Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: winsconsin dells nasıl bir yerdir?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende 16 hazıranda gidiyorum. noahsarkwaterpark die bı sırkette calıscam baska giden var mı????

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

wisconsin a gidenlrin dikkatine...
    http://www.turkishwat.net/forums/yin...eti-t2836.html

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

mt olympusta ıkı sene calıstım butun departmanlarını bılıyorum yardıma ıhtıyacı olan varsa yardımcı olurum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba amerikan eagle...

Ben de bi aksilik olmazsa bu sene Mt. Olympusta çalışacam. Her türlü tavsiyeye açığım öncelikle, insan pek bişey bilmeyince pek bişeyde soramıyo pozisyonlara göre ücretler nasıl değişiyor? Dönem içinde pozisyonlar arasında geçiş oluyor mu? Tip olayı nasıl, ne durumda? Lifeguard olmak istesek nasıl bir sınavdan geçiyoruz? Park çevresinde ikinci iş olanağı var mı?

Teşekkürle şimdiden, aklıma geldikçe yazarım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı seus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende 16 hazıranda gidiyorum. noahsarkwaterpark die bı sırkette calıscam baska giden var mı????

bende noah'a ark dayımm. 8inde gidiorum..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende yazın mt olympus'a gidiyorum. tavsiyeiniz var mı??

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben ve 2 arkadaşımda mt olympustayız..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende wisconsin dells ,, burger king de çalışıyo olucam ,, giden warsa tanışmalıyız

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bnde wisconsin dells e gidiorm arkdşlar ,,, burger king de çalışıo olcam ,, bu yaz gidenlerle görşmeliyzz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de 1 arkadaşımla beraber 10 haziran da wisconsin a gidiyorum.Top Secret diye kapalı bi eğlence parkında çalışcaz.mt.olympusla yanyanaymış.Bizden başka top secret ta çalışacak arkadaşlar var mı?????

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

daha öncede yazmıştık bizde 3 arkadaş gidiyoruz.yarında vize görüşmemiz var hatta

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı chemistx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de 1 arkadaşımla beraber 10 haziran da wisconsin a gidiyorum.Top Secret diye kapalı bi eğlence parkında çalışcaz.mt.olympusla yanyanaymış.Bizden başka top secret ta çalışacak arkadaşlar var mı?????
    Güzel bir iş diye biliyorum.
    Çocuklarla mı ilgileneceksin sen de?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bizde delllsteyiz üç arkadaş wilderness resortta çalşcaz. giden varsa irtibatta olalım.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

gidecek arkadaslar icin belki yardimci olabilir
    http://www.turkishwat.net/eyaletler-...tml#post107213

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Wisconsin Dells te ya da wisconsin in herhangi bir yerine gidecek tum wat cilar benimle iletisime gecebilirler. Ben iki yaz gittim Dells'e. Su anda Minneapoliste konakliyorum ama yardimci olmaya calsirim ulasim acisindan ya da herhangi bir konuda

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

19 Haziran wisconsin dells yolcusu 3 arkadaşız, Şu wisconsin dells watcıları ordaya gidince de birbirimizden haberdar olalım, burdayken de birbirimizi tanıyalım Biz Baker's Sunset Bay Resort'de çalışacağız. Lake Delton civarında, yakın tarihlerde gidecek veye orada olacak arkadaşlar haberleşelim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de uçak biletimi yeni aldım. 11 haziran da chicago ya sonra da otobüsle wiscosin dells e gidiyorum.Daha öncede yazmıştım, top secret ta çalışıcam.Arkadaşım işi değiştirmek zorunda kaldığı için tek gidiyorum.Çocuklarla ilgilenicem.Özellikle konaklama konusunda giden arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.Bu tarihte başka giden var mı acaba)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ben de uçak biletimi yeni aldım. 11 haziran da chicago ya sonra da otobüsle wiscosin dells e gidiyorum.Daha öncede yazmıştım, top secret ta çalışıcam.Arkadaşım işi değiştirmek zorunda kaldığı için tek gidiyorum.Çocuklarla ilgilenicem.Özellikle konaklama konusunda giden arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.Bu tarihte başka giden var mı acaba)
    Ben wisconsine iki kez gittim mt olympus icin, Top Secret ta arkadaslarim vardi ama cocuklarla ilgilnenme diye birsey yok Top Secret ta. Isteki sorumluluklarinizi iyice ogrenmenizi tavsiye ederim arkadaslar. Top Secret park degil eglence parki hjc degil. Entertainment olarak gecebilir belki. Rehberle yapilan turlarin oldugu icinde Beyaz sarayla ilgili odalarin felan bulundugu birazda korku verebilmek icin tasarlanmis bir bina. Ya ticket seller olursun ya da tour guide dedikleri rehber. ilginc yani kim soyledi sizlere cocuklarla ilgileneceginizi merak ettim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

