Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cape May hakkında bilgi lütfen

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cape May hakkında bilgi lütfen

Arkadaşlar bu yaz Cape May de olucam ve ne yapılır ne edilir pek bilgim yok lütfen bilgisi olanlar bilgilendirebilirler mi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı merthankisacik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu yaz Cape May de olucam ve ne yapılır ne edilir pek bilgim yok lütfen bilgisi olanlar bilgilendirebilirler mi?
    Merhaba ben geçen yaz Wildwood'taydım (Cape May'e oldukça yakın). Bu yaz ise Cape May'de olacağım. Çok tatlı bir yer. İlk tavsiyem konaklama hakkında olacak, eğer iş verenin ayarlamıyorsa gitmeden önce bulmaya çalış çünkü Cape May'de konaklama sınırlı ve pahalıdır. Eğer bulamazsan Wildwood'ta konaklama daha ucuz ve çok fakat her gün otobüsle 30-40 dk yol gitmen gerekir.

Cape May yeme içme konusunda da biraz daha pahalı.

Genç nüfus pek az

Başka sorun varsa sorabilirsin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı sanmervee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben geçen yaz Wildwood'taydım (Cape May'e oldukça yakın). Bu yaz ise Cape May'de olacağım. Çok tatlı bir yer. İlk tavsiyem konaklama hakkında olacak, eğer iş verenin ayarlamıyorsa gitmeden önce bulmaya çalış çünkü Cape May'de konaklama sınırlı ve pahalıdır. Eğer bulamazsan Wildwood'ta konaklama daha ucuz ve çok fakat her gün otobüsle 30-40 dk yol gitmen gerekir.

Cape May yeme içme konusunda da biraz daha pahalı.

Genç nüfus pek az

Başka sorun varsa sorabilirsin
    Teşekkür ederim geri dönüş yapıp cevapladığın için. Senin bu yaz Wildwood değil de Cape May'i tercih etmenin sebebi nedir

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Teşekkür ederim geri dönüş yapıp cevapladığın için. Senin bu yaz Wildwood değil de Cape May'i tercih etmenin sebebi nedir
    Ric ederim. Wildwood'u sevmediğim beğenmediğim için değil. Aslında wildwood daha genç, hareketli, uygun fiyatlı, yeme-içme için bol seçenekli, çok fazla arkadaş edinebileceğin, adım başına 5 WAtT'çının düştüğü bir yer (bence) ama cape may daha sakin, biraz yaşlı nüfuslu, eğer house keeping ya da restoran işi yapıyorsa biraz daha fazla tip kazanabileceğin, daha tarihi yapıları olan bir yer.

Neden seçtin dersen arkadaş faktörü diyelim İkisinin de artıları eksileri var ama ikisi de genel olarak WAT ı keyifli geçirebileceğin yerler. Ama cape may'de kalan biri olarak muhtemelen wildwoodtaki hareketliliği ararsın

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ric ederim. Wildwood'u sevmediğim beğenmediğim için değil. Aslında wildwood daha genç, hareketli, uygun fiyatlı, yeme-içme için bol seçenekli, çok fazla arkadaş edinebileceğin, adım başına 5 WAtT'çının düştüğü bir yer (bence) ama cape may daha sakin, biraz yaşlı nüfuslu, eğer house keeping ya da restoran işi yapıyorsa biraz daha fazla tip kazanabileceğin, daha tarihi yapıları olan bir yer.

Neden seçtin dersen arkadaş faktörü diyelim İkisinin de artıları eksileri var ama ikisi de genel olarak WAT ı keyifli geçirebileceğin yerler. Ama cape may'de kalan biri olarak muhtemelen wildwoodtaki hareketliliği ararsın
    Peki Cape May'de yaşayıp geceleri Wildwood'a gidip gelemez miyim öyle bir ulaşım şansımız var mı? Ulaşım rahat mı ikisi arasında hem daha iyi para kazanıp hem de eğlenmiş olurum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba merve. Biz merthanla beraber gitmeyi dusunuyoruz cape maye. Acikcasi ilk amacimiz eglence. Sence bunu orada karsilayabilir miyiz? yasli nufusun yogun oldugu soyleniyor cunku.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Peki Cape May'de yaşayıp geceleri Wildwood'a gidip gelemez miyim öyle bir ulaşım şansımız var mı? Ulaşım rahat mı ikisi arasında hem daha iyi para kazanıp hem de eğlenmiş olurum.
    Yapabilirsin 24 saat otobüs var. Otobüsler çok sık değil 30 ile 60 dakikada bir kalkıyor tahminen. Cape May ile Wildwood arası da otobüsle 30-40 dk sürüyor. Bilet ise 2,5-3 dolar olması lazımdı.

