Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2016 yaz Ankara wat arkadaşı.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Lightbulb 2016 yaz Ankara wat arkadaşı.

Arkadaşlar wat yapmayı planlıyorum bu yaz (2016) Ankaradan gitmeyi düşünen arkadaşlar ile her konuda birbirimize kol kanat germek için yardımcı olmak için birlikte gitmek için ne olursa artık birbirimize yardım edebilecek arkadaşlarla hertürlü karşılıklı yardıma açığım ( grup oluşturursak wat şirketleri ile anlaşır hatrı sayılır derecede indirimde yaptırabiliriz )
    Konu ozgursum tarafından (09-11-2015 Saat 01:08 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

boşuna uğraşma ben çok uğraştım öyle indirim fln yapmıyorlar ciee bu sene arttırdı fiyatları
    Everybody sit down,i'm gonna be here for a while!

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

indirim konusunda haki arkadas, cok da fazla grup indirim yapilmiyor organize olmak da zor oluyor. Bunun disinda ciee in zam yapip yapmadigini ciee ile calisan 3 siketin patronundan baskasi bilemez. O sirketlerin zam yapiyor olmasi sponsorun zam yaptigi anlamina gelmez. Amerika da fiyatlar Turkiye deki gibi aylik ya da yillik olarak duzenli sekilde artmaz. Ayrica ciee zam yapmis olsa bile bu sadece 3 sirketi ilgilendirir , toplamda 20 den fazla wat firmasi mevcut piyasada ki 3 firmanin maliyet artisi bisey ifade etmez. Diger firmalarla gorusebilirsiniz.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

günah keçisi sponsorlar zaten, bütün firmalar sponsor zam yaptı diyor. özellikle amerikadayken sordum diğer milletlere ayıptır sorması kaç para ödediniz buraya gelmek için diye. inanın watın en pahalı olduğu yerin türkiye olduğunu düşünüyorum.
    Konu ozgursum tarafından (15-11-2015 Saat 10:48 PM ) değiştirilmiştir.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ulkelere gore farkli fiyat uygulamasi yapiyor sponsorlar bu dogru ancak bizdeki sirketlerin kesinlikle hakettikleri miktarin cok ustunde kar ettiklerini hep soyluyorum. Ama bir malin ya da hizmetin fiyatini talep belirler. Bu fiyatlarda talep varsa adamlar fiyatlarini niye indirsinler ki.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Ben arada 400 dolar fark olduğunu duyunca şok olmuştum. Bide adamlar 650 euroya thy ile üsküp istanbul, istanbul boston uçtuklarını duyunca kendimden geçtim. Ben biletimi alırken thy yanlış hatırlamıyosam 3500 lira gibi bi para istemişti üstelik ben ist boston uçucaktım. Adamlar thy i övüp uçakta adana yediklerini anlatırken ben air france da yediğim pilav tavuk karışımı acayip şeyi yemeye çalıştığım anı hatırladım. Hani kendi memleketinin şirketi makedonları daha ucuza uçurup beni delta air france la uçmama sebeb oldu ya acayip kahroluyorum hiç aklımdan çıkmıyo. Evladı tarafından huzurevine bırakılmış baba hayalkırıklığını yaşattılar bana. Hala oturup karşılaştırırım air france la thy nın fiyatlarını şu aralar o kadar fiyat farkı çıkmıyor nedense
    Edit: şimdi gene karşılaştırdım üsküp-ist-boston gidil dönüş 700 euro , ist boston gidiş dönüş 4 bin lira. Hayır taktım kafaya thy ile gidicem bu sene ist üsküp pehasusla 136 lira ordan atlar thy ye gelirim istanbula bilette 740 euroya gelir
    Konu fethi tarafından (16-11-2015 Saat 01:10 AM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı fethi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben arada 400 dolar fark olduğunu duyunca şok olmuştum. Bide adamlar 650 euroya thy ile üsküp istanbul, istanbul boston uçtuklarını duyunca kendimden geçtim. Ben biletimi alırken thy yanlış hatırlamıyosam 3500 lira gibi bi para istemişti üstelik ben ist boston uçucaktım. Adamlar thy i övüp uçakta adana yediklerini anlatırken ben air france da yediğim pilav tavuk karışımı acayip şeyi yemeye çalıştığım anı hatırladım. Hani kendi memleketinin şirketi makedonları daha ucuza uçurup beni delta air france la uçmama sebeb oldu ya acayip kahroluyorum hiç aklımdan çıkmıyo. Evladı tarafından huzurevine bırakılmış baba hayalkırıklığını yaşattılar bana. Hala oturup karşılaştırırım air france la thy nın fiyatlarını şu aralar o kadar fiyat farkı çıkmıyor nedense
    Edit: şimdi gene karşılaştırdım üsküp-ist-boston gidil dönüş 700 euro , ist boston gidiş dönüş 4 bin lira. Hayır taktım kafaya thy ile gidicem bu sene ist üsküp pehasusla 136 lira ordan atlar thy ye gelirim istanbula bilette 740 euroya gelir
    haklısın thy hep kazık mısal ben seneye parıse gıtmeyı dusunuyordum ucak bıletı hakkında bı pıyasa arastırması yapayım dedım thy cok pahalı.yazık kendı havayolu sırketımız birde.Airfrance ıle gıderdım ama son gelen bomba haberlerınden sonra parıs işi de yatmıs oldu
    istnb-parıs gıdıs donus
    aırfrance 620tl ıken
    thy 765TL
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Valla ankarada gidilecek yerlerr belli fiyatlar hemen hemen aynı 100 dolar falan oynuyor, o fark da hizmetine değiyorsa verilir, yoksa en ucuzunu seçin. Ama benim gittiğim şirket ankarada kaydolan herkese ücretsiz yabancılarla ders veriyor gidene kadar bir arastır derim, 2 yıldır da memnunum çok sukur