önce iş fuarında intrax ın yaptığı görüşmede söylemişlerdi özellikle çocuklarla aranız nasıl diye sorduklarını hatırlıyorum.Sonrasında skype dan işverenle yapılan görüşmede de öğretmenlik okuduğum için iş kabulü almam da etkisi oılduğu söylendi.Ama iş tanımında direkt tour guide yazıyodu intrax ın sayfasında.Anlattıklarından(thepassenger) çok da çocuklarla ilgili bi yer gibi gelmedi ama bana anlattıkları da çok fazla çocuğun geldiği ve tour guide başlığı adı altında onlarla ilgilenmem gerektiği
    Konaklama konusunda top secret a yakın nerede kalınabilir peki yürüme mesafesinde olan,çok teşekkürler)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar 4 haziran chicago o hare havalimanına iniyoruz 2 kişiyiz tranfer yapan arkadaşlar varsa bilgi verirseler sevinirim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

önce iş fuarında intrax ın yaptığı görüşmede söylemişlerdi özellikle çocuklarla aranız nasıl diye sorduklarını hatırlıyorum.Sonrasında skype dan işverenle yapılan görüşmede de öğretmenlik okuduğum için iş kabulü almam da etkisi oılduğu söylendi.Ama iş tanımında direkt tour guide yazıyodu intrax ın sayfasında.Anlattıklarından(thepassenger) çok da çocuklarla ilgili bi yer gibi gelmedi ama bana anlattıkları da çok fazla çocuğun geldiği ve tour guide başlığı adı altında onlarla ilgilenmem gerektiği
    Konaklama konusunda top secret a yakın nerede kalınabilir peki yürüme mesafesinde olan,çok teşekkürler)
    Cocuklarin geldigi dogrudur ancak degistirmedilerse sistemlerini ayri ayri turlar yok bildigim kadariyla herkes bir arada. Ayrica tavsiyem cocuklarla ilgilenmek icin fazla heyecanli olma cunku bazilari cok firlama ya da yaramaz olabiliyor ama okudugun bolume bakarsak zaten bunun egitimini aldigin icin zorlanmazsin umarim. kalacak yer olarak top secretin hemen arkasinda Mt Olympus un kendi calisanlari icin olan bir housing var. Onun disinda Top Secret in hemen karsisinda American World var ancak bu ikisinde de kalabilecegini zannetmiyorum sayet gecen yil Mt olympus ta calismadigin takdirde kalamiyordun buralarda. Sana yer ayarlanmadi mi is fuarinda ya da isverenine soylemedin mi konaklama nasil olacak diye. Arkadaslar sizler onca parayi bosuna vermiyorsunuz sirketlere sizlere bu tur hizmetleri saglamak icin para aliyorlar onun disinda zaten yaptiklari birsey yok sizin icin. Biraz daha agresif olun sirketler konusunda. Konaklama saglamak onlarin gorevi. Herseye ragmen olurda bulamazsan housing bana ozelden mesaj atabilirsin, yardim etmeye calisirim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

işveren konaklama ayarlamıyor.danışman şirket de pine aire diye bir yer tavsiye etti.Haftalık 70.2 kişilik oda.Burasıyla ilgili bir fikrin var mı,teşekkürler)

