Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Global group yurt disi eğitim danışmanlık

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation Global group yurt disi eğitim danışmanlık

Bağırarak söylüyorum, gördüğünüz yerde arkanıza bakmadan koşun, kaçın! Hayatımda ilk defa böyle bir firma gördüm. Hiçbir hizmet vermeyen, hiçbir şekilde aramayan, hatta kendi müşterisinin numarasını engelleyen genel koordinatör mevkisindeki şahıs, Work and Travel diye anlaşıp daha sonra Camp Usa teklif edip ve sonra Work and Travel parası alan (Camp Usa daha ucuz) hatta Camp Usa'ya bile yerleştiremeyen.

Ayrıca hiçbir iş bulamamalarına rağmen paramı geri istemem karşılığında bana yolladıkları dilekçe tam olarak şu şekilde: "Programdan kendi isteğim ile vazgeçiyorum gerekli kesintileri kabul ediyorum ve paramın geri iadesini istiyorum" resmen tam bir fiyasko. Bu firmayı bulduğum her güne pişmanlık duyuyorum. Sıfır hizmet (ki 0 bile değil eksilerde sadece zamanımı boşa harcadılar) ile hala para iade ederken para almaya çalışıyorlar.

(Not:ekşi yazarlığı olan birisi bunu Orayada yazarsa sevinirim ben yandım başkası yanmasın arkadaşlar ,ilk bulduğum Zaman şirketi ekşiye baktım bi yorum bulamadım ve bu hataya düştüm )

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben tam 3 kez wat yaptım. 3 ünde de ayrı firmalarla geldim hepsi birbirinden rezaletti. Zaten ilki artık yok kapatıldı(eduyork). Ikincisi ise idare ederdi o da eski danışmanım olduğu için çok yardımcı oldu ama konu para olunca patronların gözü döndüğü için çok sorun çıkarttılar ama bir şekilde hallettim(logos). üçüncüsü ile ise self geldim ve bu kadar gereksiz ve gene söylüyorum para düşkünü bir firma daha görmedim. Temsilciğini yaptığım firma bana temsilci paramı ödemedi çünkü muhasebecileri değişmişmiş , sorun yaşıyorlarmış diye diye sürekli geçiştirildim. önüne geleni danışman yapıyorlar. Bir kere wat ile git gel hemen danışman oluyorsun. Bu son firmanın adı da abacus dü.
    Siz siz olun firmalara kesinlikle güvenmeyin ve onların eline dizginleri vermeyin. Her zaman her işlemi sorgulayın ve kendiniz kontrol edin. Tanıdık varsa firmada orayla anlaşma yapın . Tanıdık kıyağı türkiye'nin altın kuralıdır!unutmayın!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)