arkadaşlar ben bugün vizemi aldım 17 mart 13.30 randevusu. öğle arasına denk geldiği için beklettiler biraz sonra içeri aldılar. şunu demek istiyorum iş biraz şansa kalıyor. üç memur görüşmeleri alıyordu bugün 2si erkek biri kadın. 9. veznedeki adam uzun tutuyordu ama veriyodu genelde vizeyi 11 nolu veznedeki adam kısa tutuyor yine veriyordu ve 12 nolu veznedeki kadın uzun tutuyordu. 2 kişi red aldı önümde. transkriptlerine baktı dersleri geçememişsn okula gitmedinmi filan dedi birinin ortalaması 2.08 di hatta ım sorry you are not in the level gibi bişeler dedi. anlamayanlara türkçe konustu hatta. ve bana sıra geldiğinde görüşmem o kadınla oldu transkripte baktı ortalamam 3.05 , psikolog mu olacaksın başka planın varmı ortalaman ile ilgili dedi güldü.
nereye gideceksin?
ne iş yapacaksın orda?
daha önce çalıştın mı nasıl bir yerdi ? (wat değil istanbulda çalışmıştım ilk seferim bu)
travel planını yaptınmı hangi eyaleti gezmek istiyorsun ?
ne zaman mezun olacaksın ?
insan kaçakçılığıyla mücadele kitapçığını okudunmu?
bunları sordu gayet anlaşılır ingilizce konuşuyorlar aranızda cam oluyor ama mikrofona konusuyor. ve your visa has been approved dedi. yanımda bir çocuk vardı ortalaması 1.75 6.7 dersten kalmış ona 11 nolu vezne denk geldi adam transkripti açmış tuhaf mimikler yapmış sonra da vizeyi vermiş kadına denk gelse alamıcaktı muhtemelen.... cidden şans ya. 2 kişi dışında gördüğüm herkes aldı vizeyi. sıra karışık gidiyor bu arada yani numaranız yanmadı diye telaş etmeyin herkese başarılar diliyorum umarım güzel bi görüşme geçirrirsiniz .