Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2016 wat vize için ortalama sorunu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Question 2016 wat vize için ortalama sorunu

Arkadaşlar öncelikle Merhaba

2016 wat için başvuru yapacağım ama not ortalamam çok düşük.Şu an ganom 1.35 ama finaller biterken bunu 1.50ye çekmeyi planlıyorum.Dönem ortalamamda 1.65i görür diye umit ediyorum.Hazırlıkta başvuracaktım ingilizce seviyem yeterli olmadı.Geçen sene ingilizceyi intermediate seviyesine çektim çok şükür ama bu seferde not ortalamam düşük geldi diye danışman hocam vize görüşmesine gitme alamazsın dedi.Çok şakır şakır ingilizce konuşamıyorum ama kendimi ifade edebiliyorum.Bu senede durumlar böyle.Sizce vize için mülakata girmelimiyim? Vize alma şansım nedir?Birde vize görüşmeleri ne zaman başlıyor.Bilen Arkadaşlar Tecrübeli ağabeyler,ablalar,hocalar size zahmet bi yardımcı olun be

Acemi Watçı serkan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

kardeşim danışmanların söylediğine göre yüzde 90 vize alamıyormuşsun benimde ganom 2.03 mesela geçen dönemki bir kaç dersten dolayı derslerini yükseltip öyle denemelisin

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

&90 vize alamiyormus denmesi yanlis. Gectigimiz sene ozellikle dusuk ortalamalilarin d zorlanmadan vize aldigi bir seneydi. Bu seneye bakarsak cok da yogun bir wat ilgisi yok gibi duruyor ve gectigimiz seneden daha zor vize gorusmesi olmasi icin bir neden yok acikcasi.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Evet Tecrübeli,bilen arkadaşlar buraya bir bakabilir mi? Ne diyorsunuz alabilme şansım nedir vizeyi?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim 2nin altında alan arkadaş var ama onunki 1.86ydı. bence finallere kas iyice yukarı çekebildiğin kadar çek ve şansını dene

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı NightCrawler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim 2nin altında alan arkadaş var ama onunki 1.86ydı. bence finallere kas iyice yukarı çekebildiğin kadar çek ve şansını dene
    vize alma sansi var dedim ancak senin dedigim gibi , bir ogrencinin daha finaller yapilmadan ortalamasinin dusuk olacagini soylemesi de yanlis. Madem bir amaciniz var alt tarafi birkac hafta kasip derslerinize calisacaksiniz. Buyutecek bir durum yok. Ortalamnizdaki ciddi yukselis varsa , genel ortalammaniz 2 nin latinda bile olsa avantajdir. Kisacasi ortalamni 1.6 degil en az 1.8 ve ustune cekersen sorun yasacagini sanmam. Kisacasi dusuk ortalamayla alinir mi diye sorarak bilincaltinda derslere calisamasam da olur demek yerine , gercekten derslerine ciddi sekilde calisarak ortalamnizi yukseltmelisiniz. Bu konuda tum watcilara basarilar.

Acemi Watçı serkan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

ben zaten kendi düşüncemi söylemedimki danışmanların söylediğine göre dedim tabikide vize alma şansı var finallere iyi çalışıpnotlarını biraz daha yükseltirse neden olmasın

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu konu hakkinda bilen,gören,tecrube edinen arkadaslar lutfen yardimci olurmusunuz.Şirkete yazilip şansimi denemek istiyorum.Alabilme şansim nedir sizce? 2 yilliklarada wat yasaklanmis dolayisiyla onumuz acildi diyebilirmiyiz buyrun yoruma

Hayalperest Watçı AtacanAta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Ben 1.53 not ortalamasıyla aldım 2014 te ama 10 yıllık turist Amerika vizem var onun katkısı oldumu bilmiyorum.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

1.44 Dönem ortalaması.. Vize'den önce düşünmem gereken bir şirket var önümde. Şirkete kaydolurken 2.00 ortalama koşulu vardı. Ne olcak bilmiyorum. Önce şirketi ikna etmek lazım, daha sonra vize görüşmesinde güzelce durumu anlatmak gerekiyor.. Yandık ki ne yandık.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Ya ortalaman iyi olacak yada kendini iyi ifade edeceksin. Orada neden ortalamanın düşük olduğunu anlatman gerekiyor. Mühendislik bölümü okuyan arkadaşlarım derslerinin zorluğunu anlatıp almışlardı. Ortalama iyi değilse iş birazda sana kalıyor.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Maalesef şirket engeline takıldım. Umarım senin şirketin sıkıntı yapmaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)