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

valla ben o yabancilarla ucretsiz derslerin ise yaradgini daha goremedim.Cok yakindan sahit oldum ama kayda deger bir katkisini goremedim. Onemli olan sirketin ne gibi isler , hizmetler sundugudur. Bir de en onemli kisimlardn biri de fiyatidir. 100 dolar oynamiyor malesef , 1600 dolar fiyt isteyen de var , 2000 - 2100 dolar gibi ucuk rakamlar isteyen de. En ucuz fiyatli sirketleri bulup , onlarin sundugu hizmet ve islere de bakarak secim yapilabilir.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Sen de iyi ucuzcu beleşci cıktın he o dediğin en uygun sirkete gittim ben ilk senemde noldu adamların lisansı alındı elinden patladım, her sey para değil, bi noktadan sonra adına hizmetine de bakmalı belli baslı sirketler bu yolda alıp yurumus adamlar 1900-2000civarı teklif veriyor ogrenci yine ona gidiyor vardır bir farkı, en azından muhatap bulur. Ama nedense ben o 1699 dolarlıkları hic gormedim yada hic tavsiye eden duymadım, lokalden ziyade bircok yerde subesi olanlar koklesmis yerelere bakılmalı, bir yere yonlendirmeden ön yardı gütmeden arkadaslara destek olmalı. Valla ben vizeye gittiğimde sıkıntı cekmeden aldım neden dersen soruları artık hatmetmiştim bir suru pratikle fark etti mi etti kişide biter iş.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Benim dusunceme gore sirketler arasinda ucurum sayilacak fark yok. Sirketin elinde is varsa ve bunu direk ogrenciye sunabiliyorsa kayit olunmamasi icin hicbir neden yok. Ben sadece tek bir sube ile calisip cok basarili isler yapan sirketleri biliyorum. Sube sayisiyla kalitenin bence bir baglantisi yok. Su an en iyi oldugunu iddia eden sirketler de ayni islere yolluyor , ismi duyulmamis sirketler de. Onemli olan fiyat. su an verilen hizmetlerin 1900-2000-2100 dolar gibi fiyatlari hic karsilamadigi da bir gercek. O yuzden sirketlerle gorusup ellerinde garanti olarak is bulunan bunu ogrenciye sunabilenleri bir araya toplayip. Aralarindan da secim yaparken fiyatina bakmak en dogrusu.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ankara'dan gideceğim bende.
    Konu ozgursum tarafından (19-11-2015 Saat 12:46 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı eko1.3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankara'dan gideceğim bende.
    hocam beni facebookdan eklesene ismim fatih ozan taşkın kel bir arkadaş görürsen o benim bekliyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)