Merhaba arkadaşlar ben bu yıl WAT ile Amerika'ya gitme hayalleri ile yaşamaktaydım lakin bu kahrolası vize görüşmelerine gelene kadar. 1.5 ay önce ilk vize görüşmeme gittim kıvırcık saçlı görevli ile görüştüm biraz heyecandan dolayı kötü bir görüşme geçirdim sorularına doğru düzgün cevap veremedim ve tamamiyle benim hatamdan dolayı red yedim. Buna çok üzülmüştüm çünkü bu bize çok düşük ihtimal olduklarını söylemişlerdi. Neyse 1.5 ay boyunca daha çok hazırlandım çalıştım falan en son 26 Mayıs günü yine gittim bu sefer başta yine kıvırcık saçlı görevli geldi işi olduğu için beni yan tarafa genç kadına devretti. Kadının başta sorduğu her soruya cevap verdim yaklaşık 6 soru işte nereye gideceksin ne yapacaksın okulun falan ama kadın devam etti iyice ve sonda sorduğu 2-3 soruyu anlayamadım moralimde bozulduğu için ve red yedim. İnanılmaz hayal kırıklığına uğradım şimdi 3. görüşme için randevu aldım ama bunun düşük ihtimal olduğunu biliyorum çok iyi bir seviye ingilizceye sahip değilim Marmara Üniversitesinde okuyorum 2.70 ortalamaya sahibim sizce ihtimalim nedir ve neler önerirsiniz teşekkürler şimdiden