Cape May'de daha iyi kazanılıyor ama Wildwood'ta daha çok eğleniliyor ama en azından birbirlerine yakınlar Ayrıca, Cape May'de öyle o kadar ölü, sıkıcı, iğrenç bir yer değil. Arkadaş ortamını bulduğun sürece eğlenirsin

Nerede çalışacaksın?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı tibeterkockar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba merve. Biz merthanla beraber gitmeyi dusunuyoruz cape maye. Acikcasi ilk amacimiz eglence. Sence bunu orada karsilayabilir miyiz? yasli nufusun yogun oldugu soyleniyor cunku.
    merhaba Karşılarsınız ama sizin sosyalleşebilme yeteneğinize de bağlı
    Wildood ve Cape May'de haftanın birer günü katabalık EURO partiler olur. WAt'çılar gelir çoğunlukla. Eğlenceli de geçer

Onun haricinde etraftaki Irish publarda ve restoranlarda bazı günler happy hourslar ya da partiler olabiliyor.

Sonraaa, çevre edinebilirseniz house partyler oluyor (bunlar hayal edildiği gibi çok çok çılgın partiler değil. 5 kişilik olanı da var 100 kişilik olanı da var )

Wilwood'ta Morey's Piers var, boardwalk var.

Hiçbiri olmazsa en azından plaj var

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Yapabilirsin 24 saat otobüs var. Otobüsler çok sık değil 30 ile 60 dakikada bir kalkıyor tahminen. Cape May ile Wildwood arası da otobüsle 30-40 dk sürüyor. Bilet ise 2,5-3 dolar olması lazımdı.

Cape May'de daha iyi kazanılıyor ama Wildwood'ta daha çok eğleniliyor ama en azından birbirlerine yakınlar Ayrıca, Cape May'de öyle o kadar ölü, sıkıcı, iğrenç bir yer değil. Arkadaş ortamını bulduğun sürece eğlenirsin

Nerede çalışacaksın?
    Daha tam olarak belli değil ama büyük ihtimal godmothers ya da black duck olcak. Sen nerede çalışcaksın?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim Lucky Bones. Umarım iş verenlerimiz iyi çıkar
    Umarım ama orası iyi diye duymuştum sen gittiysen daha iyi bilirsin tabi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yorumları okumadım aynı bilgiyi veriyorsam özür dilerim . ben wildwooddaydım ama cape may e gidip geldigim oldu.

kasaba nüfusu cok cok yaslı
    30 dk bankta oturup etrafı izledigimde sadece 3 veya 4 gençle karsılastım bu da cok can sıkıcı
    pizza dilimi 3.5 dolardan başlıyor bi menü yemek 15 dolar
    sahilde beach attendantlık yapılabilir güç ve sabır gerektiriyor tabi
    atlantic citye 1.5 saat sanırım wildwooda 45 dk
    ben hiç sevmedim cape may i yapıcak birşey yok ve 15 dkda geziyorsun tüm meydanı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı manofchance Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yorumları okumadım aynı bilgiyi veriyorsam özür dilerim . ben wildwooddaydım ama cape may e gidip geldigim oldu.

kasaba nüfusu cok cok yaslı
    30 dk bankta oturup etrafı izledigimde sadece 3 veya 4 gençle karsılastım bu da cok can sıkıcı
    pizza dilimi 3.5 dolardan başlıyor bi menü yemek 15 dolar
    sahilde beach attendantlık yapılabilir güç ve sabır gerektiriyor tabi
    atlantic citye 1.5 saat sanırım wildwooda 45 dk
    ben hiç sevmedim cape may i yapıcak birşey yok ve 15 dkda geziyorsun tüm meydanı
    Yorumların için teşekkür ederim gerçekçi olmak güzel

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merve'nin tum yorumlarina katiliyorum. Eglenmek icin gidiyorsan Wildwood, para yapmak icin gidiyorsan Cape May'i oneririm. Wildwood'da ayrica konaklama daha ucuz ve secenek daha fazla.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı tibeterkockar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cape May'de konaklama durumunu ayarladınız mı???

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Cape May'de konaklama durumunu ayarladınız mı???
    Maalesef Cape May iptal oldu bizim başka bir yere gideceğiz sıkıntı çıkmazsa.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)