Pine Aire Motel and Suites - Welcome to our Home Page

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

işveren konaklama ayarlamıyor.danışman şirket de pine aire diye bir yer tavsiye etti.Haftalık 70.2 kişilik oda.Burasıyla ilgili bir fikrin var mı,teşekkürler)

Pine Aire Motel and Suites - Welcome to our Home Page
    Pine Aire i biliyorum gecen yil iki tane arkadasim orada kaldi. Cok fazla partilerin felan oldugu bir yer orasi. Yer kalmismidir bilemiyorum ama dene istersen sansini. Gurultulu olabilir bastan soyleyim Bu arada Wisconsin Dells in tek gece kulubu olan Marleys e de yakindir yuruyerek gidip gelebilirsin 21 ya da 21 den buyuksen eger.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

passenger, çok teşekkürler yardımların için)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

chicago'dan wi'ye nasil gecilir? otobus gunun hangi saatlerinde vardir? ucreti ne kadardir?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bir de passenger konaklama hakkinda ne dusunuyorsun? onerebilecegin yerler var mi? lake delton motel nasildir? lake delton civari icin soruyorum bu soruyu...dells merkezi biraz calisacagim yere uzak kaliyor da. (kalahari)

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı verbal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    chicago'dan wi'ye nasil gecilir? otobus gunun hangi saatlerinde vardir? ucreti ne kadardir?
    yardimci olabilir..

https://www.greyhound.com/farefinder...=6&DDay=9&DHr=
    SEHIRLER HAKKINDA DETAYLI BILGI ICIN TIKLA
    http://www.turkishwat.net/eyaletler-...nun-sehri.html

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

wisconsin'e gidenler nerede kalacak simdi bu yil? belirleyenler var mi?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı verbal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir de passenger konaklama hakkinda ne dusunuyorsun? onerebilecegin yerler var mi? lake delton motel nasildir? lake delton civari icin soruyorum bu soruyu...dells merkezi biraz calisacagim yere uzak kaliyor da. (kalahari)
    Lake Delton Motelin sahipleri ya da calisanlari diyeyim cokta kibar insanlar degiller ama degismis olabilir. Kalahaaride calisacaksan eger Dells te housing tutman cok zor olur senin icin mesafe acisindan daha cok Lake Delton civarina bakman daha iyi . Pine Aire olabilir benim onerecegim cunku Kalahariye en yakin benim bildiklerim arasinda ayrica Walmart a da Bisikletle gidebilirsin.
    Konu thepassenger tarafından (15-05-2010 Saat 08:09 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı thepassenger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lake Delton Motelin sahipleri ya da calisanlari diyeyim cokta kibar insanlar degiller ama degismis olabilir. Kalahaaride calisacaksan eger Dells te housing tutman cok zor olur senin icin mesafe acisindan daha cok Lake Delton civarina bakman daha iyi . Pine Aire olabilir benim onerecegim cunku Kalahariye en yakin benim bildiklerim arasinda ayrica Walmart a da Bisikletle gidebilirsin.
    teşekkürler. pine aire var evet o da alternatiflerim arasında. kalahari, wilderness çalışanları falan genelde lake delton civarında konaklama ypacaklar sanırım. konaklama imkanı çok geniş lake delton'da ama hangisi daha kalitelidir açıkçası kestiremiyorum.

bunlar da şirketimin bana önerdiği yerler. var mı aralarında yorum yapabileceklerin?

Adams Street Apartments
    Twi-Lite Motel
    Kings Inn Motel
    Lakeside Motel
    Dell Creek Motel
    Country Squire Motel

gerçi sen pine aire i çok övdün muhtemelen oraya yerleşeceğim gibi bu sene giden arkadaşlar nerede kalacaklarını belirtirlerse çok sevinirim ayrıca. bir de online yolla rezervasyon imkanı mümkün olur mu yoksa telefonla iletişime geçmem gerekir mi? diyelim aradık ne desek ki ya, nasıl olur bu işler hiç bilmiyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks