Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Orange Beach Alabama Brett Robinson

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Standart Orange Beach Alabama Brett Robinson

Merhaba arkadaşlar 2015 yazında orange beach alabamada housekeeperlık yaptım. Öncelikle lise cıkışlı turizmci olduğumdan sürekli pozitiftim tek başımaydım fakat hiçbir şekilde sorun yaşamadım hatta çoğu bayan arkadaşımada yardımcı olmuşluğum var moral olarak. Brett Robinson diğer otellerden farklı çalışıyordu.Saatlik ücretimiz yoktu bizim. Temizlediğimiz odaya göre para alıyorduk 3+1 oda 42.5 dolar 2+1 oda 29 dolar seklinde 1+1 oda 24 dolar seklinde alıyorduk parayı bu fiyat px9 için geçerli (adamların 13 14 tane oteli var orange beachde her otelin farklı parası var ). Günlük 120 dolarla çıkıyordum neredeyse otelden haftalık olarak alıyorduk paycheck i oda ev kirası ve vergiden sonra yaklaşık 400 450 dolar geliyordu. 125 dolar ev kiramız vardı.Evlerimiz harikaydı 4 5 kişi kalıyorduk şansa bağlı birazda. Brett Robinson yaz sezonu ögrenciyle çalışan bir işletme yaklaşık 200 250 ögrencisi oluyor sanırım yazın.Yaklaşık 15 Türktük sayı çok iyi hatta az diyebiliriz.Çünkü Türklere ihtiyacınız oluyor.Gulf Shores tarafında olursanız kesinlikle rahatlıkla iş bulursunuz orange beach tarafındada iş bulursunuz ama aramanız gerek.Para yapmak açısında kesinlike tavsiye edeceğim yerdir. Son 2 hafta ev ve taxdan sonra 600 usd paycheck aldım. Hatta odtüden bir bayan arkadaş 800 usd almıştı sasırdım helal olsun kıza dedim.Ortam için arıyorsanız Hafta 1 öğrenci partileri oluyor onlara katılabilirseniz aranız iyi olursa milletle ama bir newyork gibi filan düşünmeyin gece hayatı falan filan en büyük eglenceniz partiler olucak diyebiliriz. Eğer bu yıl gitmeyi planlıyan varsa yada iş teklifi alırsanız bana ulaşabilirsiniz bu yılda orda olacam self olarak gidiyorum işletmemle aram iyiydi konuştum aldılar. Bu arada bayan arkadaşlar için önemli birşey mesela 2 kız arkadaş gidiyorsunuz siz sanıyorsunuz ki aynı evde kalcaksınız muhtemelen sizi farklı evlere vercekler haberiniz olsun.Aynı zamanda erkekle kızları aynı evlere vermiyorlar ama kız arkadaşınız varsa gelip sizde kalıyor yada siz gidiyorsunuz ona sıkıntı yapmıyorlar evdekiler rahatsız olmuyorsa.İspanyolca dersi alan varsa pratikte yapabilir kolombiyalı arkadaşlarla.Genel ögrenci ülkeleri ukrayna mısır kolombia bulgaristan romanya ekvator dominik Türkiye Tayvan İspanyol 3 kişi vardı

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

İs teklifi alan arkadaslar ulasabilir bilgi verebilirim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hocam merhaba brett robinson a gidecegım bende facebook uzerınden ıletısım kurabılır mıyız bı kac sorum olacak ... eklersen sevınırım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Yardım

Alıntı 2015watci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İs teklifi alan arkadaslar ulasabilir bilgi verebilirim.
    Hocam ben de bu yaz büyük ihtimalle oraya gidecegim facebook üzerinden görüşebilir miyiz acaba eklersen sevinirim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)