Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Atlantic Sands Otel/Rehoboth Beach

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Atlantic Sands Otel/Rehoboth Beach

Merhaba arkadaşlar,aranızda önceden Atlantic Sands Otel de çalışan oldu mu?Bir de konaklama için hangi sitelere bakılabilir?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

konaklamayi isveren ayarlamiyor anladigim kadariyla , ve bu sorunun cevabi bulmasi gereken sen degil sirketin olmali. Duzgun isini yapiyor olsalar Full paketle programa dahil olmus ogrencinin konaklamasini da ayarliyor olmalari gerekir. Bu konuda sirketini biraz zorla. Gorevlerini yapsinlar , yine de zillow.com , craiglist.org , forrent.com gibi sitelere bakabilirsin ancak en iyisi craiglist.org dur. Bu siteden kiralik ev , apartman ya da kiralik oda bulabilirsin. Yine de isyerinin odlugu yerde konaklama bulman zordur. Bol sans simdiden.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Şu an gideceğim kesinleşmedi şubatta görüşme olacak ben önceden bilgi almak istedim aslında,o zaman yardımcı olacaklardır diye umuyorum.Konaklamanın sağlanmaması dezavantaj ama hem sahil bölgesi hem de ikinci iş bulma açısından tercih edilir diye düşünmüştüm.Teşekkür ederim yorum için de

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

bolgeyle ilgili birsey soylemedim , bolge gayet guzel. Konaklama olayina gelirsek isveren saglamasa bile konaklama saglamakla sorumlu yer sirketindir , sen degilsin. Bunu unutma ve her firsatta danismanina hatirlat. Yoksa sana bu cok guzel bir sekilde yikarlar , bir de bulamazsan sen suclu cikarsin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bolgeyle ilgili birsey soylemedim , bolge gayet guzel. Konaklama olayina gelirsek isveren saglamasa bile konaklama saglamakla sorumlu yer sirketindir , sen degilsin. Bunu unutma ve her firsatta danismanina hatirlat. Yoksa sana bu cok guzel bir sekilde yikarlar , bir de bulamazsan sen suclu cikarsin
    hocam rahatsız edıyorum ama madem bölge danışılmış bende bu baslık altından bırsey sorıyım sıze.

Minnesota lutsen hakkında bılgınız varmı. Kısısel gorusunuz olarak nispeten buyuk sehırlerimi onerırsınız ? Ucuz konaklama ve ıyı saatlik ücretle ıc bölgelerde calısmaya nasıl bakıyorsunuz ve bu bölgelerde daha sıkı ılıskılerın kurulduğu soylenıyo bu konu hakkında ne dusunuyosunuz. Zamanınız olursa cevaplarsanız sevınırım.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Fazio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam rahatsız edıyorum ama madem bölge danışılmış bende bu baslık altından bırsey sorıyım sıze.

Minnesota lutsen hakkında bılgınız varmı. Kısısel gorusunuz olarak nispeten buyuk sehırlerimi onerırsınız ? Ucuz konaklama ve ıyı saatlik ücretle ıc bölgelerde calısmaya nasıl bakıyorsunuz ve bu bölgelerde daha sıkı ılıskılerın kurulduğu soylenıyo bu konu hakkında ne dusunuyosunuz. Zamanınız olursa cevaplarsanız sevınırım.
    Oncelikle mesaj yazmadan evvel , arama yaparak uygun bir konu olup olmadigina bakmalisin. Eger konu var ise icine , yoksa yeni bir konu acarak mesajini yazabilirsin. Bu sekilde konu basligi ile icindeki mesajlarin uyumu saglanir ve bilgi arayanlar kolayca elde eder. Ya da 2016 wat genel basligi altindan istedigin soruyu sorabilirsin. Bu seferlik bu konuda cevap verecegim ancak diger sorularin icin uygun konulara yazmani oneririm. Minesota sinir bolgesinde yesil , az insanin olduug bir eyalettir. Insan kisiligine gore oneriler degisir. Eger sakinligi seviyorsan , insan iliskilerini , mekan guzelliginden one koyuyorsan tavsiye ederim. Konaklama ucuzsa , ve haftalik calisma saati 40+ ise is secilir. Calisma saati onemli cunku daha sakin bir bolge olacagi icin ikinci is bulman daha zor olacaktir. Bunu da goz onune al.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı laptu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,aranızda önceden Atlantic Sands Otel de çalışan oldu mu?Bir de konaklama için hangi sitelere bakılabilir?
    eğer haziran ayında veya daha kötüsü sonlarına doğru gidiyorsan konaklama biraz sıkıntı olabiliyor canım ciğerim Rehoboth'da.Bu yüzden önerim diğer arkadaşında dediği sitelere iyi bak. Onun dışında umarım işi alırsın bugün çünkü rehoboth harika bir seçim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)