Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: seafood bay watch

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart seafood bay watch

arkadaslar burada oneden calısmıs yada bu sene calısacak olanlar var mı var sa buraya yazın sımdıden tesekkurler ben bu sene muhtemelen ordayım beklıyorum....

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Naknek 'e giden cok kisi var, bulursun
    Work and Travel Alaska - Dikkat !

http://www.turkishwat.net/dikkat-alaska-t3370.html

_______________SkyBlue2391_______________

2004 Alaska
    2005 Alaska
    2006 Alaska
    2007 Alaska
    2008 Alaska
    2009 ........

Mutlaka gidebildiginiz kadar cok sirketi ziyaret edin daha sonra kiyaslayip kararinizi verin . Guvendiginizi secin .

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

varmı senın le gıden bu sene gıdıyormuus yıne konusmustuk bı ara senınle .nereye gıdıyorsun gıdersen eger?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ben Wrangell'a gidecegim insallah . Naknek 'e , Kodik'a , Petersburg'a ve Ketchikan'a gidecek daha once de gitmis arkadaslarim var

2004 Alaska
    2005 Alaska
    2006 Alaska
    2007 Alaska
    2008 Alaska
    2009 ........

Mutlaka gidebildiginiz kadar cok sirketi ziyaret edin daha sonra kiyaslayip kararinizi verin . Guvendiginizi secin .

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya pekı bu fabrıka hakkında ne dbılıyorsun bana soleyebılırmısın .konaklama ve yemek parasız dıyorlar bunu avantajı nee yanı vardr da ne kadar bırde guney desanırım fabrıka bunu ne gıbı dezavantajı var teskkrlr

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

burada sezon erken biter, o yuzden de temmuz sonu- agustos basi gibi guneye dogru inmen lazim. Bu 2. isi ayarlamadan gidersen zorluk yasayabilirsin.
    iyi sanslar diliyorum sana

baywatch da dayanabildigin muddetce gunde 15-16 saat calisma sansi bulursun bence

2004 Alaska
    2005 Alaska
    2006 Alaska
    2007 Alaska
    2008 Alaska
    2009 ........

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tesekkurler sana da ıyı sanslar sırket zaten bızı baglantılı fabrıkalara gonderıyor sarun olmaz sanırım sagol tekrar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

eyvallah cumlemize

2004 Alaska
    2005 Alaska
    2006 Alaska
    2007 Alaska
    2008 Alaska
    2009 ........

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ewet sonunda vızeyı aldım yanı kesın gıydıyorum bu sene naknekte olacagım basak gıden varsa tanısalım yaa ıyı olur beklıyorum mesajları sefood baywacth NAKNEK

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben gecen yaz baywatch'daydim.fabrikada konaklama ve yemek ucretsiz,hatta gidis ve donus biletlerinizi de aliyorlar fakat soyle bi durum var ki istedigin tarihte ordan ayrilmana izin vermiyorlar!!yani patronun keyfi ne zaman yeterse o zaman aliyo biletini,kendin gitmek istersen de kalma parasi yemek parasi bunlarin hepsini keserim demisti bize o nefret ettigimiz sisko patron!!!mesela bizim is sozlesmesine gore 26 temmuzda ordan ayrilmamiz gerekiodu ve fabrikanin muduru transfer icin soz vermisti ama bizi transfer etmedikleri gibi agustosun 2.haftasi biraktiklari icin bircok yerde sezon bitmek uzereydi!!
    Aslinda baslarda cok sorun yasadik zenci bi supervisor'imiz vardi ve turklerden nefret ediodu kolay isleri hep sevdigi kizlara falan veriodu!!
    Ama sonradan git gide her sey yoluna girdi diyebilirim.supervisor'lar fabrikadan kovuldu yerine yenileri geldi,yenileri cok iyiydi,fazla mesaileri genelde fabrikada 2. 3.yili olanlara veriyolar ama biz ne yapip edip calisioduk,deyim yerindeyse onlar kapidan kovuyodu biz bacadan giriyodukbaslarda gunde 16 saatlik shiftlerimiz vardi daha sonra gunde 12 saate dustu ama isteyen bi sekilde calismanin yolunu buluyo.
    Naknek cehennem gibi biyer hicbisi yok,bi tanecik market var canimiz bisi istediginde ordan alioduk,ama bunun ii tarafi da var,orda calistigimiz sure icinde cok az para harcadik o da cikolata cips falan yani
    Sana tavsiyem,gittiginde orda bi sozlesme doldurtuyorlar,oraya mutlaka ayrilmak istedigin tarihi yaz ve ozellikle patron ya da mudur kimi bulursan sole ben bu tarihte gitcem biletimi bu tarihe alin die,ve kodiak'a ya da baska yerlere giden arkadaslarin varsa agustosta onlarla temasa gec cunku fabrika transfer icin soz verse de sozlesmede yazmadigi icin transfer genelde yapmiyo ve orda sezon erken bittigi icin ayrilinca kalakaliyosun ole!!Biz naknek'ten sonra kendi kendimize ortada is yok kalacak yer yok 4 deli kodiak'a gitmistikbizim sansimiz yaver gitti diebilirim ama asla boyle bisi yapmani tavsiye etmem!!!
    Break'ler 3 ya da 4 saatte bir veriliyo,break'lerdeki kek pasta corekle yemege yer kalmiyo diebilirimyani yemek yonunden problemin olmaz,ve sezonun oldugu 5-6 hafta iyi calisirsan en az 5 bin kazanirsin ki bide ordan guneyde baska bi fabrikaya gececegini dusunursek bence ii bi rakam,hatta benim sadece ordan aldigi parayla gezip turkiyeye donen cok arkadasim oldu.
    Sonuc olarak baywatch ii diebilirim ama ayrilacagin tarih vs bu konularda mutlaka kafani kullan bizim ilk yilimiz olunca bilemedik cok sorun yasadik!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende seafoods a gidecem ama sponsor firma işverenin tatilde olduğunu bu yüzden iletişime geçemediklerini söylüyo... Acaba doğru mudur? 15 haziran gibi gitmeyi düşünüyorum 3 haftam kaldı daha iş netlik kazanmadı uçak biletini alamadım. seafoods un 2 fabrikası varmış heralde biri kodiakda diğeri de dutch harbor denen bi yerde... hangisine gideceğimiz belli değil daha olur da sizinki gibi sezon ağustos başı gibi biterse 2. işi nasıl bulacaz acaba?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks