Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bilet alımı yardım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart bilet alımı yardım

iyi günler arkadaslar bilet arastırıyorum vize görüşmem 7 martta beklemeliyimmi yoksa bu bileti alayım mı bana gayet iyi göründü bilet gidişi 3 farklı şirket bu sorun olurmu ne düşünürsünüz ?

Uçuş Bileti - Hızlı Resim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben hep 2 farklı sirket tercih ediyorum karısıklık olmasın diye ama sorun olcagını düşünmüyorum bende vize görüşmeme girmeden aldım biletimi akılcı bir yol �� Onun dısında lufthansa ile birkaç kere uçtum iyidir yolculuk süresine ve duraklama sürelerine dikkat et

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

skyscanner ya da orbitzden bakmanizi oneririm, en ucuz biletler oralarda cikar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Question

beyler arastırdım baya en uygunu bu . bunu gittim danışmana gösterdim bana "Schengen Vize si gerekir dedi transit vize yani bende tamam dedim .

bak sana bi bilet atıcam dedi bu gerektirmiyor felan dedi kapattı .bileti açtım baktım saati saatiine günü gününe benim biletin aynısı sadece 50 dolar fark ile tabiki bilmiyorum bunu bilerek mi yapıyor yoksa 1 tarih degiştirme hakkı ve vize iyade opsiyonu 50 dolar arttırıyo canım diyerek fiyatı mı artırıyor anlamadım 50 dolar bu 2 opsiyon için fazla degil gibi ama bunu açıkca soylememesi sinir etti beni gidip kendim ozel alasım geldi işin içine girince bu şirketlerin (en iyilerin bile) iyi sömürdüklerini anlayabiliyorum

frankfurt aktarmalı oldugu için almanyanın transit vize gerekmeyen durumları aşagıdaki gibiymiş ;
    Transit Vize İstenmeyen Durumlar:

Hususi veya Diplomatik Pasaportu olan yolculardan;
    • Schengen vizeniz veya bir Schengen ülkesine ait oturma izniniz olması durumunda,
    • Andorra, Kanada, Japonya, Monaco, San Marino veya ABD için oturma izniniz
    olması ve bu oturma izni bu ülkelere problemsiz bir şekilde geri dönmenizi garanti
    ediyorsa,
    • ]AB /AET ülkesine, ABD, Japonya veya Kanada`ya gidiyorsanız ve gideceğiniz ülkeye ait
    geçerli bir oturma izniniz veya vizeniz varsa veya bu ülkelerden birinde yasal
    olarak oturumunuz varken Türkiye`ye dönüş yapıyorsanız,

• AB vatandaşının serbest dolaşım hakkına sahip bir akrabasıysanız

Transit vize almak zorunda kalmazsınız.

sizce ne yapmalıyım boş ver deyip alayımmı yoksa inadına tek mi alayım ?
    Konu V.polat tarafından (26-02-2016 Saat 08:15 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Vize falan gerekmıyor kardesım ben bikac kez Aktarma yaptım almanyada amerika ucusu için tek emin olsuğum şey bu biletinede baktım sorun yok

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

peki şimdi almalımıyım yoksa 7 mart sonucunumu beklemeliyim vizede neye bakıyolar gpa 'm 3 ün üstünde ve ingilizce upper .
    birde üç farklı havayolu şirketiyle gidicem gidişte her defasında bavul kontrolu ve check in olucakmı 1.15 saat ilk aktarma görünüyor

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Yok onlarla sen ugrasmıcaksın bavulunu bikere verdinmi amerika alıcaksın o konuda kafan rahat olsun krndıne güveniosan al derim bileti vizeden önce vizeyi çok yüksek ihtimal alırsın ben o sekılde yapıyorum

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı V.polat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler arastırdım baya en uygunu bu . bunu gittim danışmana gösterdim bana "Schengen Vize si gerekir dedi transit vize yani bende tamam dedim .

bak sana bi bilet atıcam dedi bu gerektirmiyor felan dedi kapattı .bileti açtım baktım saati saatiine günü gününe benim biletin aynısı sadece 50 dolar fark ile tabiki bilmiyorum bunu bilerek mi yapıyor yoksa 1 tarih degiştirme hakkı ve vize iyade opsiyonu 50 dolar arttırıyo canım diyerek fiyatı mı artırıyor anlamadım 50 dolar bu 2 opsiyon için fazla degil gibi ama bunu açıkca soylememesi sinir etti beni gidip kendim ozel alasım geldi işin içine girince bu şirketlerin (en iyilerin bile) iyi sömürdüklerini anlayabiliyorum

frankfurt aktarmalı oldugu için almanyanın transit vize gerekmeyen durumları aşagıdaki gibiymiş ;
    Transit Vize İstenmeyen Durumlar:

Hususi veya Diplomatik Pasaportu olan yolculardan;
    • Schengen vizeniz veya bir Schengen ülkesine ait oturma izniniz olması durumunda,
    • Andorra, Kanada, Japonya, Monaco, San Marino veya ABD için oturma izniniz
    olması ve bu oturma izni bu ülkelere problemsiz bir şekilde geri dönmenizi garanti
    ediyorsa,
    • ]AB /AET ülkesine, ABD, Japonya veya Kanada`ya gidiyorsanız ve gideceğiniz ülkeye ait
    geçerli bir oturma izniniz veya vizeniz varsa veya bu ülkelerden birinde yasal
    olarak oturumunuz varken Türkiye`ye dönüş yapıyorsanız,

• AB vatandaşının serbest dolaşım hakkına sahip bir akrabasıysanız

Transit vize almak zorunda kalmazsınız.

sizce ne yapmalıyım boş ver deyip alayımmı yoksa inadına tek mi alayım ?
    Daha once farankfurt tan aktarmali ucmus biri oalrak transit vize istenmedigini soylemeliyim. Ikinci olarak da sirketin her turlu ustune komisyon koyar , kendiniz bulun wat firmalarina guvenmeyin. Arastrin emin olun ki daha ucuz bilet bulacaksiniz.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

ekobilet.com
    expedia.com
    skyscanner.com

En uygun fiyat bulabileceğiniz siteler. Ekobilet kredi kartına taksitte yapar. WAT firmalarına bırakmayın bilet işini. Onlara soracağınız tek şey aynı yere gideceğiniz başka WAT' cı arkadaşınız varsa tarihi öğrenmek olsun.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)