Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Thy uçak bileti

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Thy uçak bileti

Arkadaşlar aktarmasız 2000 tl olan thy biletleri, 1500 tl şuan yine aktarmasız bir şekilde. Bu fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ederim. İyi watlar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bi araştırayım dedim de Istanbul'dan NYC'ye Haziran başında 2300 Tl gösteriyor.

Ayrıca Istanbul kalkış 13.40, Nyc varış 17.35 diyor ama toplam ucuş saatine de 10 saat 55 dk. demiş. Kafalar karışık doğrusu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hocam İST-JFK haziran başında(6 Haziran) bahsettiğin saatteki uçuşu 3 Ekim dönüşlü 1530 tl'ye esnek olarak geziko.com'dan aldım. Esnek istemediğin takdir 100 tl ödemiyorsun. Varış saati ise ABD'nin yerel saati olarak verilmiştir. Toplam uçak saati söylenildiği kadardır.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

sanırsam uçağa tek yön bakıyorsunuz. Gidiş geliş olarak bakarsanız biletlere. Çift yönü tek yönden bile ucuz olabilir/olacaktır.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Chris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi araştırayım dedim de Istanbul'dan NYC'ye Haziran başında 2300 Tl gösteriyor.

Ayrıca Istanbul kalkış 13.40, Nyc varış 17.35 diyor ama toplam ucuş saatine de 10 saat 55 dk. demiş. Kafalar karışık doğrusu
    arakdaslarin dedigi sitelerden bakabilirsin hala kalmistir bilet. Ayrica saat kousunda kafa karismasin her gosterilen saat yerel noktadaki saattir. Yani kalkis Istanbul saati ile yazilmis , Inis ise New York City saatiyle. Istanbul ve Nyc arasinda 7 saat fark oldugunu ve Nyc nin 7 saat geride oldugunu unutmayin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hayır, bileti gidiş dönüş dediğim tarihlerde aldım. İşlem ücreti ile birlikte ve esnek bilet olması sebebiyle 1538 tl'ye dün aldım.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı nojust Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır, bileti gidiş dönüş dediğim tarihlerde aldım. İşlem ücreti ile birlikte ve esnek bilet olması sebebiyle 1538 tl'ye dün aldım.
    konu sahibine yazmıştım hacı 2000 tl'ye fiyatın çıkmasının sebebi olarak düşünmüştüm

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı JitanX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konu sahibine yazmıştım hacı 2000 tl'ye fiyatın çıkmasının sebebi olarak düşünmüştüm
    hahah nickname'e bakmadım hiç

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı nojust Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahah nickname'e bakmadım hiç
    Haha iyice karışmış
    Chris adlı arkadaşa yazmak istemiştim yani
    2300 tl ye bilet buluyorsa tek yön baktığı içindir demek için

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Konuyu kapaticam arkadas bu ne 3 kisi aralarinda konusamiyor , kim kime ne dedi belli degil

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar thy ile istanbul new york 1500 tl gidis gelis aktarmasiz.Ben cincinatiye gidicem ohioya bagli bir bolge.Sizce aktarmali olarak toplamda 2 gunluk bir biletmi almaliyim 1700 tlye yoksa thy ile new York icin alip ordan amerika ici ucusla cincinatiyemi geceyim ne yapmalıyım sizce?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Direk gideceğiniz şehre alın kesinlikle yolda kaybedeceğiniz zamana ve riske değmez + üzerine ekstra maliyet olur.

Ohio'ya alın biletinizi direk. ABD içi her uçuşta bagajlar ekstra masraftır. ve biletler ortalama 80-100 dolardır. üzerine birde 25-35 dolar arası bagaj masrafı ödersiniz. Yani bu durumda ekstra 400 tl civarında masraf çıkacaktır. Tek yön için durum böyle maddi olarak hiçbir avantajı kalmıyor new yorka direk uçuş almanın.

Ayrıca uçuşlar ortak olmadığı için daha sonra bir gecikme olursa ve oradaki uçuşunuzu kaçırırsanız bunun telafisini yapmayabilirler. Ve bavullar da bağlantılı uçuşlarda otomatik transfer olurken alıp kendinizin sıradaki uçuş için tekrar teslim etmeniz gerekir. Bunun için dış hatlardan iç hatlara geçiş yapacağınızı da hatırlatayım. Ekstra olarak ABD'ye girişte gümrükten geçmem benim 2 saat kadar sürmüştü Aktarma yaparken bu süreyi de göze alıp ve olası tüm rotarları düşünüp bilet almanız gerekli.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)