olacak orada, artık türkçenizi geliştirirsiniz
    llorando, de cara a la pared...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim wisconsin hakkında duyduklarım work and travelcılar için hep olumlu şeylerdi..e tabi başka bi amaçla gidenler için nedir ne değildir bilemem ama gidenlerle konuştuğum memnun olduklarıydı..bu arada "no public transportation at wisconsin dells besides taxi"..yani ya araba almaya ya da bisiklete mecburuz bi süreliğine..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks