Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hiawatha residance hall Yardım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Post Hiawatha residance hall Yardım

Arkadaşlar bu yaz kalahari de lifeguard olarak çalışıcam şirket hiawathadan başka yerde kalamazsın diye otel nereyle anlalırsa o diyo bura hakkında yorumlar pek iç açıcı gelmedi ne yapa biliri yardımcı olabilirmisiniz kalahari ve hiawatha hakkında bilgi ve yorumlarınıza açığım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

uzak dur aga cadır al orda kal daha ıyı kalaharıyede uzak zaten :S bısıkletle 10 15 dk :S

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynen benimde işverenim orayı önerdi.Biraz daha açıklayıcı yazarsanız bizim için daha iyi olur.diğer kalıcak yerlere göre +,- yönleri neler?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bencede değiştirmeye çalış konklamayı odalar temiz ve yeni fakat hücre evi odaları gibi cam pencere yok ve çok küçük, aşırı disiplinli ve güvenlikli biyer içki içme veya belli saatten sonra arkadaşlarla oturma gibi şeyler olamaz güvenlikler her zaman takipte kuralcı biyer hiwatha, birçok arkadaşım pişmandı bizde kalırlardı kalahariyede biraz mesafesi var bisikletle 15 dk falan sürer sanırım, otele yakın bi konaklama bulabilirsin veya gittiğinde managerlarla görüş derim konuyu yardımcı olurlar bence

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı EmRe37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bencede değiştirmeye çalış konklamayı odalar temiz ve yeni fakat hücre evi odaları gibi cam pencere yok ve çok küçük, aşırı disiplinli ve güvenlikli biyer içki içme veya belli saatten sonra arkadaşlarla oturma gibi şeyler olamaz güvenlikler her zaman takipte kuralcı biyer hiwatha, birçok arkadaşım pişmandı bizde kalırlardı kalahariyede biraz mesafesi var bisikletle 15 dk falan sürer sanırım, otele yakın bi konaklama bulabilirsin veya gittiğinde managerlarla görüş derim konuyu yardımcı olurlar bence
    hocam nereleri önerirsiniz peki?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)